Olízala jí přede mnou včetně kornoutu – StreetGame.cz
Letní město

Olízala jí přede mnou včetně kornoutu

Nový report z našeho živého setkání. Pozor obsahuje zmrzlinu.

Ve čtvrtek jsme se s mým parťákem vydali vlakem do Ostravy na kurz s Princem. Byli jsme plni očekávání a zvědavosti. Zajímalo nás jak Princ vypadá, kdo je vlastně zač, ale také to, aby nám něco ukázal a něco nás naučil. Zkrátka aby nás trochu nakopl do streetgame, a ukázal, jak to v reálu funguje.

Kurz byl naplánovaný asi na 3 odpoledne, ale protože jsme dorazili už okolo oběda, tak jsme se ihned po jídle pustili do nějakého oslovování, abychom se před kurzem trochu rozehřáli. Moc nám to nešlo, nebyla odvaha. Ale pár nepřímých oslovení jsme zvládli, a poté jsme se vydali čekat na Prince. Hned jak přicházel, poznali jsme podle sebevědomé chůze a postoje, že to musí být on. A byl.
 
Vysvětlil nám pár základních věcí, ostatní už jsme měli načteno z webu. Nejprve jsme začali u nepřímého oslovení a po pár osloveních jsme přešli na oslovení přímé. Princ nám ukazoval na holky, které máme oslovit a sledoval nás u toho. Ať už jsme uspěli nebo ne, vždycky nám řekl co na tom bylo špatného a co naopak dobrého.

Čas ubíhal a holek bylo dost. Sem tam jsme se ptali na nějaké dotazy, ať už ohledně osobního rozvoje, posilování, nebo samotného balení. Princ nám také ukázal, jak balit holky ve dvojici, pomocí parťáka. Nikdy jsem nevěřil, že to bude tak lehké, a přitom ono to lehké fakt je.

S Kubou jsme zastavili dvě holky s točenou zmrzlinou. Má měla plné ruce a tak mi pro představení roztomile podala jen prstík. Byla nervózní a pokaždé, když jsem nechal konverzaci zastavit, znervózněla ještě více. „Nemusíme přece pořád mluvit,“ pohladil jsem jí a jen se na ní usmíval. Aspoň minutu jsme tam stáli uprostřed ulice a dívali se na sebe.

Mezi tím úplně zapomněla na zmrzlinu, která jí začala téct po rukách. „Stydíš se lízat jí přede mnou?“ zamrkal jsem na ni. Pomalu jí celou začala olizovat, včetně kornoutu. Byla čím dál špinavější a mě čím dál víc stál. Podal jsem jí papírový kapesník – svůdníci vždycky nějaké mají.

Domluvili jsme se, že přijede do města, kde bydlím. Vzal jsem si číslo a objal jí jen lehce, abych se nezašpinil.

Kromě balení jsme se taky věnovali dotazům o zdravé stravě a posilování. Princ nám toho poradil dost. Jde vidět, že ví, o čem mluví.

Kurz naprosto naplnil má očekávání a jsem z toho nadšený. Nejenže jsem trochu přišel na to jak se to dělá, ale hlavně mi to dodalo hodně sebevědomí a zbavil jsem se spoustu limitujících přesvědčení.

Pro ty, kteří si nejsou jistí zda na kurz jít nebo ne, mám radu. Nemyslím si že by to bylo nějak drahé, ale i kdyby pro někoho bylo, rozhodně to za to stojí. Dále je to ale už jen o vás, zda budete streetovat dál nebo ne. Když jsem začal číst web o streetgame, myslel jsem si že to zvládnu sám, a žádný kurz nepotřebuji. Postupem času jsem stále nemohl najít odvahu na dostatek oslovení, tak jsem o kurzu začal přemýšlet. A nyní můžu říct jen to, že i kdybych tu odvahu našel bez kurzu, stejně bych na něj časem nejspíš šel. Kurz je rozhodně dobrý jak pro úplné začátečníky, tak i pro zkušenější baliče.

Zdraví vás Kuba.

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář:

2 komentáře
Borec napsal 14.7.2015

Zajímalo by mě, jak se postaví penis v kalhotách?

Odpovědět
    Princ napsal 14.7.2015

    To už bys řece měl znát :D

    Odpovědět
Odešlete odpověď