Odlište se od ostatních – StreetGame.cz
Jiný stojí vepředu

Odlište se od ostatních

Představte si atraktivní osmnáctiletou holku. Už od takových třinácti let začala být kvůli svému vzhledu terčem zájmu mnoha a mnoha mužů. Ti se jí zkoušeli zalíbit na akcích, v sociálním kruhu, i na internetu. Zažívala, a ještě to bude zažívat dost často. Myslíte, že uspějete, když to uděláte stejně jako všichni ti muži před vámi?

Ne.

Rozhodně nechcete splynout se všemi ostatními nápadníky, ztratit se v jednom velkém chuchvalci beta samců. Chcete to udělat jinak, nově. Tak, aby věděla, že jste někdo mimořádný. Že by měla dávat pozor, protože komunikace s vámi bude jiná, než ta samá nuda stokrát dokola.

V tom je skvělá právě streetgame, seznamování přímo za dne, protože k tomu se odváží málokdo. Moment oslovení pak je silným zážitkem, kterým získáte její pozornost. Zvlášť přímé oslovení je pro ženu intenzivní demonstrací nebývalé odvahy (i když my mezi sebou víme, že to není těžké).

Když budeme pokračovat, víceméně většina našich článků popisuje, jak se v dobrém slova smyslu odlišit od ostatních mužů. Dá se totiž říct, že průměrný chlap neví, jak na to. Je vystavován radioaktivní dávce romantických komedií, v kteréžto realitě si ženu získáte pravidelným nošením růží, nebo jiným romantickým gestem za účasti najmuté kapely. Sexuální život takto zmateného muže vypadá podle toho – několik málo partnerek za život.

Ano, může to ženu potěšit, může jí to zvednout ego, může dotyčnému dávat falešné naděje, aby si zachovala poslušného otroka, ale sbalit ji to nesbalí.

Dá se říct, že čím mainstreamově pěknější holka, více zvyklá na zájem mužů, tím více si k ní můžete dovolit. Jakmile je zvyklá na všudypřítomné podlézání, něco jiného vzbudí její pozornost, donutí jí to zaostřit. Právě tady přicházejí v úvahu postupy jako trhání spojení nebo techniky znejisťování (pozor, jen přiměřeně).

Nebojte se tedy postupovat jinak, než ostatní. Buďte jiní. A probuďte tu Šípkovou Růženku ze spánku :)

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář: