O nás – StreetGame.cz

O nás

Znáte ten pocit, když jdete po městě a vidíte holku, která se vám líbí? Chtěli by jste jí oslovit, ale nevíte co říct? Nebo zrovna nemáte dost odvahy? Můžete jí oslovit a s trochou tréningu úspěšně sbalit.

Ukážeme vám, jak k holce přistoupit, co jí říct, jak v sobě najít odvahu. Poradíme vám s případným udržováním vztahu (nebo vztahů). Nepodceňujeme přitom  ani význam aktivního životního stylu a společenského postavení, které samozřejmě vaše výsledky u žen ovlivňují.

Zorientujte se

Vložte svůj e-mail, a my vás během několikadenního mailového kurzu seznámíme se vším důležitým.


 

Máme bohaté zkušenosti s ženami, o které se chceme podělit. Ukážeme vám, jak se z nesmělých mladých hochů stali muži. Jak pomocí několika jednoduchých návyků snadno přelstíte nesmělost, zvýšíte svoje šance u opačného pohlaví, a mnoho dalšího.

Jedním z nás je mladý a zapálený Princ. Teď, po mnoha letech tréningu „v poli“ je schopný pomáhat i ostatním. „Dlouhou dobu jsem se učil co nejefektivněji seznamovat s holkami, a teď si své poznatky chci utřídit sepsáním na tento web,“ říká. Vedle žen ho zajímají bojové sporty, posilování, hudba, psaní a studium.

Vedle něj stojí Adam, vyrovnaný, charismatický muž s vysokým společenským postavením, a hlavně s bohatými zkušenostmi ve vážných vztazích.

Věnujeme se hlavně svádění žen na ulici za dne (kam patří i obchodní centra, dopravní prostředky…). Říkáme tomu streetgame. Svádění je totiž hra, a my jsme hráči.

Naučíme vás, jak přesně vybudovat přitažlivost. Skrze články, skrze aktivní fórum plné lidi, ale hlavně skrze kurzy, kde budeme na živo oslovovat holky po vašem boku.