Nikdy neodkládejte svůj začátek – StreetGame.cz
Start závodu

Nikdy neodkládejte svůj začátek

Tobiáš je obézné, a tak si řekne: nejdřív zhubnu, a až pak začnu oslovovat holky. Tak a máte to, právě se úplně odepsal.

Každý si může najít svůj nesmyslný seznam věcí, které je ještě třeba udělat, než začne, a takhle to odkládat do nekonečna. Popravdě jsou všechny úplně iracionální – přicházíme s nimi, protože se bojíme.

A tak může Tobiáš měsíce hubnout, navíc demotivován strachem, že se pak bude muset pustit do streetgame, které se tak bojí. I když jednou možná shodí, stále bude úplně bez zkušeností. Zřejmě si pak najde další důvod, proč nebojovat se svých strachem.

A nebo Tobiáš začne hubnout i chodit mezi lidi zároveň. Hra ho chytne a konkurence ho bude motivovat vylepšit svou postavu co nejrychleji. Až pak vyrýsuje, bude už mít spoustu zkušeností z minula. Stane se nezastavitelným!

Za hubnutí dosaďte cokoli a nezapomeňte: nikdy neodkládejte svůj začátek! Začněte teď hned, sama od sebe se vám partnerka nenajde.

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář: