Platí balící techniky na každou ženu? – StreetGame.cz
Zrzka na ulici

Platí balící techniky na každou ženu?

„Svádění se nedá naučit, protože každá žena je jiná“? To je takové komické, protože sám jsem se svádění naučil. Kdyby mě nechtěla naprosto ŽÁDNÁ, vyloženě celý život, a dnes o mě má zájem SPOUSTA žen.

Nemám ale stoprocentní úspěšnost, tak jako si sám neberu kontakt na všechny ženy, které o mě mají zájem.

Ženy se od sebe navzájem v něčem liší, a právě proto naučit se svádět znamená i naučit se i improvizovat. Existuje mnoho postupů a u každého musíš vědět, kdy jej použít. Například když máme Teleport techniku, jak dostat ženu k sobě domů, nebudeš ji používat u sebe doma na houseparty.

Svádění tedy neprovádíme jaksi zpaměti, ale necháváme oči otevřené. S rozdíly mezi ženami náš systém naprosto počítá.

Asi neexistuje žádná „speciální žena, co nechce baliče a sex bude mít jen ve vztahu s tím správným hodným chlapem“. To je fakt filmová fikce – odpanil jsem už spoustu krásných žen, pro které jsem byl jedinou životní láskou, a vždy to bylo zcela v rámci našich postupů.

Existují předvídatelné a nepředvídatelné rozdíly mezi ženami. Například pokud je žena z východu, rovnou víš, jak balení v nejdůležitějších bodech upravit. No a ty drobné rozdíly (jedna Ruska od druhé) sleduješ a upravuješ si za chodu. To už je stejné, jako když trochu jinak vtipkuješ s nejlepším kamarádem, trochu jinak s jen trochu známým kolegou.

Shrnuto: obecné principy, o kterých mluvím, většinou platí. V detailech improvizuješ stejně, jako už to dávno děláš i s muži.

Vývoj nových technologií svádění

Mou snahou je postupně improvizační principy víc a víc univerzalizovat – tedy vytvářet pro zájemce stále drobnější pravidla, kdy se dělá tohle, kdy toto… Jako v jazzu, kde se neimprovizuje z ničeho, ale na základě znalosti stupnic a akordů a dlouze pěstovaného citu.

Samozřejmě buď kreativní, právě tak nové postupy svádění vznikají! Akorát nějak dobře kreativní, nenasazuj třeba místo Sebevědomí Nervozitu, místo Dávání Braní a místo Nezávilosti na okolí Touhu po validaci…

Nové postupy svádění vznikají hlavně mezi elitními sportovními baliči, kteří se obvykle snaží oslovit ženu na ulici uprostřed nějaké komplikované situace a vzít si ji domů pod jednu hodinu času. To vyžaduje precizní využití všeho, co dnes víme.

Skrz trickle-down efect pak tyto postupy zředěné a se zpožděním pronikají mezi obyčejné muže. Pro příklad dnešní průměrný chlap má mnohem atraktivnější Instagram, než před pěti lety – to ale nestačí, jelikož konkurence vzrostla. (Navíc kvůli hypergamii existuje velice ostrý řez mezi muži 7/10 a 8/10 – výsledky nerostou postupně, ale náhle „houpnou“.)

Osobně oslovuju ženy každý den už přes čtrnáct let. I kdybych oslovil jen pět žen denně, 14 x 365 x 5 = 25550 oslovení. Další desítky tisíc oslovení jsem osobně analyzoval u svých studentů (například jen 900 žáků x 2 průměrné kurzy x 14 oslovení by udělalo dalších 25200).

Vývoj svádění je financován prodejem naší literatury. Díky tomu jsem nikdy nechodil do práce a mohl opravdu celé dny věnovat svádění. Výzkum probíhá hlavně neustálou a promyšlenou praxí – uvolněným oslovováním a experimentováním se změnami nejmenších detailů. K tomu neustále čtu literaturu, která by mohla souviset (okolo 50 knih ročně) a studuju chování těch nejatraktivnějších lidí, včetně mých žáků.

Pokud například nováček na kurzu balení holek zatím spal s 30 ženami (což není vůbec špatné) a vidím, že dělá nějakou očividnou chybu, snažím se nekritizovat to moc brzy a sledovat, jestli u něj neplní nějaký neznámý účel. (Ve svádění existuje například „preventivní tah“, kdy během prvních pěti minut uděláš něco, co ti pomůže až za půl hodiny, přitom ze začátku to není poznat a balič tak svou chybu hledá právě okolo třicáté minuty, když přitom něco opomenul dříve…)

Výzkum svádění takto může provádět každý – jen by měl začít tím, že prozkoumá, jak soudobé moderní svádění vypadá a odtud začít, aby znova nevymýšlel kolo. Podle mě už teď žije někdo, kdo mě ve svádění překoná, jen má právě 13 let a streetuje od 12…

Asi nejdůležitějším pravidlem výzkumu je, nemyslet při svádění jen na své okamžité pudy, tedy neřešit vždy jen to, aby si člověk zapíchal, nýbrž sledovat dlouhodobý vývoj své hry – jestli jsi pořád uvolněnější, pořád vřelejší, pořád víc dáváš, pořád víc vás tě baví, pořád lépe dýcháš…

No a na čem se v bleeding edge svádění pracuje právě teď? V roce 2017 jsem si v Praze začal všímat, jak Britové naprosto neumí balit české holky. Zároveň jsem narážel na nečekané konflikty se svými ruskými přítelkyněmi. Začalo mi docházet, že musíme přestat dívat na svádění jen ze svých národních perspektiv a vytvořit nějaký metasystém, který by vysvětlit svádění po celém světě.

Díky masivnímu úspěchu mé tehdejší knížky Instruktorský manuál jsem vybral dost peněz, abych mohl začít cestovat po světě a svádět ženy různých národností. Ze začátku to šlo opravdu ztuha, ale nakonec jsem prolomil místní kód a začal do ciziny brát první studenty. Sledoval jsem, že jim nestačí dát stejné instrukce, jaké říkám sobě (třeba: víc spojení do hlasu!), ale obvykle to potřebují popsat opravdu detailně. Na tom jsem pracoval od roku 2018 postupně ve více než 20 zemích, kde jsem svádění učil. Na Bootcampu Lotyšsko dovedlo neznámou ženu na hotel 75% účastníků, jeden dokonce dvakrát. To pro mě byl signál, že svůj metasystém můžu začít dokončovat.

1. února tedy po více než pěti letech práce vychází má poslední knížka Jak sbalit Ukrajinku nebo jinou cizinku. V mém životě to znamená obří zlom, kdy jsem mnoho let měl jediný cíl: nepsat už knihy pro Čechy, ale pro celý svět. Ten se splnil a tak nyní zřejmě budu mnoho týdnů meditovat, rozhlížet se a hledat nové projekty. Možná se nějak zaměřím na virtuální realitu.

Techniky svádění tedy fungují a fungují pořád lépe. Nauč se je a pak s nimi můžeš pracovat stále kreativněji. Budu moc rád, když jednou sám vymyslíš nějaký postup nebo praktický tríček, nebo když mi dáš v komentářích vědět, co bych podle tebe měl dále vyvíjet já.

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář: