Nesnažte se líbit za každou cenu – StreetGame.cz
Hipsterka s kytarou

Nesnažte se líbit za každou cenu

„Jedný vadilo, že se věnuju potápění, druhý zas, že se starám o toulavý psy, třetí zas… Taky se někdy cítím vosamělej. Ale člověk stihne věci, o kterých si myslel, že už se k nim v životě nedostane. Naučil jsem se jezdit na koni, osvojil si základy maďarštiny, hraju závodně domino… Ale chodil jsem i do kurzů pletení, zkusil jsem judo a hlavně: každej víkend chytnu stopa a vyrazím na čerstvej vzduch. Jen tak, s baťohem, spacákem, karimatkou… V listopadu se chystám do Norska, kousek od polárního kruhu. Pronajímají tam takový sruby, všude okolo pustina, nikde nic… No a teď jsem si pořídil to rogalo, to byl můj dávnej sen…“, říká Jiří Macháček ve filmu Ženy v pokušení. Je tohle ten nejlepší přístup?

V konverzaci se vždy ten níže postavený snaží zalíbit tomu důležitějšímu – automaticky kopíruje jeho emoce a řeč těla, přizpůsobuje mu své názory a dokazuje mu, že je dost dobrý. Ne logicky, ale podvědomě, aniž by o tom často věděl. Tímto způsobem by se vždy měla snažit žena o vás, nikoli vy o ní. Tak byste jen dali najevo, že je více než vy. A to by vám na atraktivitě nepřidalo…

Proto i když chcete demonstrovat své společenské postavení, nikdy se okatě nechlubte. Vytvořili byste přesně opačný dojem.

Můžete očekávat, že vás na to ženy budou i samy testovat – položí vám otázku a uvidí, jestli se jí budete snažit zalíbit. Nesklouzávejte k tomu. „Chlubí“ se za vás vaše řeč těla, vaše oblečení, to, že jste ji oslovili, uvolněné reakce, smysl pro humor, vaše koníčky, když se žena sama zeptá… a milion dalších věcí. Geniální je třeba potkat před holkou někoho, kdo vás má rád, a prohodit s ním pár slov. Prostě chcete, aby holka sama viděla, jak jste skvělí, a ne abyste jí to museli dokazovat.

Někdy se dokonce hodí sám se naoko diskvalifikovat. Prohlašte třeba: „Víš, asi pro tebe nejsem ten pravý… Jsem hodně zaneprázdněný a neměl bych na tebe tolik času, kolik žena jako ty potřebuje“. Anebo, v pozdější fázi s nějakou luxusnější holkou: „Všiml jsem si, že jsi uvnitř trochu nejistá. Nevím, jestli sis mě vybrala dobře. Pohybuju se v kruzích, kde jsou na mou přítelkyni kladeny velké nároky…“. Tohle vašemu začínajícímu vztahu dodá sílu! Udělá to z vás romantického hrdinu, kterého si dívka bude muset zasloužit. Chodit s vámi bude rebélie, jako kdybyste žili v románu 1984 a společně bojovali proti Velkému bratrovi :)

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář:

4 komentáře
Ded Vseved napsal 7.1.2021

To je ale blbost.
Jednou jsem ten Machackuv monolog zkopiroval a dal jako inzerat do seznamky, tolik odpovedi jsem nikdy v zivote nemel.

Odpovědět
  Princ napsal 8.1.2021

  Jo, protože to každý chápal jako parodii na ostatní inzeráty.

  Odpovědět
Ded Vseved napsal 10.1.2021

Ne ne, holky odpovidaly s naprostou vaznosti. Fakt jo.

Odpovědět
  Princ napsal 10.1.2021

  Ber, dokud dávají, já ti to jenom přeju :D

  Odpovědět
Odešlete odpověď