O čem si s holkou psát na facebooku – StreetGame.cz
Klávesnice skrývá tolik možností

O čem si s holkou psát na facebooku

Líbí se vám a nechcete to pokazit, ale docházejí vám témata ke konverzaci?

Určitě si s ní nechcete navždy jenom psát po fb. Chcete si domluvit schůzku, vyspat se s ní, možná začít vážný vztah…

Chatování po facebooku proto není samotným cílem. Je to záminka, jak použít naše techniky pro vytváření přitažlivosti. Konverzace sama není důležitá, je to kulisa k milostnému tanci.

Ukažte společenské postavení

Moc a popularita je z evolučních důvodů silně přitažlivá. Vy se ale nemůžete chlubit.

Raději vyfoťte tři fotky ve stylu Dana Bilzeriana. Na jedné budete obklopeni krásnými ženami, na druhé budete zápasit v kleci na život a na smrt a na třetí budete zpívat koncert pro sál plný lidí. To jsou samozřejmě jen návrhy. Tyhle věci dělám já, vy vyfoťte své tři nejzajímavější. Pak jí je pošlete a řekněte, že potřebujete pomoct vybrat tu nejlepší.

Teď už se nechlubíte. Ale postavení jste ukázali.

Řeč těla

Na facebooku nemůžete sebejistě zabrat prostor, pak se postavit do kovbojského postoje a zhypnotizovat jí hlubokým hlasem.

Máte ale smajlíky. Používejte je méně než ona. Dobu mezi zprávami pak variujte podle jejího chování. Je milá – okamžité odpovědi, není – delší pauzy.

Házejte po ní její vlastní kameny

Když se budete agresivně sunout dopředu, vy budete za toho rychlejšího a ona za tu pomalejší. Bude zdržovat. Když jí ale řeknete:

 • „Jsi vždycky tak rychlá?“
 • „Přísahám, všechny holky myslí jen na to jedno“
 • „Nechci nic uspěchat“
 • „Tohle na prvním rande nedělám“
 • „Nejdřív tě musím blíže poznat“

Už to nemůže říct holka! Rázem začne tlačit váš vztah dopředu ona! Použijte ženské fráze proti nim samotným.

Nechte ji, aby se o vás snažila

Zaujměte postoj: „Jsi hezká, ale co umíš dál?“. Takto natvrdo to říkat nemusíte. Jen jí nechte, aby vám dokázala, že je pro vás dobrá po všech stránkách. Ptejte se jí. Neměla by mít pocit, že vás automaticky má jen kvůli vzhledu.

Hlavně si to nespleťte a nezačněte dokazovat, že jste pro ni dost dobří vy. Ona musí přeskakovat obruče, aby dostala vás.

Procházejte jejími testy

Pokud se jí líbíte, bude vás testovat. Zatímco na živo může použít celou škálu nonverbálních a situačních testů (začne telefonovat, nechá vás podržet tašku, přijde pozdě…), přes facebook vás může testovat jedině slovně. To je snadné rozpoznat a správně reagovat.

Nejlépe si do druhého panelu rozklikněte článek o testech a reagujte přímo podle něj.

„Mám přítele“, „Nejsem hezká“, „Takhle píšeš každé?“ a podobné vás už nerozhodí.

Falešně se diskvalifikujte

Vážně se netvařte, že se urputně snažíte vy. Třeba když napíše, že dnes nemá čas, odpovězte: „To nevadí, stejně se k sobě nehodíme, oba jsme moc vytížení.“

Vyberte pár přitažlivých vlastností, jako je dominance, vysoké sebevědomí, vytíženost nebo pověst kluka, který měl půl města. Pak se za ni omluvte, řekněte že vás štve nebo že by to mezi vámi kvůli tomu neklapalo.

Staňte se limitovanou edicí

Ukončujte konverzace jako první, nebo řekněte: „Promiň, kdybych odepisoval pomalu, musím…“. Nepište si s ní celé dny.

Nechte ji žárlit / Ukažte hojnost

Zmiňte občas nějakou svou kamarádku nebo bývalou v rámci vtipu nebo kratičké zajímavé historky.

Vyměňte si tajemství

Abyste budovali spojení, něco soukromého si na sebe navzájem prozraďte. Samozřejmě nepište nic doopravdy soukromého, konverzace na facebooku čte kde kdo (zaměstnanci facebooku, aplikace, lidé kterým chat přepošle, všichni kdo se vloupají k vašemu účtu…).

Stejně dobře funguje konspirace – na něčem malém se společně spiknout proti celému světu. Sdílejte spolu drobný kousíček reality jen pro sebe. Dejte si například přezdívky.

Plánujte společně

Aby měla pocit, že vás opravdu hluboce zná, musí toho s vámi hodně zažít. Nebo minimálně se to vše musí odehrát v její hlavě.

V reálu perfektně funguje měnit kulisy. Nestrávit celé rande na jednom místě, ale pohybovat se, aby společně strávený čas v její hlavě působil jako mnohem delší.

V rámci balení na facebooku potřebujete, aby na vás myslela, představovala si vás dva spolu a tím do vás emocionálně investovala.

 

Teď máte představu. Už víte, že svádění není o diskuzních tématech, nýbrž o technikách pro budování přitažlivosti. Prokládejte s nimi společné chaty, a ona po vás začne toužit. Nejlépe hned napište pár holkám a zkuste to – když mi chat zkopírujete, hned vám poradím, co zlepšit.

Chcete-li místo pár příkladů kompletní systém, stáhněte si celý Balíček materiálů Jak sbalit ženu online.

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář:

7 komentářů
Rajly napsal 29.3.2017

Pomohlo mi to zbalit bobra … :)

Odpovědět
tomaš napsal 22.6.2017

facebook a dalši verbeže se těžko někdo neznamí protože ji každy odepisuje atd ja preferuju osobni seznameni a to venku ! a když holka řekne že ma přitele tak jeto pravda některe holky nelžou protože venku jsem čekal a přišel jeji přitel za ní takže jeto moje zkušenost všechny holky nelžou !

Odpovědět
brixy napsal 18.8.2018

tomáš-ale to, že má přítele, není problém ;)

Facebook je velmi vhodný nástroj, pokud k němu použijete ještě pár dalších webovek. Můžete si tak vybrat zobrazení holek v určitém věku a v určité lokalitě. Případně rozklikat si pár přátel od vašich přátel a zajistit si tím někoho z blízkého okolí, kdo není nijak moc populární a odepíše tedy.

Odpovědět
František napsal 17.1.2019

Jenom pozaduji uprimnost žádné lži!

Odpovědět
  Princ napsal 17.1.2019

  Od holek chtěj radši krásu, roztomilost, nadrženost, vůni… Upřímnost radši ne :D

  Odpovědět
Petr napsal 26.7.2019

Přesně tak, tato základní pravidla jsou důležitá. Zároveň bych určitě ještě zmínil, že celá konverzace by měla probíhat v pozitivním duchu. Potom se i skvěle vymýšlí nová témata.

Odpovědět
petrzlan napsal 11.9.2019

Nechápu ty čubky ,kde berou drzost ,říkat že mají známost a při tom nemají…,což jste mi ted dokázal ,že tvrdíte že to dělají za učelem testování mé osoby ,tzn .že mají vlastně zájem.To by mne ani v duchu nenapadlo -přeci dle normálníiho cítění je to dle mne :dej mne pokoj!
mám 1 konkrétní dotaz:řekla mi česká vš-podobna Kidmanové!,prozradila své vedlejší zaměstnání,jen tak mimochodem,na závěr 30minut rozhovoru -dost příjemného z autobusu velice podivně rychle utekla-bez rozloučení,ba i pomoci mi s kolem z autobusu. Vy tomu říkáte testování -zájem ,já tomu říkám i často schválnost jak se vám dostat do hlavy -nenávist žen k mužům je největší jejich cit,a mít z toho radost.
přece když by o mne stála ,tak nebude riskovat,že se už neuvidíme ,když na sebe nedala kontakt,ani jméno…,sice tam na tom zámku nejspíš děla-volal jsem tam ,ale jak ví že si to budu vůbec ověřovat,nezapomenu na to ,nedovolám se ,zlá osoba mi řekne ,že tam žádná Kidmanová neděla atd.atd-už tedy chápete ,že to testování je spíš výsměch nám mužům ,neb vědí že tady statisíce žen chybí-samozřejmě zpravidla právě ty hezké

Odpovědět
Odešlete odpověď