Nevyhýbejte se napětí, pracujte s ním – StreetGame.cz
Vysoké napětí, až to jiskří

Nevyhýbejte se napětí, pracujte s ním

Ticho při svádění vytvoří napínavou, sexuální atmosféru. Velice vítaná záležitost. Přesto se mnozí muži snaží ticho přerušit.

Když pár minut po oslovení přestanete mluvit a jen se dívce pevně díváte do očí, sexuální napětí začne růst. Někdy je tak silné, že žena zapomene na celý svět kolem (jako v reportu, kdy se při tom dívce roztekla celá zmrzlina).

Beta samci ale mají sklon ve svádění všechno napětí odstraňovat. Neumí s ním totiž pracovat. Nemají zažitý žádný koncept pozitivního napětí – zatlačit a zase se stáhnout. Chtěli by co nejpomalejší postup, tak aby se napětí pokud možno zcela vyhnuli. Radši promeškají tři příležitosti políbit ji, jen aby si byli zcela jistí, že tím nešlápnou vedle. Neuvědomují si svádění jako tanec nebo dynamickou píseň.

Alfa samec před holku postaví překážku, aby jí pak za přeskočení odměnil. Zajde až moc dopředu, aby se pak stáhnul a nechal jí po dalších stimulech toužit. Nechá jí čekat, aby jí pak dopřál o to větší uspokojení. Žena zažívá návaly emocí, je součástí velkého dramatu, cítí se jako na horské dráze.

Beta by chtěl obrousit hrany. Zbavit svádění silných pozitivních i negativních emocí, aby mu zbyl jakýsi jistý střed. Sám totiž napětí neunese. Má nízkou toleranci na adrenalin.

Když konverzace ztichne a napětí roste, jde o pravý test vaší psychiky. Když vydržíte dost dlouho, žena se neuspokojeným napětím celá rozteče. Mnohokrát mě po dlouhém očním kontaktu holky začaly samy líbat přímo na ulici.

Oproti tomu když ticho (napětí) vyhodnotíte jako nesnesitelné, budete se ho snažit přerušit. Začnete zoufale hledat témata ke konverzaci. Celé ticho tím zkazíte. Z napínavého sexuálního ticha uděláte trapné ticho.

Ticho je pozitivní, dokud ho tak vnímáte. Jakmile ho vnímáte negativně, je negativní.

Je to jako byste si nebyli jistí v posteli, a tak byste začali vtipkovat: „No tak snad se mi dneska postaví, haha. Kdyby ne, tak si to neber zle, jsem jen trochu nervózní… Cítíš ten smrad, haha? To jsou moje koule.“

Když tedy dojde na ticho nebo jakoukoli jinou napínavou situaci, nezpanikařte. Nesnažte se zoufale vtipkovat, nebo rychle hledat témata na konverzaci. Jediným pravým řešením je reframovat situaci, tedy začít napětí vnímat jako pozitivní věc. Ticho je totiž mnohem svůdnější, než mluvení.

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář:

3 komentáře
Yaxley napsal 11.1.2016

Zlatá slova princi,

kdo neumí neví o čem mluvíš.

Kdo umí, hraje si a neskutečně ho to baví…

Odpovědět
    Princ napsal 11.1.2016

    Díky Yaxley :)

    Odpovědět
Dan napsal 16.1.2018

Ahoj,
Jak mam poznat kdy/jak poznat ze je praví čas na ticho ? Nemůžu přece stichnout po tom co se me na něco zeptá a přitom se ji dívat do očí

Odpovědět
Odešlete odpověď