Očkujte se proti ženským testům – StreetGame.cz
Kupa výrazů

Očkujte se proti ženským testům

Už jste si někdy opakovali slovo tolikrát, až pro vás úplně ztratilo význam? Využijete tohohle efektu k něčemu užitečnému! Opakujte si například stále dokola „Jsem zadaná.“ Až vám to příště nějaká holka řekne, už skoro nebudete vědět, co to znamená. Zůstanete v klidu a snáz projdete testem.

Doopravdy nezáleží, jestli je zadaná. Více z nás se například stalo, že jsme oslovili holku, která právě s přítelem telefonovala. Byla tak okouzlená, že ho nechala na drátě a bavila se s námi. Chudák musel poslouchat, jak mu balíme holku, a nemohl nic dělat

Než sami získáte pár podobných super zážitků, opakujte si: „Zadaná. Zadaná. Zadaná. Zadaná. Zadaná. Zadaná. Zadaná…“ Aspoň 50x, a pak: „Mám přítele. Přítele. Přítele. Přítele. Přítele. Přítele. Přítele…“ Nakonec do mixu přimíchejte ještě: „Spěchám. Spěchám. Spěchám. Spěchám. Spěchám. Spěchám…“ Pokračujte, dokud vám slova nezačnou připadat komická.

Existuje ještě druhý level! Tentokrát necháte ženu, aby to opakovala. Jde o podobný druh investice, jako když cizinku zaúkolujete: „Řekni něco svým rodným jazykem!“ Necháte ji snažit se tím, že pro vás udělá něco hloupého. Například dvě minuty po oslovení, když už udělala jiné, menší investice:

Ona: Jsi vážně super, ale já mám přítele.
Vy: Řekni to slovo desetkrát!
Ona: Jak to myslíš?
Vy: Mám přítele. Přítele. Přítele. Přítele. Přítele. Přítele. Přítele…
Ona: Přítele. Přítele. Přítele. Přítele. Přítele. Přítele. Přítele…

Nyní jste očkovaní oba. A začínáte vnímat, že toto slovo spíše znamená pří-tele. Tedy tele, které se u vás dotěrně drží. Nebo něco, co se vyskytuje pouze s teletem… Prostě pří-tele…

Ona: Mám přítele.
Vy: Moje babička má normální tele. Je to takový velký mazlíček.

Slova jsou jen slova, kříženci sova a slona, směsi písmenek. Tak se s nimi nenechte rozhodit. Ať řeknete cokoli, zachovat klid znamená, že projdete testem.

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář: