Netestujte sami sebe – StreetGame.cz
Jsem těhotný?

Netestujte sami sebe

Když holka říká „Jsem zadaná“ nebo „Promiň, spěchám“ nebo „Takhle oslovuješ každou?“, říkáme, že nás testuje. Ale někteří muži jdou tak daleko, že se testují sami. Ptají se: „Nejsi zadaná?“ nebo „Nespěcháš náhodou?“ Zkrátka hází sami sobě klacky pod nohy.

Kde není problém, nesnažte se ho hledat. Neptejte se: „Nejsi náhodou zamilovaná?“ Působí to, jako byste se báli riskovat a předem testovali vodu (když přitom nic neotestujete – to, jestli se jí líbí někdo jiný vám je jedno, stačí být lepší než on). Veškeré okázalé zkoušení vody ve stylu „Mám zájem, ale projevím ho, až to bude bezpečné“ je krutě neatraktivní. Na streetgame získáváte body hlavně za odvahu.

Neptejte se: „Nespěcháš náhodou?“ Pokud totiž někde pospíchá, takhle jí to jen připomenete.

Neptejte se: „Nevadí, že jsem tě oslovil?“ Oslovení je velký dar, kompliment ženě. Kdyby jí vadilo, nestála by tam s vámi, odešla by pryč.

Zkrátka je-li něco typickým testem, nepřetvářejte ho nikdy ve vlastní otázku. Pokud vás ženy zkouší hláškou: „Jsi na mě moc mladý,“ nikdy se sami pro jistotu neptejte: „Nejsem na tebe moc mladý?“

Nežádejte holku o potvrzení, které byste měli automatiky předpokládat. Žena ve svádění není od toho, aby vás ujišťovala.

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář:

3 komentáře
Tom napsal 27.6.2016

A jak odpovědět na otázku „Takhle oslovuješ každou?“
Občas ji dostanu, jak nejlíp reagovat a je špatně, že se mě takhle občas oslovená holka po chvíli hovoru zeptá?

Odpovědět
  Princ napsal 27.6.2016

  Ptají se na to pořád, je to normální.

  „Takhle oslovuješ každou?“ zeptá se.
  „Když uvidíš krásného kluka, co uděláš?“ odpovím otázkou.
  „No… Nic…“ stydlivě se chichotá.
  „Tak jdeš za svými sny?“

  Například. Hlavní není mít na vše připravenou hlášku, ale nenechat se rozhodit. Někdy se jen zašklebím, na pár vteřin rozhlédnu, pak se na ni otočím a nahodím nové téma, viz http://streetgame.cz/5-gest-diky-kterym-po-vas-holka-pujde-sama/

  Odpovědět
Antihrdina napsal 16.3.2019

Nedá se to rychle counternout tak, že se zeptáš: „Nemáš přítele?“ Pak si uvědomíš že je to blbá otázka a sám odpovíš: „Já mám totiž několik psů?“ Samozřejmě správnej postoj, výraz…

Odpovědět
Odešlete odpověď