Nesnažte se líbit za každou cenu – StreetGame.cz
Hipsterka s kytarou

Nesnažte se líbit za každou cenu

“Jedný vadilo, že se věnuju potápění, druhý zas, že se starám o toulavý psy, třetí zas… Taky se někdy cítím vosamělej. Ale člověk stihne věci, o kterých si myslel, že už se k nim v životě nedostane. Naučil jsem se jezdit na koni, osvojil si základy maďarštiny, hraju závodně domino… Ale chodil jsem i do kurzů pletení, zkusil jsem judo a hlavně: každej víkend chytnu stopa a vyrazím na čerstvej vzduch. Jen tak, s baťohem, spacákem, karimatkou… V listopadu se chystám do Norska, kousek od polárního kruhu. Pronajímají tam takový sruby, všude okolo pustina, nikde nic… No a teď jsem si pořídil to rogalo, to byl můj dávnej sen…”, říká Jiří Macháček ve filmu Ženy v pokušení. Je tohle ten nejlepší přístup?

V konverzaci se vždy ten níže postavený snaží zalíbit tomu důležitějšímu – automaticky kopíruje jeho emoce a řeč těla, přizpůsobuje mu své názory a dokazuje mu, že je dost dobrý. Ne logicky, ale podvědomě, aniž by o tom často věděl. Tímto způsobem by se vždy měla snažit žena o vás, nikoli vy o ní. Tak byste jen dali najevo, že je více než vy. A to by vám na atraktivitě nepřidalo…

Proto i když chcete demonstrovat své společenské postavení, nikdy se okatě nechlubte. Vytvořili byste přesně opačný dojem.

Můžete očekávat, že vás na to ženy budou i samy testovat – položí vám otázku a uvidí, jestli se jí budete snažit zalíbit. Nesklouzávejte k tomu. “Chlubí” se za vás vaše řeč těla, vaše oblečení, to, že jste ji oslovili, uvolněné reakce, smysl pro humor, vaše koníčky, když se žena sama zeptá… a milion dalších věcí. Geniální je třeba potkat před holkou někoho, kdo vás má rád, a prohodit s ním pár slov. Prostě chcete, aby holka sama viděla, jak jste skvělí, a ne abyste jí to museli dokazovat.

Někdy se dokonce hodí sám se naoko diskvalifikovat. Prohlašte třeba: “Víš, asi pro tebe nejsem ten pravý… Jsem hodně zaneprázdněný a neměl bych na tebe tolik času, kolik žena jako ty potřebuje”. Anebo, v pozdější fázi s nějakou luxusnější holkou: “Všiml jsem si, že jsi uvnitř trochu nejistá. Nevím, jestli sis mě vybrala dobře. Pohybuju se v kruzích, kde jsou na mou přítelkyni kladeny velké nároky…”. Tohle vašemu začínajícímu vztahu dodá sílu! Udělá to z vás romantického hrdinu, kterého si dívka bude muset zasloužit. Chodit s vámi bude rebélie, jako kdybyste žili v románu 1984 a společně bojovali proti Velkému bratrovi :)

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám dodá sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami nebo vysněný vztah.

Zanechte komentář: