Nevíte, o čem se s holkou bavit? Důsledek, ne příčina – StreetGame.cz
Pilulky

Nevíte, o čem se s holkou bavit? Důsledek, ne příčina

Víte, o čem si povídat s kamarády, spolupracovníky i se svojí babičkou, a jediný, s kým vám témata docházejí, jsou krásné ženy? Pak řešíte symptom, ne jeho příčinu. Žádný „seznam témat“ vám nikdy nepomůže.

„Nevím, o čem s ženou mluvit“ není samotný problém, je to jedno z vyjádření hlubšího problému „Jsem nervózní, protože holky považuju za něco víc, než jsem já“.

Jako kdybyste krváceli a místo obvazu slupli pilulku proti bolesti. Příklady konverzací (pilulka) nic nezpraví, když si budete myslet, že je dívka nedotknutelným andělem, kterému nesaháte ani po paty (krvácení).

S takovým přesvědčením se svádí těžko. Nejdřív přijde „Ona je tak úžasná, co říct, abych to nezkazil“. I když to překonáte, brzy budete muset čelit dávce „Chci ti sloužit, udělám pro tebe cokoli“ a nakonec vám zbude: „Prosím vrať se, já se kvůli tobě klidně změním“.

Možná to zní hezky v písničce, ale v reálu takové chování vůbec nefunguje. Žena chce sebevědomého, dominantního muže, který si může vybírat a ona ho nemá jistého. Ne osamělého, submisivního kluka, který ji považuje za anděla. Zbavte se idealizace, ženy vám nejsou nijak nadřazené a dokud si to budete myslet, máte problém.

Přestaňte s ženou konverzovat, když ji místo toho můžete svádět. Pokaždé, kdy jste nevěděli, o čem s holkou mluvit, zeptejte se radši sami sebe:

Není důležitá diskuse, důležitá je přitažlivost. Sex existoval dávno před řečí. Proto sbalíte holku v hlučném klubu, proto svedete cizinku, proto při oslovení není třeba vůbec mluvit, dokud je vaše přítomnost dostatečně mocná.

Ve výsledku sebejistý muž může mluvit nebo mlčet, a nervóznímu nezafunguje ani jedno.

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář:

2 komentáře
Woody napsal 23.8.2020

Občas si uvědomuju, že občas nevím né o čem mluvit s holkou, ale s ČLOVĚKEM celkově. Any cure for this? :D

Odpovědět
    Princ napsal 24.8.2020

    Výcvik Konverzace, pokud ještě bude

    Odpovědět
Odešlete odpověď