Rozvoj muže: Odcestoval balit holky do zahraničí – StreetGame.cz
Celý Tomek na snowboardu

Rozvoj muže: Odcestoval balit holky do zahraničí

Moje dospívání bylo doslova panické. Obklopen beta kamarády na vesnici, kde na hezkou holku narazíte jednou za uherský rok, mě ani nikdy nenapadlo, že se dá v balení nějak rozvíjet. Myslím, že v tu dobu bych se styděl o svádění jenom mluvit.

Potom přišla střední škola, první zamilovanosti a podobné pičoviny. Většinou to vypadalo tak, že jsem potkal pohodovou holku, ale díky svojí blbosti a nezkušenosti jsme skončili jako kamarádi. Ve čtvrťáku jsem objevil streetgame.cz Články jsem doslova hltal, ale když měla přijít akce, stal se ze mě hnědý rytíř. Sem tam jsem se zmohl na zastavení samotné holky někde ve městě, ale stačilo jen aby holka měla sluchátka nebo šla s kámoškou, a hned jsem neměl dost odvahy. Snažil jsem si taky najít wingmena, ale většina mých kamarádů na street chodit nechtěla nebo si ani nenašli čas na přečtení si, o co vlastně v rozvoji muže jde.

Podařilo se mi takhle najít pár kamarádek na sex, takže jsem přestal mít potřebu zlepšovat se v balení dál. Tohle mě ve finále docela vyděsilo a znovu nakoplo do hry a dalšího rozvoje. Den po maturitě jsem zabalil kufry a odjel do Norska, hlavně abych tu rozjel pořádnou balírnu, odlehčil rodičům a zanechal beta kamarády jejich vlastnímu osudu.

Tak Tomek začal svůj deník. Brzy přidal týdenní rozvrh:

Pondělí – Streetgame
Úterý – fitko
Středa – Streetgame
Čtvrtek – fitko
Pátek – bazén
Sobota – Streetgame
Neděle – rest

Den volna většinou věnuju jiným sportům nebo další streetgame. Stejně tak jako vrcholoví sportovci nechodí na tréning jenom kdy se jim chce, pravidelná hra vás požene obrovsky dopředu. Každým dnem se vracím domů uvolněnější s větším a větším počtem čísel a taky znatelně pozoruju pokroky. Nejlepší na tom je, že se na každý další den těším. Pokud nebydlíte ve větším městě jako já, doporučuju dojíždět za buchtama pravidelně, ať se děje, co se děje. Můžu se zaručit že ještě nepřišel den, kdy bych toho cestování litoval.

Postupně nás začal zásobovat historkami ze streetgame, jak třeba:

Když jsem zaparkoval, všiml jsem si, že vedle mě sedí v autě trochu tlustší, ale v celku pěkná baba. Natáhl jsem se a zaklepal na její sklo. Chvilku jsme si povídali skrz otevřená okýnka, když zrazu přišel ulízaný klučina (hádám, že měl na sobě víc make-upu než ona) a sedl si k ní na místo spolujezdce, takže byl přímo mezi náma.

Já: So you are siblings?
Ona: No, he is my body.
Já: Ou, sorry you look quite similar. Maybe it’s that eyebrows. (jeho obočí bylo perfektně vytrhané a nabarvené)
Ona: (začla se smát) Did you hear that? We have similar eyebrows!

Ten kluk ale za celou dobu nespustil oči z mobilu a neřekl ani slovo.

Jindy se třeba s parťákem vloupali na půdu jedné univerzity:

Pokračoval jsem dál po chodbách když jsem uviděl nádhernou studentku jak se chystá vejít do třídy. Silou vůle jsem ji zastavil právě když už měla ruku na klice. Navrhl jsem jí, jestli by mě trochu neprovedla a po chvilce jsme stáli sami dva uprostřed obrovské auly a mě tvrdnul čím dál tím víc. Zrovna jsem si říkal že je dobrá doba na to vzít si číslo a zkusit se jí víc dotýkat, když se objevil ve dveřích Honza a začal něco mumlat norsky. V tu chvíli jsem myslel že ho zabiju. Teď jsme byli dva na jednu holku, tak jsem nakonec sám odešel a po sléze mu vysvětlil že oslovovat spolu budeme jen skupinky.

Mihla se kolem nás mladá policistka, tak jsem za ní později vysprintoval a dohonil ji až před školou. Zkusil jsem víc zapracovat s hlasem a očním kontaktem čímž jsem ji skoro zhypnotizoval. Nějakou dobu jsme tam mlčky stáli a dívali se do očí, přičemž jsem cítil jak se téměř roztápí.

Začal také balit sousedky:

Přestěhoval jsem se do nového domu. O pár dní později se za slunečného dne konala u sousedů na zahradě nějaká grill párty, tak jsem si řekl že bych se měl jít aspoň představit a zjistit jestli jsou sousedé pohodáři. Netušil jsem však co na mě bude čekat ve venkovním altánku… Ha, u stolu sedělo 6 holek a já se zrovna vrátil ze streetgame uvolněný a v dobré náladě. Jedna z nich byla obzvlášť nádherná (Cathrine) ale furt si hrála s mobilem. Nevšímal jsem si jí a věnoval pozornost hlavně Martině (byla to sousedka která tu párty pořádala). Když se mě zeptala na Facebook, řekl jsem že ho moc nepoužívám protože je to ztráta času a navíc neustálé čumění do mobilu zabíjí konverzaci. Cathrine schovala mobil do kapsy a já dal Martině svůj fb, při čemž jsem jí pohladil hřbet ruky ve které držela mobil.

Do večera si mě přidalo všech 6 holek a Martina mi začlala sama psát. Po pár dnech jsme se šli projít ven, já ji naučil hru palečky, zvyšoval dotyky a dopracoval se k líbání. Nemohl jsem si ale pomoct a časem začal psát i Cathrině. Řekl jsem si že bych měl přece vycházet z nadbytku a ne nedostatku, tak jsem ji pozval na rande na což mi naznačila že má kluka. Reagoval jsem v pohodě a moc jsem to neřešil. Problém nastal když o tom řekla Martině(jsou to přece nejlepší kámošky) a ona mě začala ignorovat.

V klubu využil k sexu stádového efektu:

Většinou na akcích nepiju, ale měl jsem radost že ti dva přijeli, tož jsme zahájili večer půllitrem slivovice. Aspoň uděláme trochu bordel. Se security jsme se setkali už u vchodu, když kontrolovali jestli mají všichni 20. Jediný takový byl Fanda, takže jsem se musel hned začít přátelsky bavit s ostrahou, která pak úplně zapoměla že nás má kontrolovat a my s Honzou v pohodě prošli.

V tuhle dobu zbývalo dvě hodiny do konce párty a nákupní horečka propukla naplno. Měl jsem navíc vynikající náladu ještě z denního streetu a podařilo se mi kolem sebe vytvořit vír dění. Hodně jsem poznával skupinky a sem tam oslovil nějakou holku, když vidím Fandu balit hezkou bloncku. Měla tam taky tlustou kámošku, která jim furt rušila soukromí. Normálně škaredé holky neoslovuju, ale tuhle jsem vždycky trochu zabavil. Chvílemi jsme se strašně smáli Norům kvůli tomu že jsou zženštilí a teplí.

Byl jsem už docela napraný, když jsme se dostali na nějakou house party. Byly tam jenom dvě hezké holky, pár tlustých a hromada buzíků. První hezkou (dvacetiosmiletou vzpěračku) jsem ohnul u ní doma na gauči a tu druhou zase Fanda na tom co máme v obýváku.

Verdikt: 1) Důležité je nepřestávat se bavit i když vypadá situace s holkama chabě
2) Když holka vidí že se její kámoška jde vyspat s vaším kámošem, bude o dost snazší ji ohnout taky.

Z Norska se pak vrátil do Česka, mimo jiné absolvovat náš kurz, než zase odcestuje jinam:

První jsme kolem nich s Princem jen prošli a já se zmínil, že se mi líbí. Trochu jsem váhal protože seděly u stolu v křeslech a popíjely nějakou kávu, když v tom Princ na mě: „To jako v restauraci neoslovujem?“ Tak se šlo.

Přistoupil jsem k nim tak aby mě obě dobře viděly a řekl něco ve smyslu: „Dobrý den, je tohle vaše dcera? Připadala mi sympaticky když jsem ji uviděl a chtěl bych se s ní seznámit.“ Když jsem říkal tu druhou větu, díval jsem se té holce přímo do očí a cítil vzrušené napětí. Hned potom jsem si k nim přidřepl abych nad nima nestál, což mi začalo dělat po několika minutách problém, takže jsem musel střídat nohy. V tu dobu jsem kvůli kurzu ani nepociťoval nějaký strach, takže mi to připadalo strašně snadné.

Ta matka vypadala docela udržovaně a taky z ní šla cítit nadrženost. Když jsme to potom s Princem analyzovali, řekl mi ať se příště rozhodnu, co vlastně chci. Sbalit holku s matkou nebo sbalit holku a matku a dát si s nima trojku. Při tomhle oslovení jsem udělal jednu chybu, a to že jsem nezkusil to dohrát do konce. Mohl jsem s nima jít třeba nakupovat, izolovat dceru a pak jí ohnout ve vánočním stromě nebo na toaletách.

Chci tu ještě zmínit jednu věc, tedy to co mi streetgame dala. Včera jsem poznal, že Princ i Adam jsou obyčejní kluci, kteří se rozhodli dělat to co je baví. Balit holky a pomáhat druhým. Tím že si stáli za svým a nikdy to nevzdali, získali brutální skills a vytvořili něco úžasného. Pro mě je to další důkaz toho, že můžu svůj život vést cestou která mě bude bavit. Kromě tedy nové sociální inteligence a zdravého sexuálního života jsem prohlédl metrix štěstí.

Tomkův deník patří mezi ty nejlepší na fóru. Vyniká kvalitou myšlenek i pestrostí situací (streetgame, clubgame, digigame, sociální kruh, rande…). Proto jsem se dlouho těšil, až ho budu moct autorizovat a zveřejnit z jeho deníku výběr. Komplet si ho můžete přečíst po registraci na fóru.

A jako vždy připomínám: vy takhle můžete žít taky!

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář: