Panictví se mužům vrací – StreetGame.cz
Stopy panictví ve sněhu

Panictví se mužům vrací

Žena o panenství přijde jednou a na dobro. Za to mužské panictví se po určité době sexuální nečinnosti „obnovuje“.

Muži nemají žádnou panenskou blánu. Přesto se ztráta panictví projeví na jejich chování, pachu, který vylučují, zvuku jejich hlasu… Tato změna nicméně není trvalá. Stačí pár týdnů bez sexu, a muž zase mluví výše, vydává zoufalé pachové signály

Přesnější, než ptát se: „Jsi panic?“ by bylo: „Jsi panic tento měsíc? Jsi panic tento týden?“

Všichni se snaží panictví setřást, jak jen mohou, to je ale teprve začátek. Je třeba sexuální aktivitu nejen začít, ale také si ji dlouhodobě udržet. Jedna soulož z nikoho neudělá mistra tantry. A co nepoužíváte, zapomenete…

Bezprostředně po jenom sexu přitom máte největší šanci získat další sex. Cítíte se plní sebevědomí, ještě z vás voní předchozí holka… V tu chvíli jste nejatraktivnější. Budujte sexuální momentum, dokud můžete. Protože za pár týdnů na suchu budete stát znova na startovní čáře.

Normální muž má po případ nouze vždy nějaké kamarádky, u kterých je sex možný kdykoli. S pomocí Handbooku taky kdykoli můžete jít a sbalit nějakou holku na ulici. Rozhodně věc nenechte zajít tak daleko, abyste byli několik týdnů bez sexu, protože to by se podepsalo na všech stránkách vašeho života (nižší sebevědomí, zhoršený sportovní výkon, snížený respekt mužů, nezájem žen…).

Masturbace se samozřejmě nepočítá. Můžete srovnat, že po osamělém vyhonění se často cítíte unaveně a bez motivace, kdežto po sexu s ženou jako král. Ale to lze změnit! Pokud se masturbace bude co nejvíce podobat opravdovému sexu, i hormonální odezva bude totožná.

Když použijete umělou vagínu, vaše pocity budou skoro stejné jako s ženou. Má tvar vyšpuleného zadku, dva otvory, a materiál se na dotek podobá lidské kůži. Navíc umí vibrovat. Jakýkoli pocit je přitom vždy řízen hormony. Mozek nerozpozná, jestli to byla žena nebo realistická umělá vagína, a vy budete stále působit plně vyrovnaně a zkušeně.

Tak jako funguje jít balit další holky hned po sexu, vyplatí se použít před streetgame umělou vagínu. Podobně dobře funguje místo porna sbalit nějakou holku na omegle. Sice si to děláte sami, ale pořád je vyvrcholení spojené s vítězstvím, že jste nějakou ženu svedli. Nemáte tedy orgasmus zadarmo, ale zaslouženě při budování něčeho produktivního (svých svůdnických dovedností). Celé kontinuum realističnosti tedy vypadá takto:

  1. Sex s ženou
  2. Sex s umělou vagínou
  3. Masturbace u omegle
  4. Osamělá masturbace

Orgasmus je vždycky zdravý, navíc ale může být produktivní. Využijte ho k tréninku píchání na umělé vagíně, svádění na omegle a smývání své panické stopy. Pokud meditujete nebo chodíte k psychologovi, asi zjistíte, že tohle funguje líp.

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář: