Ohlédnutí za Srazem – StreetGame.cz
Muži pohromadě

Ohlédnutí za Srazem

StreetGame.cz je o článcích asi z 5%. Zbylých 95% tvoří, jak se vy a já potkáváme v reálu. Tentokrát jsme se rozhodli uspořádat sraz a… potkat se všichni naráz!

Na místo jsme s předstihem přišli já Princ, Adam a Honza a objednali si vodu s citrónem. Nadchlo mě, že většina příchozích si objednala stejně, takže servírka nakonec přinesla přes 15 čistých vod a minerálek.

Sál se plnil mnoha známými tvářemi. Někteří chodí na kurzy v poslední době, ale většina měla za sebou aspoň nějaký jeden v minulosti. Přišel i Hubert a ač moc nemluvil, tvářil se spokojeně. Zdenek400 o tom napsal:

Na sraz jsem se hrozně moc těšil, ale zároveň jsem nevěděl, co čekat. Ráno jsem přál Honzovi a ptal se ho, jestli se nechce přidat na street před srazem. Bohužel nemohl, takže jsem s Hitchezem šel sám. Nicméně jsme chvíli streetovali, ale pak nás začal tlačit čas, tak jsme vyrazili.

Myslel jsem, že přijdeme poslední, jelikož bylo už po 6, ale pořád jsme tam byli dřív než většina. Viděl jsem tady hrozně moc nových tváří, protože chodím streetovat pouze s Hitchezem a výjimečně s Honzou. Pak jsem znal ještě Prince, ale toho by měl znát každý, kdo streetgame myslí vážně, přesto tam bylo pár neautorizovaných.

Každopádně já sraz hodnotím velmi dobře a těším se na další.

Jako první vystoupil Adam, spoluautor This Is Game, který často odpovídá na vaše maily. Představil ostatním hru, kdy máte věci pojmenovávat jinými názvy, což mozek učí nespadat do automatického myšlení. Všichni pak chodili, ukazovali na skleničky a říkali: „Banán!“

Když mi Adam tuto hru poprvé představoval cestou ve vlaku, trochu mě překvapila. Pak jsem si ale uvědomil, že přesně takto nekonvenčně je třeba reagovat na testy. Když žena položí záludnou otázku, vy nesmíte začít automaticky přemýšlet, jak správně odpovědět. Už tím byste přeskakovali její obruče. A tak lepší než tohle:

Žena: Mám přítele
Muž: Tak mi dej alespoň šanci, třeba jsem lepší než on…

Je už i tohle:

Žena: Mám přítele
Muž: Banán!

Druhý vstup měl Honza, bývalý panic a budoucí instruktor svádění. Mluvil o tom, jaký byl život tenkrát (škola a počítačové hry) a jaký je teď (holky se předhání, jezdí za ním, spousta sexu…). Nakonec jsem vstal já a zodpovídal všem dotazy. Přímo na místě si James dělal zápisky, a protože myšlenky vyjádřil lépe než já sám, požádal jsem jej o zveřejnění:

„AKCE je nejsilnější transformační technika. Silnější než hypnóza.“
„Bojíš se úplně nejvíc, přijde ti to zbytečné a stejně to udělej.“
„Nevadí, když jsi špatný. Vadí, když jsi líný!“
Přebrat holky betám je správné. Nakonec si tím všichni polepší.“

Upozornění: Pokud jste tyto řádky přečetli rychle, možná vám stále uniká jejich význam.

Každý si dal vydatnou večeři a zbytek večera by zasvěcen seznamování s dalšími streetaři (bylo nás tam celkem 21), probírání zkušeností, strategií a plánů. Nejvíce otázek na Prince měl Honza, kterému už, podle jeho tvrzení, oslovování holek nedodává tu potřebnou dávku adrenalinu, a tak Princ přišel se strategií „Dělejte cokoliv, co vám přijde divné nebo nenormální, pokud to neděláte proto, že z toho máte strach.“ Navrhoval jako jeden z extrémů vykadit se nebo šukat v tramvaji. (Lidé se budou spíš stydět a odvracet pohledy, než že by volali policii.)

No a hlavně, i když víceméně na začátek, nám Princ předal asi nejdůležitější poselství autora většiny článků na StreetGame.cz. Udělal totiž na živých kurzech zkušenost, že mnohdy nemusí opakovat obsah článků z webu. Stačí jen opakovat, že to co tam psal, myslel vážně.

„Princ to tam napsal jen tak. To dělat nebudu…“ ŠPATNĚ

Možná si teď budete muset některé články přečíst znovu.

Překvapením večera byl Abdul. Prohlásil totiž, že ho po kurzu unesly a věznily tajné služby, než ho po 200 dnech vyměnili s Českou diplomacií za svého člověka. Později přišel Gewain, ten který po třech kurzech dělá streetgame se svou přítelkyní. Když už nás zbylo jen pár, došla za námi číšnice a začala nám dávat vlastní rady, jak balit holky podle ní. Jako posledního zmíním dojem Marťase:

Ve středu jsem se zúčastnil srazu. Přijel jsem do Prahy o 2 hodiny dříve, abych si zde vyzkoušel streetgame. Líbilo se mně, že je zde celkem dost cizinek, kterých v Brně moc není, a tak jsem si mohl procvičit i angličtinu.

Poté následoval sraz. Co se tam dělo, už bylo zmíněno v jiných denících, tak napíšu spíše své pocity. Přišel jsem asi 10 minut před srazem a byl jsem tam mezi prvními. Údajně se přihlásilo 20 lidí a nakonec tam asi dorazili všichni. Rád jsem se seznámil s jinými baliči, poznal jak vypadají členové tohoto fóra a přiučil se novým věcem. Celkový pocit ze srazu mám určitě pozitivní, ale příště by sraz mohl být v Brně :)

Jsme rádi, že jste přišli. Všechny ty lidi potkáte na našem fóru. Byla to velká zábava, tak zase někdy.

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář: