StreetGame.cz

Každý chce krásnou ženu, ale...

  • Co když nejste krasavci?
  • Nebo co když jste introverti?
  • Co když nemáte impresivní množství peněz?

Rozhodně se svádění nebudete chtít učit od největšího krasavce, přirozeného extroverta nebo poslouchat rady boháče o jeho rande na jachtách...


Potřebujete najít člověka, který něco podobného jako vy zažil taky.


Někoho, kdo chápe vaši situaci a nebude vám vykládat, jak je všechno jednoduché a stačí "prostě tohle" a "prostě tamto"...

Poznejte Prince

Spíš než balič jsem vždycky býval vědátor...


Psal se rok 2010 a já byl naprosto zoufalý. POSLEDNÍ, zbyl jsem snad poslední ze všech známých, kteří s holkou ještě NIC nezažili. 


Ani polibek. Nic!


Když jsem tohle téma vůbec vytáhl, nikdo se nedivil. "Však ty máš to akné," vysvětlili mi: "ty nikdy nebudeš nějaký balič... Stejně tě víc zajímají počítače, ne?"


Taky jsem tomu dlouho věřil. Možná jsem dokonce chtěl věřit, že holku ani mít nemůžu, protože jsem měl z komunikace obrovský strach.


Až to pak takhle už dál nešlo...


Rozhodl jsem se pojmout to po svém: pojmout to vědecky. Začal jsem číst, začal jsem experimentovat, začal jsem si dělat tabulky...


A nebyla žádná "jedna magická věc", která by vše náhle změnila. Spíš jsem si víc a víc uvědomoval tohle:


My lidé s handicapem (třeba v podobě velkého strachu nebo špatného vzhledu) to ve svádění máme těžší, ale s pomocí nejúčinnějších současných postupů stále můžeme dosáhnout mimořádných výsledků.


Svou instruktorskou dráhu jsem pak založil právě na tomto:


Nejsem krasavec. Nejsem rozený extrovert. Nejsem boháč. A STEJNĚ jsem udělal šťastnými stovky žen a stovky studentů, které jsem to během let také naučil.


Jen to všechno vyžaduje poněkud účinnější technologii...

Kniha Přítelkyně pro každého

1) Jak sbalit ženu při špatném vzhledu


Záleží ženám na vzhledu?

"Dej si na Tinder první fotku obličeje, na druhou celé tělo..." radí se někdy. Kdybych si já někam dal fotku obličeje zblízka, neodepíše mi žádná! To není stěžování si, jen chladně konstatuju svá statistická zjištění.


Dnes mi totiž Tinder skvěle funguje. Jen jsem přestal poslouchat rady nadprůměrně vypadajících mužů a naučil se komunikovat své vlastní přednosti. Dnes dostávám desítky matchů bez extra vzhledu.


Ale platí to i pro seznamování na ulici, v klubu nebo sociálním kruhu. Kdo se nenarodil jako Brad Pitt, měl by zkrátka využívat co nejefektivnější postupy, a ty jsem zde shromáždil (mimo jiné i 12 triků, jak každý kontakt proměnit v rande).

.

1000 Kč

2) Jak sbalit ženu při obrovském strachu


Udělat první krok je příliš děsivé? S tímhle jsem osobně pomáhal vysokým stovkám mužů. Tím nemyslím, že by jen četli nějaký můj článek - stál jsem více než 1000x přímo vedle nich.


Okolo roku 2010, kdy jsem s učením začínal, jsme používali postup, který možná znáš: nejdříve jsme někoho pozdravili, poté se třeba zeptali na čas, s dalším člověkem přidali ještě větu navíc... a postupně se propracovávali až k upřímnému oslovení krásné ženy. Určitě vyzkoušej.


Problém byl, že mnohým lidem se strach zase vracel. Museli pořád dřít, jen aby si odvahu "udrželi".


Jiní kluci přicházeli na první kurz v životě a od začátku se ničeho nebáli.


Postupně jsem si stále více uvědomoval, že za strach z oslovení může čistě nevhodný neurální tón, který je pak tou nejdůležitější úrovní, kterou adresovat pro rychlé a trvalé zmizení strachu,


Tyto kapitoly vás naučí pracovat s neurálním tónem, abyste ženy od začátku mohli oslovovat klidně, sebejistě a spokojeně.

1000 Kč

3) Jak sbalit ženu, pokud jste introverti


Jak sbalit holku jako introvert

Nejste extra rozvískaní a máte raději hlubokou konverzaci s člověkem, kterého dobře znáte? Když mluvíte s hodně lidmi, potřebujete pak nějaký čas o samotě, abyste "dobili sociální baterii"?


Takové nastavení existuje a my nemůžeme předstírat, že máte všechno dělat stejně, jako extrovert, který o samotě nedokáže ani usnout.  


Během práce se stovkami introvertů jsem postupně vyladil, co musejí dělat jinak, aby při svádění mohli být opravdu úspěšní a hlavně šťastní.


Kniha pak mimo jiné obsahuje i mých univerzálních 10 vět pro 100 situací se ženami.

1000 Kč

4) Jak sbalit ženu při totálním nedostatku motivace


S motivovanými dříči se pracuje snadno. Oni si vlastně vždycky nakonec nějak pomůžou. Ale většina lidí taková není.


Pokud služba pomáhá jen naspeedovaným workoholikům, to pak není žádná služba. Instruktor musí umět odpovědět i na otázky jako:


"Co mám dělat, když už ve svádění nevidím žádný smysl?"


"Co když nemám dostatek sil přidávat do života nové aktivity přitažlivé pro ženy?"


Nedostatek vůle nejde za žákem, ten jde za učitelem, protože dobrý instruktor musí (zejména v dnešní době) znát účinné triky, jak vaši energii a vůli znásobit. 

1000 Kč

5) Jak sbalit ženu, pokud jste analytický typ


Analytický typ ve svádění


Brilantní analytici vidí svět trochu jinak. Jako propojení logických procesů, které se dají optimalizovat pro vyšší efektivitu.  


Jak to funguje ve svádění, které prý stojí na "vytváření emocí"?


V této kapitole vám ukážu, co ve svádění dokáže logika, a jak analytické dovednosti využít ve svůj prospěch.

1000 Kč

6) Jak sbalit ženu, když nedokážete meditovat


Meditace, meditace, všude meditace... Doporučuje se dnes snad na všechno, i já ji doporučuji snad na všechno.


Ale co když vám motivace naprosto nejde? Předem vás odrazuje, protože nevěříte na žádná kouzla, anebo jste to zkoušeli, trpěli a nic to nepřineslo?


V této kapitole se podíváme, co dělat.

1000 Kč

7) Jak sbalit ženu bez peněz


Nacházíte se v situaci, kdy zrovna nemůžete dělat dojem naditou peněženkou?


I oblečení něco stojí. Dále zajistit Lokaci sexu. A mnohé druhy rande taky nebývají zdarma...


Rozhodně nemusíte strávit svá nejlepší léta, kdy vás sex baví, jen slepým, zuřivým vyděláváním.


Můžu odpřísáhnout, že má jediná profese v životě vždy byla učit svádění. To znamená nejprve (zcela bez peněz) jsem zjistil, jak přitahovat krásné ženy, teprve poté jsem se během pár let dostal k průměrným penězům.


Naučím vás proto všechny své triky, jak se dostat ke krásným ženám i bez tučného konta. 


A pokud tučné konto máte, od teď vás ženu budou více chtít kvůli vám, nejen kvůli penězům.

1000 Kč

8) Jak sbalit ženu, když jste z malého města


Streetgame stojící na masivním oslovování žen byla designovaná pro velké metropole. Takže co když jste, tak jako původně já, z malého města?


Sedmý z osmi patchů vám pomůže s touto obvykle neočekávanou situací.

1000 Kč

9) Jak sbalit výrazně mladší nebo starší ženu


Polibek v klubu

Učil jsem seznamování spoustu středoškoláků a hlavně pravidelně učím mnoho chlapů po padesátce. Ti ale rozhodně nechtějí svádět ženy po padesátce...


Vkus člověka se příliš nemění. Nehledě na věk muže, typicky jej stále více přitahují mladší ženy.


Situace se ale mění a v případě třeba trojnásobného věkového rozdílu (18*3=54) je třeba modifikovat své postupy.

1000 Kč

Celková hodnota jednotlivých částí dává 9000 Kč 


Dohromady ale knihu můžete získat jen za 3999 Kč


Jarek


Vyborna kniha, ktera je logickym vyvrcholenim vsech Princovych predeslych del. Dobre citelna a lehce pochopitelna. Je souhrnem zkusenosti vsech prededlych let ziskanych osobnimi zkusenostmi na streetu i jinde a zkusenostmi ziskanych napriklad studiem psychologie, filosofie i treba zpevu. Za dobrou cenu lze ziskat prehled zkusenosti a nauky jednoho z nejlepsich dating koucu na svete.

<- Recenze z posledních dvou let

Jsme StreetGame.cz. Přes deset let učíme muže, jak se účinně seznamovat s ženami - nejčastěji přímo v praxi venku, kde bylo také natočeno 61 videí vlevo (2021 - 2023). Právě v praxi také všechny naše metody vznikaly. Tisícům mužů jsme osobně pomáhali stát se sebejistějšími, přitažlivějšími, šťastnějšími lidmi. Desetitisíce pak využili našich článků, největšího středoevropského diskuzního fóra o svádění nebo jedné z pěti knih, které jsme dosud publikovali. Balíček výše obsahuje "patche" pro muže, kteří to nemají tak jednoduché.


Jedná se o jakýsi super-návod, který jde hlouběji, než obyčejné návody, protože řeší, jak rady vůbec aplikovat (jak knihu přečíst, co když nemáte sílu, jak se zbavit strachu...) a moct se konečně radovat z úspěchů.