Ohlédnutí za první Přednáškou – StreetGame.cz
Jamesovy zápisky z Přednášky

Ohlédnutí za první Přednáškou

Na život má obrovský vliv, jakými lidmi se obklopíte. Abychom provázali vztahy v komunitě a všem poskytli hromadu parťáků, uspořádali jsme Přednášku o dotecích. Nešlo jen o informace, ale o to slyšet je od někoho na vlastní oči, poznat 20 dalších namotivovaných streetařů a vychutnat si společnou atmosféru. Doslova proniknout do světa, kde je streetgame úplně běžná a zajímají se o ni všichni.

Sál se postupně plnil lidmi. Průměrný věk dělal 23 a nejčastější věk 20, přišlo ale i pár šestnáctiletých a pár chlapů po čtyřicítce. Většina už byla na kurzu, nebo se na něj chystala hned po Přednášce. KapitánLáska (tomek14) kvůli Přednášce přijel až ze Švýcarska. Pro všechny jsme měli minerálky zdarma, což jistilo, že se už vůbec nikdo nerozhodne pít pivo jako na srazu v restauraci.

Nechal jsem Honzu, aby mě uvedl, a začal jsem mluvit o dotecích – cíli, nástroji i měřítku celé hry. Na tabuli jsem k tomu kreslil diagramy, posloupnosti a (pro nejzarytější technické typy) pravdivostní tabulky. Velký prostor jsem věnoval také průběžným dotazům.

1 ze 7 listů poznámek, které si na akci udělal James

2 ze 14 listů poznámek, které si na akci udělal James

Když jsem odbočil k digigame, všiml jsem si, že jeden streetař právě něco píše na mobilu. Nejdřív mě napadlo, že je to neslušné a propříště musíme vytahování telefonů jasně zakázat. Teprve poté jsem si uvědomil, že se mé digigame rady snaží využít v praxi a rychle holce odepsat, než je zapomene :)

Takto své dojmy v deníku popsal Honza, který také jako první mluví na videu:

Ti, kteří nepřišli, řekněme si to upřímně, o dost přišli. I pro mě, zkušeného streetaře, zde toho bylo dost. Ať už jsem si potvrdil mé otazníky, zeptal se na něco nového nebo si své techniky dopiloval k dokonalosti… I přes to všechno jsem se dozvěděl spoustu nových věcí. Shrnutě a podtrženě se přednáška vyplatila. Na druhou stranu mě trochu zklamalo, že se tam lidi ptali na věci, které jsou v This Is Game. Co se dá dělat, rychle to dokupte a načtěte! :D

Na přednášce jsme mohli vidět věci z více perspektiv a s rozšířenějším komentářem než máme normálně v článku, takže se mi to velmi líbilo a určitě půjdu na další. Škoda, že to nebylo delší než těch pár hodin

James si zapisuje, že Handbook je seznamování na steroidech, zatímco This Is Game vztahy na steroidech

James si zapisuje, že Handbook je seznamování na steroidech, zatímco This Is Game vztahy na steroidech

Stevemage v deníku na fóru zmínil:

Musím uznat je to mimořádná příležitost se setkat s více členy té živé komunity najednou a ještě lépe zeptat se Prince na spoustu věcí F2F.

Princ mě zasáhnul popisem svého stavu předtím než se začal věnovat balení systematicky. Jestli průměrný začátečník začíná v přízemí, tak já byl tou dobou v suterénu a Princ ještě tak dvě patra pode mnou.

A pokud mluvím o suterénu tak mám na mysli to, že jsem poslední 2 roky na antidepresivu Venlafaxin Mylan po prodělaném extrémním stresu z minulého zaměstnání, kdy to vypadalo, že si půjdu na pár měsíců lehnout do sanatoria – moje tehdejší psychoterapeutka mi to vážně navrhovala a já jsem byl ve stavu to přijmout. Jinak myšlenky na sebevraždu mě provázejí celý život a vím jak v předškolním věku jsem trpěl hrůzou ze spánku – že už se neprobudím – z té neuchopitelné nicoty, kdy si nedokážete představit, že Vaše vědomí nebude. Teď mě ale dlouhodobě trápí sociální fobie – strach z toho že jsem příliš nápadný a že se lidé okolo mě o mě baví a posmívají se mi – bývá to často peklo – nejsem se locknout v sociální bublině s kým se zrovna bavím a stále poslouchám co se děje okolo mě.

Ale dnešní noc po kurzu se poprvé ve svém životě cítím opravdu svobodný – tj.to po čem doopravdy toužím – řídit svůj osud maximální měrou a nebýt závislý na každém zákmitu emoce neznámých kolemjdoucích.

Má řeč utekla jako voda a já náhle zjistil, že už přednáším přes 2 hodiny a vypil jsem u toho 4 minerálky. Po teorii opravdu do hloubky jsme se s přihlášenými vydali na kurz. Na jeho konci jsme ještě dotočili krátké videa s Honzou a Vítem:

Přihlaste se na příští Přednášku a dostaňte 14 stran zápisků z této zdarma

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář: