Pánská hygiena – mytí, holení a vůně – StreetGame.cz
Pánská hygiena

Pánská hygiena – mytí, holení a vůně

Pokud máte rande, chcete jít svádět ženy nebo se ostatně vydáváte kamkoli do společnosti, je třeba být čistý a náležitě upravený. Projdeme si přípravu, která by se pro vás měla stát automatikou.

Před odchodem z domu zvažte následující: jste oholení na tváři a všude jinde, kde je to potřeba? Máte pěkný účes? Osprchovali jste se? Pečujete o svou pokožku? Jsou vaše zuby zářivě bílé a dech svěží? Ostříhali jste si nehty? Voníte pěkně? A v jakém oblečení půjdete? Pokud na tohle nedbáte, napadlo vás, že právě práce na tomhle může raketově zvýšit vaše úspěchy u žen?

Začněte tedy sprchou. Použijte sprchový gel a vždy také zvažte umytí vlasů šamponem a následně také kondicionérem, který vlasy hydratuje a posílí. Váš účes může jednou za čas zkontrolovat holič, nebo pokud to zvládnete, i vy sám. Každopádně mějte svůj účes pod kontrolou – měl by stále vypadat hezky, sedět k vašemu obličeji a vhodně doplňovat zbytek vaší vizáže (kam dále patří třeba vousy, oblečení nebo doplňky). Když máte tohle hotovo, je čas se oholit.

Holení obličeje

Můžete zvolit hladkou tvář, která podpoří mladistvý, důvěryhodný vzhled, nebo nechat vousy chvíli růst a pak z nich vytvořit vyzrálejší knír, kozí bradku nebo třeba plnovous. Každému obličeji sedí jiný styl vousů, proto experimentujte.

Nejprve pokožku prokrvte. Můžete ji nahřát teplým ručníkem, omýt horkou vodou nebo to udělat hned po koupeli. Poté na obličej naneste mýdlo na holení, nebo alespoň méně kvalitní holící pěnu. Nechte pár minut působit… a můžete konečně sáhnout po strojku (který je pohodlnější) nebo po břitvě (která je preciznější). Ideální bude, když i tento nástroj použijete teplý.

Pokud zvolíte břitvu, držte pokožku během holení napjatou, břitvu veďte ve směru růstu vousů a často jí omývejte horkou vodou. U holení nad horním rtem pak pomůže stisknout si nosní dírky.

Pleť pak opláchněte teplou a hned po té studenou vodou, okamžitě se zacelí drobné ranky. Na větší použijte kamenec (ten koupíte jako vše ostatní v drogerii). Abyste se zraněním a pupínkům po holení vyhnuli dokonale, jemně osušte tvář a následně naneste kvalitní vodu po holení, tentokrát nejlépe vychlazenou. Pokud taková dráždí vaši pokožku kvůli obsahu alkoholu, zvolte raději balzám po holení.

Holení intimních partií

Holení pánského přirození má již značnou popularitu. Různé ženy mají v tomto různé chutě, oholené pohlaví však značně zpříjemňuje orální sex.

Můžete postupovat podobně jako u holení tváře. Pokud to děláte poprvé, zkraťte nejprve chlupy nůžkami nebo holícím strojkem. Ze začátku z toho můžete mít trochu nezvyklý pocit, to se ale brzy srovná, a tato intimní hygiena se pro vás stane samozřejmostí.

Vůně

Dojem z vás můžete podpořit i dobrým pánským parfémem, nebo pokud se potíte i deodorantem nebo antiperspirantem. Jaký je mezi nimi rozdíl? Antiperspirant zpomaluje pocení, nezabíjí ale bakterie, které se potem živí a které způsobují zápach. Deodorant nebrání pocení, ale zabíjí bakterie, takže pot nesmrdí. Záleží tedy, máte-li problém s potem, nebo se zápachem.

Příště se podíváme na další aspekty vaší image – zuby, nehty a taky oblečení. K takto dokonale upravenému muži se ženy jen pohrnou.

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář: