O čem si s ženou psát na seznamkách – rozbor chatů žáka – StreetGame.cz
Holka si píše na počítači a volá na telefonu

O čem si s ženou psát na seznamkách – rozbor chatů žáka

Doktor léčí, zedník staví domy… Mou rolí na tomto světě je, aby každý měl takový milostný život, jaký potřebuje. A aby ženy dostávaly zásoby zdravých chlapů, kteří jim rozumí a umí je oslovit. Když přišla karanténa, zaměřil jsem veškerou pozornost na internetové seznamky, vyladil svůj mnoho let budovaný systém svádění online k dokonalosti, a veškeré vědění shrnul v Balíčku materiálů Jak sbalit ženu online. Součástí byla i konzultace fotek, profilu a chatů. Jeden ze studentů po konzultaci souhlasil, abych jeho chaty i se svou zpětnou vazbou zveřejnil pro dobro všech. Tady tedy máte celou analýzu!


Úvodní otázka je pro ženu příliš náročná. Holky na Tinderu dostanou spoustu zpráv a pokud nad nějakou musí dlouho přemýšlet, hrozí, že to odloží. Na vždy.

Téma je navíc velice vážné, zcela nesexuální.

Žena ještě odepisuje, místo flirtu ale dostává naučné informace. Mýlka v žánru, sem to nepatří.

Druhá zpráva může fungovat, potřebuje ale zkrátit. Buď džíny „docela sluší, na to že jsou roztrhané“ (zájem -> nezájem) anebo „je v nich zima.“ Překombinování smysl zabije.

Celkově můžete vidět, jak přehnaná snaha konverzaci škodí. Člověk na Tinderu musí být trochu copywriter a umět se vyjádřit stručně a úderně.

Začíná to dobře. Jen poslední zpráva potřebuje zkrátit. Buď: „Takže ty jsi na peníze…“ anebo: „Doufám, že nejsi zlatokopka!“ Netřeba překombinovávat a servírovat vše na stříbrném podnose. Předposlední zpráva šla také zkrátit.

Jak přišly rýžovací misky, ženě naplno došla jedna věc: tenhle chlapík je nejen vtipný, on je přímo JENOM vtipný. Trocha humoru na začátek může prospět, zde je ale vidět, že player postrádal koncepci, nesměřoval odněkud někam a kdyby to šlo, klidně by s holkou žertoval přes chat i 10 let. Jenže ona tam ultimátně zakládala profil proto, aby poznala nějakého skvělého muže! Ani holka si nechce sto let psát o nesmyslech. Jak to nikam nevede, ztratí zájem.

Tato konverzace má jedinou zásadní vadu – žák v ní nepokračoval. S odpovědí ženy se přitom dalo skvěle pracovat.

Pak už to chce jen trochu copywritingu. Pokud bych musel použít tento začátek, napsal bych jen: „Západ slunce skoro jak konec světa… Čím bys strávila svůj poslední den?“ Maximálně bych připsal ještě: „Pozn. je to test!“ Balast osekat, ty holky nemají čas a rozhodují se rychle.

Drzý začátek, vtipná odpověď holky, stačilo pokračovat.

Vtipný začátek, a holka okamžitě nadhodila setkání. Přišly další vtipy, ale nic ještě není ztraceno… Žena odpovídá se zájmem a najednou jí přichází TUNA TEXTU. Skoro celá kniha!

Stačí odepsat JEDINOU z těch věcí a pokud se člověk cítí extra kreativně, ty další si napsat někam bokem pro případné využití. Ne to celé naráz vyblít na holku.

A už vidíte pokračování: holka odpověděla DALŠÍM pozváním ven, a balič vyslal DALŠÍ VTIPY. Tím konverzace nadobro skončila.

Tady to vidíte: přespříliš humoru a kreativity vás v DigiGame může poškodit. Zvlášť pokud nemáte nastavenou jasnou koncepci eskalace. Jasný systém, který holky se zájmem neodvratně jednu za druhou proměňuje na rande.

Viděl jsem to ostatně tisíckrát i na streetgame a clubgame. Lidé se odmítají smířit s „dostatečnou provizorní přitažlivostí“, po které by holku měli opíchat. Místo toho do blba navyšují a navyšují přitažlivost na naprosto nepotřebné levely, aniž by s ní cokoli dělali nebo uměli udělat. Proto jak vždycky říkávám: pro výsledky potřebujete nejdříve dobře nastavenou Logistiku, potom třeba tu a tam špetku přitažlivosti. „Trochu nadchnout -> Opíchat“ mnohem lepší než: „Strašně nadchnout -> Zklamat.“

Studentovi děkuji za odvahu jít s kůží na trh! Společně jsme optimalizovali jak jeho profil, tak chaty, kde jsem ho celou hodinu na skypu učil funkční alternativy a scénáře. Teď to má ještě jednou i v článku, a určitě už bude připraven seznamky jako Tinder a Badoo zmasakrovat!

A pokud vás taky láká vybrat si ženu z obřího online katalogu, vědět přesně, co jí napsat, vybudovat přitažlivost na dálku a dostat ji z internetu přímo k sobě domů, zvlášť teď, když jsou online všechny, tady si ještě můžete pohodlně stáhnout celý náš DigiGame balíček i s případnou osobní konzultací vašeho postupu. 📊

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář: