Perzistence rezistence aneb Jak Ne neznamená Ne – StreetGame.cz
Semafor ukazuje oranžovou

Perzistence rezistence aneb Jak Ne neznamená Ne

Tuším, že už jsi asi zažil situaci, kdy, přestože ses pokoušel na Tu, kterou sis právě vyvolil za objekt svého zájmu, vybalit to nejlepší ze svého umu velkého svůdce, Ona odolávala. Ba co víc! Odolávala takovým způsobem, žes nevěděl, jak si stojíš. I když ženy více než dost dobře dokáží říct Ne!, ne každé Ne je definitivní. A je velmi důležité toto rozlišovat!

Začněme nejprve oním nedefinitivním Ne. A když se mu naučíme porozumět, rozeznat to konečné nebude těžké. Ale je taky možné, že už se s ním nikdy nesetkáš!… Gratuluji.

Stejně jako tvé neodbytné nutkání pořád se o nějakou buchtu ucházet, mají i Její obranné mechanismy svůj reprodukční účel. Tvým úkolem je postarat se o kvantitu potomstva, tím Jejím zabezpečit jeho kvalitu. Co z toho vyplývá? Musíš být kvalitní Samec. Nebo tak aspoň vypadat. Anebo musí být totálně našrot. Na každý pád nemusíš hned oblažovat Její zrak tělem Michelangelova Davida, abys Ji i bez praku dostal do horizontální polohy. Často postačí být jen sympaticky „vlezlý“… Cože tím myslím?

To, co odlišuje dva lidi, kteří se na ulici drží za ruce, a jiné dva, kteří o roh dál kolem sebe netečně procházejí, je DŮVĚRA. Klíčové slovo tohoto článku. Proto je tak nezbytné, abys, ať už jsou tvé záměry jednorázového či déletrvajícího charakteru, poskytl holce pocit bezpečí. Že ti aspoň na těch pět minut může věřit.

Tím se dostáváme zpět k otázce zmíněné vlezlosti. Sympatické vlezlosti. Poté, co jsi Ji oslovil, představil ses a několika dalších banalitách, nejlépe pokračovat položením nějaké jednoduché, ale soukromé, intimní otázky, takříkajíc na tělo (ale nepřehánět!), jejíž odpověď by Ji definovala. Pakliže tě nezačne ignorovat, nerozbrečí se, neuteče ani neuhodí na tvé mužství, a třebas i odpoví, jsi na dobré cestě.

Ale snad ještě příslibnější by bylo, kdyby jako správná drzá holka znalá pouličních mravů dotčeně odsekla, neznatelně se usmála a položila ti stejnou nebo podobně znějící otázku. Zkouší tě a zajímáš Ji. Anebo si z tebe utahuje. Čehož se rády dopouští šlechtičny mezi ženami. Ale i to je dobré. Pokud jsi ještě doposud nedekódoval nadpis, věz, že popisuje právě toto: jak překonat Její zdánlivý odpor cestou nejmenšího odporu! S leskem a grácií.

Pokud totiž nejsi úplná obluda, nebo zrovna nemá menzes, pravděpodobně se nebude skutečně bránit. Jen do té míry, aby si ozkoušela, zdali jsi Jí hoden. Zařadila si tě, otipovala, zaškatulkovala, otetovala, orazila a hodila do šuplíku. Což je eufemismus pro ženský styl úvahy. Co totiž ženy (i holky) opravdu zbožňují, je, když jsou obelstěny. Ano. Nikdy se ti sice k tomu nepřiznají, ale je to tak. Dost možná o tom ani samy neví. Pro naprostou většinu žen není silnějšího afrodiziaka, než když je přechytračíš, dostaneš svými slovy do logické pasti, ze které není rozumnými argumenty úniku. Kdy Jí nezbyde, než se zasmát, roztát, začervenat se a říct něco absolutně nesrozumitelného. Vlastně to, po čem podvědomě a cele touží: zachovat se zcela iracionálně! Prostě v souladu se Svou geneticky zakódovanou ženskostí a smyslností.

Když Ji dostaneš do této polohy, jsi vítěz! Zbytek už závisí na vzhledu, zdravotním stavu (tvém i Jejím), vnějších podmínkách (vzdálenost nejbližší postele nevyjímaje…) a několika Jejích dalších individuálních preferencí. Právě jsi totiž dokázal, že seš schopen i myslet. To je pro Ni a Její potomstvo, nehleďme na to, jak moc potenciální, velmi důležité. Znamená to, že Ona může „vypnout“ a oddat se slasti, zatímco ty mezitím promyslíš strategii a celou logistiku budoucího vztahu (sexu), v případě neštěstí i těch nějakých neplánovaných malých „smradů“.

Proto se při památce strýčka Darwina nenech zmást a zapni mozek!

(Poznámka: tento článek o tom, že odmítnutí je často jen ženský test, nepsal Princ, ale náš čtenář Mefisto. Pokud i vy u nás chcete zveřejnit svůj článek nebo report z akce, ozvěte se nám)

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář: