Pánská hygiena – péče o zuby a nehty – StreetGame.cz
Voda

Pánská hygiena – péče o zuby a nehty

Žena se prochází po ulici, když se k ní začne přibližovat jakýsi špinavý, neoholený muž v hrozném oblečení. „Čau, já jsem Honza“, oznámí. „Asi po mě bude chtít peníze“, napadne ženu…

Takto to opravdu dělat nemůžete. A právě proto je tu náš seriál o mužském zevnějšku. Po prvním díle, který se zaměřoval na mytí, holení a vůni, se dnes podíváme na neméně důležitou součást vaší image – bílé zuby, svěží dech jako z reklamy a pěkné, upravené nehty.

Jak si správně vyčistit zuby

Když svádíte ženu, rozhodně vám nemůže smrdět z úst. Věděli jste ale, že existuje technika, jak si správně čistit zuby?

Vyberte si zubní kartáček s menší hlavičkou a s rovnými, spíše měkčími vlákny. S tím vším vám můžou poradit třeba v lékárně. Měnit byste ho měli po jednom až dvou měsících, případně po prodělání nějaké virózy.

Vhodný kartáček držte jako průpisku. Zuby vyčistěte pod úhlem 45 stupňů ze předu i zezadu, a následně i z vrchu. Nezapomeňte na stoličky úplně na konci, která lidi často zanedbávají, přitom tam vzniká zubní kaz úplně nejčastěji. Používejte při tom malé kroužky a postupujte zub po zubu, každý pětkrát až desetkrát. Není třeba příliš tlačit, spíše naopak, opotřebovávali byste tak svou zubní sklovinu. Chvilku také věnujte svému jazyku.

To vše zopakujte minimálně dvakrát denně, nejlépe večer po posledním jídle a pak pokaždé, když jdete ven. Může vám pomoct i ústní voda, která má protizánětlivé a protikazové účinky, nebo zubní nit, která čistí mezizubní prostory. Základem ale je zubní kartáček – dokonce ani zubní pasta není tak důležitá jako on.

Pokud vás trápí zápach z úst, kromě čistění zubů pomůže dostatečný pitný režim, zdravý jídelníček a taky žvýkačky bez cukru. Pokud ani to nepomáhá, možná za to může infekce, navštivte tedy raději zubaře. K tomu byste ostatně měli chodit co půl roku.

Stříhání nehtů

I vaše nehty musí vypadat pěkně. Můžete si je ostříhat hned po koupeli, a to manikurními nůžkami. Na rukách nehty zastřihněte do obloučky, na nohách rovně. Zbavte se také záděrů a špíny za nehty.

Když je vše hotovo, zbývá se pěkně obléct. S tím vám pomůžeme někdy příště. Zatím jen zkontrolujte, jestli je všechno čisté, voňavé a vyžehlené, a můžete vyrazit.

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář: