Patří do svádění ženy komplimenty? – StreetGame.cz
Žena dostává dárky a komplimenty

Patří do svádění ženy komplimenty?

Někteří nováčci si myslí, že svádění jsou jen komplimenty. „Když o holku nemám zájem, chovám se normálně, když o ni zájem mám, jen přidám pochvaly a olajkuju jí fotky…“ To je HODNĚ omezená sada nástrojů a může to fungovat spíš na ženy, kterým už se předem líbíš. Neřeší to ale otázku, jak zájem budovat z ničeho – naši hlavní otázku.

Rozlišuj, jestli chceš ženu komplimentem potěšit, nebo jím navýšit přitažlivost – to jsou dvě rozdílné věci.

Někteří „alfa samci za každou cenu“ se zase komplimentům úplně vyhýbají. „Není to dostatečně drsné!“ To většinou ukazuje na velký strach, kvůli kterému musí být takto nepřístupní. Nejde o opravdové virtuózní svádění, kde bys použil jakýkoli potřebný nástroj, nýbrž zase úzkou roli, která funguje jen v dost specifických případech. (Např. traumatizovaný drsňák vyvolá soucit u holky se silnými mateřskými pudy, která se jej bude snažit svou láskou změnit…)

Někteří baliči se pak snaží zprůměrovat to a najít správnou míru komplimentů…

to je taky špatně.

Trefovat střed po celý čas vede k nudným, upjatým oslovením. Jde tu už o hlubší nepochopení rytmu svádění, kdy bys ženě nikdy nedal žádnou pořádnou negativní emoci, žádnou pořádnou pozitivní emoci… Potkala by pana Dokonale Průměrného.

On jakýsi střed existuje. Nesmí ale být trefován pořád, nýbrž vzniknout až finálním součtem. Tím myslím, že ženě dáš pořádný kompliment, pak jí necháš zažít pořádné opuštění, pak jí dáš pořádný dotek, pak necháš pořádně se o tebe snažit… a teprve takto cikcak vytvoříš správný balanc emocí. Jednotlivé chvíle ale byly nabity ZJEVNĚ.

(To oslovení dá smysl až jako celek. Právě proto je zakázáno leknout se a odejít, když na tebe žena udělá divný výraz nebo když náhle přijde její kamarádka… Mohl bys to skončit na dost podivnou notu. Melodie lásky musí skončit na tónice, akorát nesmíš hrát jen tóniku celou dobu – cestou projdeš i nějaké sekundy a septimy, abys vytvořil napětí.)

Komplimenty tedy používej, ale v rámci širokého arzenálu všech postupů.

Když něco děláš, měl bys vědět, proč to děláš, ať neházíš balící techniky náhodně.

Nestačí diagnostikovat jen „Žena má nízký zájem, použiju jakoukoli techniku na zvýšení přitažlivosti!“ Různé situace vyžadují různá řešení.

Pokud ti toto zní složitě a zatím jsi rád, že v oslovení vůbec přežiješ, nejsi v tom sám. Tenhle problém vzniká, když si o svádění někdo jen čte a pak se snaží aplikovat na krásnou holku tisíc pouček naráz.

Doopravdy se správné svádění nejlépe driluje po jednotlivých prvcích. Nacvičíš si jednu věc, jakmile ji ovládáš, druhou, pak si nacvičíš kombinaci, pak si nacvičíš třetí prvek, po zvládnutí jejich kombinaci… Ne jen hlava, ale vyloženě tvé tělo pak už umí stavět příjemná a přitažlivá oslovení. Zautomatizuje se to.

Pak oslovíš holku a budeš mít ten přehled: nespěchat, opravdu se na ni podívat a už instinktivně vědět, jak pokračovat. Teprve potom to přestane připomínat „náhodné mrskání sebou do všech strach“.

Vyloženě nejlepší seminář roku pořádáme teď 24. února v Brně. V Praze totiž jedeme vždy po tématu (6 hodin Oslovení, 6h Přitažlivost, 6h Konverzace, 6h Testy, 6h Doteky…), na Moravu tentokrát přivezeme to nejlepší ze 72h Výcviků v jediném semináři. V Brně totiž bývám jen jednou za rok nebo dva, takže jsem ze všeho vybrat jen ta cvičení, která u kluků způsobují tu nejrychlejší proměnu, do jediného Best of Výcviku.

Každému se tam ale bedlivě musím věnovat, aby si nenadrilovat nějaký zlozvyk (chování, které ženy nepřitahuje). Proto je počet míst omezen a seminář mohou absolvovat jen ti nejrychlejší. Přihlaš se na 6 hodin, po kterých dokážeš oslovit a sbalit krásnou ženu

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář: