Obrovský blok se ženami – co dělat – StreetGame.cz
Strašidelná žena

Obrovský blok se ženami – co dělat

Většina mužů zakončí celé měsíce, kdy se snaží odhodlat oslovit neznámou ženu, jediným kurzem u nás. Pak sice litují, že nepřišli hned na začátku a ztratili spoustu času, ale strach už je netrápí a svobodně si oslovují, koho se jim zalíbí. Co když je ale strach oslovit ženu opravdu EXTRÉMNÍ, nadlidský, vymykající se všem průměrům?

Jednoho takového žáka znám. Když se mu nějaké žena líbí, často se totálně zasekne, zmrzne, nedokáže udělat vůbec nic, pak si to vyčítá, trápí ho to… A neodchází to po pěti osloveních, ale terorizuje ho to celý život.

Nedávno jsem mu odpovídal delším textem a rozhodl jsem se, že dnes svůj mail zveřejním pro všechny, kterým by taky mohl pomoci. Tady je:

„Zkusil jsi už hodně věcí, které nezabraly. Nehledal bych rychlé, týdenní řešení. Počítal bych s tím, že to zabere nějakou dobu.

Vybral bych si kouče. Chodil bych s ním pravidelně ven. Střídal bych jednoduché úkoly ve vnějším světě (mírné výstupy z komfortní zóny) s terapeutickou prací jako je mluvení o pocitech, prožívání pocitů v těle, prodýchávání pocitů… Důležité je spojit to v každé session, tj. nedělat někdy jen samotné výstupy nebo někdy jen samotné meditace.

V průběhu měsíců bych úkoly postupně ztěžoval. Vyhýbal bych se tomu bodu, kdy se úplně zasekneš a jsi z toho nešťastný, pokud ti způsobuje velké obtíže a posouvá tě zase dozadu. Rozdělil bych tedy tu zátěž do dlouhého času. Počítal bych s tím, že občas ten bod zaseknutí i tak přijde, že občas z toho budeš nešťastný a nebudeš vidět naději, a měl předem naplánováno, že i potom budou další lehoučké streety pokračovat.

Shrnuto:
– rozdělit do dlouhého času
– pravidelně kombinovat superlehké streety s terapií přímo na place
– mít plán i pro špatné dny, které zřejmě přijdou – plán pokračovat

Je to dlouhý projekt, takže jestli to tobě stojí za to, nebo to radši vzdát, nedokážu pro druhého člověka posoudit.

Většinou to ale takhle platí, že kdo se chce zlepšit za jeden týden, nezlepší se nikdy, a obvykle každý v tomto oboru se musí buď rozhodnout pro dlouhodobou práci, nebo vše nechat při starém.

Princ“

A daný student to dobře ví, takže jsem mu to ani nepsal, ale pokud vaše milostná situace není taková, jakou si přejete, nejste v tom sami. Pomáhat s tím mužům je přesnou náplní mé práce. Ano, koučuju některé extrémně pokročilé baliče, kteří už spali s desítkami a desítkami žen, ale každý týden pomáhám i několika nováčkům od nuly překonat strach z oslovení a naučit se všechny základní principy svádění. Stačí mi napsat, a můžeme na tom společně začít dělat klidně od zítřka.

Jisté je, že samo se to neudělá nikdy, tak do práce!

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář: