Přirozeně přitažlivý

Pravidelný online koučing seznamování a necenzurované know-how

Garantovaný přísun nejnovějších informací ze současného výzkumu v oblasti moderního svádění. Vše přehledně kategorizováno do jednotlivých seriálů popsaných níže. K tomu online podpora, kdykoli budete mít okolo žen nebo osobního rozvoje jakýkoli dotaz.

Některé postupy profesionálního svádění se totiž nedají popisovat veřejně. Na sociálních sítích tak můžeme pouze naznačovat a přesto občas narážíme na cenzuru. Problémem knih zase je, že zastarávají a nedají se snadno aktualizovat, kdykoli vyvineme novou techniku, nový lepší příklad nebo účinnější způsob, jak věc mužům vysvětlit. Navíc knize nebo videu nemůžete pokládat dotazy a nechat si přizpůsobit rady pro svou specifickou situaci. Proto spouštíme členskou sekci, kde postupně vzniká ta nejrozsáhlejší, perfektně organizovaná studnice informací o moderním svádění. 

  • Balící fráze týdne

  • Biohacking a meditace

  • Reporty z akce a chaty

  • 5 způsobů flirtu

  • Jak sbalit kamarádku

  • Q & A

Každé pondělí vezmeme jednu větu, a probereme ji OPRAVDU DOBŘE. Zjistíte, v jakých případech frázi použít, jak ji správně podat a hlavně pochopíte její princip, takže pak budete moct vytvářet vlastní věty se stejnou kostrou a lépe tak projevit svou autenticitu. Balící fráze budou obvykle předvedeny i na typických realistických dialozích z akce, které jsem osobně slyšel více než 1000x.

Cílem balících frází není jen ženu rozesmát, nýbrž řešit různé konkrétní situace, ke kterým ve svádění dochází. Jde o ten nejpraktičtější způsob, jak se učit svádění a být schopen okamžitě jej aplikovat.

Postupně společně nalezneme systém ve všech nepsaných pravidlech seznamování. Každá konverzace se totiž nakonec řídí určitou kombinací schémat - některých funkčních, některých méně. My zde mezilidskou komunikaci (zejména muž-žena) rozebereme na prvočísla.

Jak to funguje?

Jako videokurzy by se tyto informace prodávaly po částech vždy v hodnotě mnoha tisíců korun a bez oboustranné komunikace s instruktorem. Nyní ale můžete do programu Přirozeně přitažlivý vstoupit jen za 999 Kč měsíčně. Kdo chce výzkum svádění, chod komunity a natáčení videí více podpořit, může zvolit druhou možnost a platit za stejné členství 1299 Kč měsíčně. Částka se každý měsíc sama strhne z karty. Po uhrazení vám přijde přihlašovací stránka a vaše unikátní údaje. Po jejich zadání se vám otevře všechen obsah i možnost komunikovat s instruktorem. Další obsah bude podle uvedeného plánu přibývat, zatímco budete členy. Pokud byste chtěli z předplatného následující měsíc vystoupit, stačí bez udávání jakýchkoli důvodů pravidelné platby přerušit.

Co je to moderní svádění?

Úspěšný profil na Tinderu dnes vypadá jinak, než před pár lety na lidé.cz. Algoritmus Instagramu dnes preferuje doručovat ženám jiný obsah, než před třemi lety. Ženy z GeneraceZ považují za atraktivní trochu jiné chování, než Mileniálky.

Ale i ze strany mužů se věci mění. Dnešní postupy svádění jsou mnohem nuancovanější, než když jsem je začínal vyučovat před 13 lety. Techniky se provádějí hladce a přirozeně, daleko méně zřetelně. Také dnes více věcí rozeznáváme jako techniku, přičemž kdysi byla těmi úspěšnými považována za "samozřejmost", nemluvilo se o ní a nedala se tak ani učit. Tj. někomu svádění nešlo a nevědělo se, proč. Dnes jsme pomohli k úspěchu vysokým stovkám studentů a jsme připraveni téměř na vše.

Také koncepty pasivní přitažlivosti, jako je vibe, kdysi zněly trochu ezotericky a dnes je dokážeme vědecky popsat až do nejmenších částeček.

Kdybych se nyní oženil a přestal provádět každodenní seznamování, postupně bych ztrácel kontakt se současnou realitou a odhaduji, že po dvou, třech letech už bych byl mimo vrcholový žebříček - nejen ztrátou reflexů, ta je zřejmá, ale také změnou zeitgeistu, změnou poměrů v seznamování. Proto je potřeba zůstávat v kontakt s akcí a také v kontaktu s moderní literaturou. V dnešní třeskuté době plné změn jsem se rozhodl s knihami skončit a kapitoly do nekonečna přidávat do programu Přirozeně přitažlivý spolu se svou plnou podporou.

Kdy je nejlepší čas vstoupit?

Vstoupit můžete kdykoli, dokud nenaplníme maximální počet členů. Okamžitě po uhrazení uvidíte veškerý obsah, který byl doteď přidán, včetně všech dosud zodpovězených dotazů. Hned se také můžete začít ptát na všechny své specifické problémy.

Jak staré ženy svádíte?

Každý se může soustředit věk, pro který se rozhodne. Pomohl jsem již spoustě studentů okolo 16 let, kteří se soustředili hlavně na své vrstevnice nebo lehce starší ženy. Stejně tak jsem pomáhal desítkám mužům po padesátce - někteří se zaměřovali na čtyřicítky, někteří na dvacítky. Toto vše plně patří do naší sféry zájmu.

Nepomáháme běžně pouze mužům okolo sedmdesátky, kteří by hledali podobně starou partnerku "na společné dožití". To je již trochu jiný žánr, kde se zřejmě nevyužívá přitažlivosti, ale spíše kamarádství, a tam už by z naší strany šlo spíše o experiment. I pokud byste o takový experiment stáli, doporučuji spíše osobní konzultaci, jelikož články o této věci se v programu Přirozeně přitažlivý nedají očekávat.

Opravdu probíhá nějaký výzkum svádění?

Ne všechno, co učíme, je revoluční. Učíme hlavně to, co funguje. Cílem ale je dlouhodobě pokroky přinášet. Již 14 let balím ženy a vyučuju svádění na full-time - snažím se přicházet s novými postupy a zejména přesnějšími nuancemi. Tento dvoustupňový výzkum (jak nejúčinněji balit ženy a jak to nejúčinněji učit další muže) byl financován prodejem našich produktů. Ty ale vyžadovaly marketing, kterému se již nechci věnovat. Proto nyní knihy končí - muži mohou jednou vstoupit do programu Přirozeně přitažlivý a pak již navždy získávat nový obsah i rady na míru.

Vadí, když nejsem krasavec?

Vzhled je při seznamování výhodou, vládne vždy ale vibe a skill. Ty vás dokážu naučit. Můžu vám také poradit, jak na vzhledu nejúčinněji pracovat.

Sám také nejsem krasavec. Býval jsem chlap vzhledem přibližně 3/10, dnes po zapracování přibližně 5/10. Přesto jsem nejznámějším baličem u nás a na mé kurzy lítají muži z celé Evropy.  

Mohu členství zrušit?

Není potřeba udávat jakékoli důvody. Pokud chcete v programu Přirozeně přitažlivý další měsíc již nepokračovat, stačí přestat hradit pravidelné platby. Žádný stres, žádné otázky, vše je jen na vás.

Nejsou náhodou ženy hlavně na peníze?

Peníze mají ve svádění dvě role. Zaprvé je můžete chytře investovat do navýšení své přitažlivosti (informace, oblečení...), zadruhé ukazují vaše ambice a schopnosti. 

Pokud ambiciózně a schopně působíte, aktivuje to stejný spouštěč - z velké části to stačí. V programu Přirozeně přitažlivý vás naučíme, co přesně dělat, co říkat, a jak cítit a vyzařovat pocit naprostého sebevědomí a kompetence. To je nejdůležitější.

Na své finanční situaci bych poté doporučoval dlouhodobě pracovat zejména pro sebe. Program Přirozeně přitažlivý vám i v kariéře může trochu pomoct.

Proč je cena tak nízká?

Podobnou asistenci jsem donedávna nabízel za 13749 Kč měsíčně. V programu Přirozeně přitažlivý ale vidím příležitost, jak přestat dělat marketing a 100% se věnovat už jen seznamování a postupnému sepisování a katalogizaci všech svých zkušeností. Pravidelné platby mi tak jednoduše šetří čas, který jsem kdysi trávil propagací stále nových knížek.

Kdyby později přišla další inflace a uvolnilo se místo, můžeme cenu pro nové členy zvýšit a současným členům ji nechat stejně nízkou.


Tak to vypadá, že ve čtvrtek mám jedno rande a v pátek další. Jednu holku jsem se snažil dostat ven snad měsíc a teď to šlo lehce, až mi trochu připadá, že cheatuju, když jsem použil pár hlášek z knihy (lehce obměněné)

Po cestě do práce jsem na ulici na průměrné holce procvičil zdravení. A co se mi zdál konečně vhodný subjekt, tak po přiblížení se z něj vyklubala kamarádka, tak jsem jen pokecal. Každopádně, když zapojuju takhle všechno jako sociální okruh, tinder a začínám ulici, tak mi to přijde, že přesně to potřebuju, abych byl ve správné ráži, tedy měl pocit, že ženských je všude dostatek a neupínal se jen najednu, což byla dřív zjevně moje největší chyba.

m4xp0w3r7 

Me osobne to pekne nastartovalo. Tu muzkou energii si prijdu jak naslapanej testosteronem, citim se jak pravej chlap.

Bejk 

Včera jsem byl poprvé na kurzu, ale nešel jsem na něj kvůli balení žen. Je mi 48 let, a ženu už mám, ale v posledních letech na mě začala být nepříjemná, uječená a rozkazovačná, bez ochoty pro mě něco udělat. Několikrát jsem se s ní o tom i bavil – ona tak hnusná přitom na mě nechtěla být! Když jsem si proto večer před kurzem četl v emailu nabídku na tento kurz a v něm: „můžeš vytvořit 100% oddanost, kdy pro tebe žena udělá všechno.“ Tak jsem si jej na poslední chvíli zaplatil a dobře jsem udělal. Princ perfektně vysvětlil, jak se chovat k ženě jako muž. Na to jsem v poslední době zapomněl, ale uměl jsem to stejně jen tak trochu. Ne tak dobře jako Princ. Takže díky moc za to, jak na to! Po cestě domů jsem si promýšlel jak to budu dělat a probral to ve vlaku i se dvěma kolegy z kurzu – to byl velice užitečný bonus ke kurzu. Když přišla pak žena domů, byla ně mě velice příjemná, udělala vynikající večeři – grilovaný hermelín a krevety. Pěkně jsme si při ní pokecali. A pak v noci nakonec i dobře zasouložili – a to se jí normálně při menstruaci nechce. Teď když to píšu, tak si v kuchyni zpívá :-)

Pavel 

Já tu přitažlivost přečetl za den. V každým případě byl jsem plný informací, měl jsem energie a drive jak kdyby bylo léto a hroznou chuť to ozkoušet, tak jsem vyrazil do klubu, no dobrý bylo že já se tam tak procházel a fakt jsem si všímal jak na mě holky koukají a usmívají se. A když jsem pak zkusil ty techniky tak fungují bezvadně. Prakticky jsem si zapíchal, mám dost kontaktů, líbání s holkami je samozřejmost :D

Dan

Listopad 2021 až říjen 2023

Chci ti z celého srdce poděkovat. Díky Tobě jsem zažil pocit spokojenosti sám se sebou. Pravý. Nefalšovaný. Tvoje články o osobním rozvoji jsou základními kameny, které jsem položil již před rokem a na kterých jsem se rozhodl vybudovat svoji budoucnost. Když jsem se před rokem vrátil z Anglie (pracovně ve skladu), byl jsem sražený k zemi. Sám jsem si tuto zkušenost pojmenoval "život zkrachovalce". Vše co jsem tam zažil mne připravilo o vizi štěstí a budoucnosti. A rozhodl jsem se, že tak to nechci. Začal jsem se zajímat o svůj život a především o to, jak ho udělat lepší. V tom jsi mi byl a stále jsi obrovskou oporou. Díky tobě vím, že to jde a také, že to za to stojí.

Je to mistrovské dílo. Z každé stránky jsou cítit tvoje zkušenosti a energie, se kterou jsi se rozhodl předat své zkušenosti betám, které na sobě chtějí pracovat (třeba mne) a proměnit je v plnohodnotné alfy. Nad tím jsi musel strávit spoustu času. Přesněji nad myšlenkami, které jsi se rozhodl extrahovat ze své hlavy a vložit je na papír. Ta snaha podat lidem tvůj pohled na svět na mne zapůsobila. Už se nemohu dočkat, až si vytvořím fungující systém pro svůj život a budu se moci věnovat zlepšování se ve StreetGame za pomoci všech rad, které jsi uvedl. Upřímně nejvíc se těším, až budu mít dostatek odvahy a sebedůvěry provádět šílenosti typu vyhonění v kabince, nebo balení holky v ranní tramvaji :)

Salvatore

Ahoj Princi, mohu Ti na mobil/Skype na max. 5 minut zavolat? Ta Přitažlivost je fakt báječná! Uvažuji o individuálním kurzu nebo konzultacích, rád bych to všechno naživo probral.

Jirka

Je to ucelený celek informací, které dohromady dávají obrovský smysl. Nejhorší je nevědomost, když bloudíte životem a ani nevíte, co děláte špatně, neznáte směr a ani cestu. Když se celý život třeba ani o streetgame a souvisejícím nikdy nedozvíte, jak hrozná představa. Dalo mi to pochopení mužství a ženství. Už znám směr a nemusím bloudit.

Robert

Tak dneska první úspěch. Po cestě do práce jsem uviděl jak jde proti mě. Podíval jsem se jí do očí a řekl ahoj. Myslím, že nic takového jsem neudělal aspoň 15 let. A celkově to zafungovalo.

Do práce jsem přišel ve výborné náladě a hned uvolněně pokecal s kolegy. Povykládal jsem s pěknou sekretářkou ředitele o tom, jak medituju. Chce to naučit. Někomu to asi může přijde směšné, ale já si sám sobe uděluju čestný +1 bod za oslovení neznámé holky na ulici.

Pavel

Kvalitní informace. Nejvíc si cením toho, že nemusím sám několik hodiny studovat to, co ty už víš. Dále, že nemusím studovat to, co ty už víš a + další hodiny TO filtrovat, která z informací je pro můj život relevantní. To je obrovský přínos, za který klidně rád budu platit.

Dále je vidět zvedající se úroveň přednášek, kdy působíš stále více vyrovnanějším klidem. Myslím tím to, že i když by se někdo cejtil na začátku svojí cesty, nemusel by se vedle tebe cejtit malý. Jasně, viděl by a uvědomoval si ten rozdíl, ale necejtil by, že by, že by ho to nějak ohrožovalo, nebo by se cejtil míň. Zajímavé je podání egde informací, které by teoreticky mohly někoho konfrontovat, tak tys je podal tak, že si myslím, že nikoho nemohly „dát do křeče“. Celkem tedy padlo spoustu kvalitních informací a byla sranda.

Vít

Tam, kam jsem se dočetl, je to nářez. Spousta novýho materiálu, co jsem třeba doposud nevěděl, nebo to někde v hloubi mě bylo a já si to nádherně osvěžil! Někdy mi to sice někdy připomene, co už vím, ale zato se to rozebere do základů!

Někdy jsou tam fakt duchovně zaměřená moudra, až si člověk představuje jak ho streetgame očišťuje od všeho toho zlého... opravdu mazec. Některý odstavce jsem musel přečíst třeba dvakrát nebo třikrát. Jednou abych věděl oč jde, podruhé abych plně pochopil, a potřetí abych si to pořádně užil.

Chápu občasná varování pro lidi, kteří se pod vlivem falešnýho ega jakože urazí, že tahle pasáž jakože není pro ně. Mám řekbych opačnej "problém". Streetgame mi vždycky dělá ohromnou radost, když zjistím, že se s něčím nemusím tolik srát. Kdo mě zná osobně tak určitě ví o čem mluvím. :) Užívejte!

Woody

Dnes (středa) je zase konečně krásně. Vyšel jsem ven, rozjel to oslovením: "Nevíš kolik je hodin?".Teď jdu na oběd, pak na rehabilitaci a pak mám až do večera volno, tak pokračuju, ať můžu pokračovat ve čtení. Jsem tak hype, že do toho možná fakt vletím celoživotně na 200%. Knížka v tomto směru geniální už od začátku, díky Princi.

holyPete