Nezahazujte kvůli ženě své koníčky – StreetGame.cz
Pár vyhlíží do budoucna

Nezahazujte kvůli ženě své koníčky

Začnete si zařizovat život vítěze, najdete si dobrou práci a několik zajímavých koníčků (třeba sport nebo umění), ve kterých postupně přijdou první výsledky… S tím vším se objeví i vzrůstající sebevědomí a zájem žen, a vy nakonec skončíte ve vážném vztahu.

Zaradujete se, brzy ale zjistíte, že i přítelkyně zabírá volný čas. Už nebudete mít takovou motivaci, jako předtím, a svých zájmů se kvůli ní vzdáte. V tu chvíli ale přestanete být tím mužem, který se jí původně zalíbil! Z úspěšného a vytíženého člověka se stane osoba závislá na přítelkyni, která se bez holky náhle neumí bavit. A vztah přestane fungovat….

Proto i když si najdete přítelkyni, svých zájmů se nikdy nevzdávejte! Naopak pokud si všimnete, že na svou drahou začínáte být až příliš fixovaní, ještě přitvrďte! To vás přivede na jiné myšlenky – prakticky zajistí, že budete své sebevědomí ve velké míře čerpat jinde, než ze zájmu přítelkyně, a udržíte si tak patřičnou kontrolu nad společným vztahem. Myslete také na dále na své staré přátele.

I kdyby na vás holka tlačila, nedejte v tomhle ohledu na ni. Sama by nebyla ráda, jakou přísavku by z vás naplnění jejich proseb udělalo. Raději zkraťte pobyt u počítače a u televize, lépe využijte prázdného času při jízdě v autobuse a podobně. Společně pak můžete vařit nebo se třeba sprchovat :).

I když to třeba ještě neví, ve výsledku bude vaše přítelkyně mnohem šťastnější z toho, jak úspěšného muže má :)

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář: