Odložte své falešné ego – StreetGame.cz
Maska falešného ega

Odložte své falešné ego

„Radši se na streetgame oblékám o něco hůř. Minule jsem se hezky oblékl, ale cítil jsem se jako něco víc a to falešné ego mi bránilo oslovit nějakou holku,“ řekl mi nedávno jeden žák. Není sám!

Učím svádění i soudce nebo politiky. Někdy jim připadá, že streetgame je pod úroveň jejich společenského postavení. „To se nehodí, aby soudce oslovoval holky,“ připadá jim. V tom případě by ale všichni vysoce postavení muži byli odsouzeni dělat zaopatřovatele a vychovávat děti, které si jejich ženy udělají s nějakým kytaristou, sprinterem nebo DJem…

Krásným případem falešného ega je také, když holka baliče odmítne, a on začne říkat: „Víš vůbec, s kým mluvíš? Víš ty kdo já jsem?“

„Ale Karle, vždyť ty nikdo nejsi,“ vysvětlím mu.
„Jsem soudce!“
„Jenže tady balíme holky, chápeš… Soutěž párků. Tady vyhrává, kdo přemýšlí nejméně. Ne ten, kdo zná Evropskou vyhlášku o zelí…“

Člověk si o sobě vytvoří křehký obraz, lpí na něm a snaží se, aby se mu nerozbil. Kdyby se měl za nicku, klidně by oslovil. Ale protože si představuje, že ho všichni vidí jako váženého soudce, bojí se před nimi dostat odmítnutí.

Jsem pro, abychom se všichni pěkně oblékali. Ale pokud si myslíte, že váš všichni vidí oblečené jako krále, a proto před lidmi nechcete klesnout, pak vám mnohem spíše prospěje chodit na streetgame v převleku za klauna. Myslím to vážně, nahoďte klaunské!

Místo profese a perfektního oblečení dosaďte cokoli. Někteří muži si myslí, že jsou na streetgame moc hezcí, moc známí nebo moc staří. Kvůli falešnému egu se nemohou zlepšovat. Podobně občas muži, kteří hodně posilují, nechtějí jít na bazén, když zrovna nejsou v nejlepší formě, nejsou napumpovaní, jsou „v objemu“… Pořád by vypadali ze všech nejlépe, ale myslí si, že je každý má za super-kulturisty, a tak se mimo nejlepší formu odmítají ukázat.

Podívejte na mě. Mé postavení není ohroženo tím, kolik holek mě odmítlo, je na tom naopak přímo založeno.

Buďte úspěšní, ale neberte se příliš vážně. Nechraňte svou falešnou pověst ze skla, nebojte se zariskovat a udělat si sami ze sebe legraci. Natrénujete to právě tak, že půjdete proti svému falešnému egu. Politik nepolitik, oslovíte tu holku, ona vás odmítne a vy se vesele zasmějete. Forma neforma, půjdete na bazén a kdo se vám bude smát, toho plácnete kozama.

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář: