Máte problém s použitím teorie v praxi tam venku? – StreetGame.cz
Dvojčata

Máte problém s použitím teorie v praxi tam venku?

Už se vám někdy stalo, že jste si načetli teorii, všechno vám bylo jasné, pak jste venku oslovili holku, a stejně jste nakonec udělali něco úplně jiného?

Představovali jste si, jak budete používat techniky na budování přitažlivosti, charismatický hlas a oční kontakt, doteky… A nakonec jste byli rádi, že jste s holkou prohodili pár vět?

Uvědomili jste si, v čem byla chyba, ale pak se to stejně mnohokrát opakovalo?

U mě šlo zejména o doteky. Dávno mi bylo jasné, že abych budoval romanticko-sexuální atmosféru a neskončil jen jako vtipný kamarád, měl bych se ženy dotýkat. V praxi jsem ale vždy měl více práce s tím udržet vůbec konverzaci, neutéct někam pryč… Po oslovení jsem mohl litovat, jak jsem chtěl, ale stejně jsem to brzy zopakoval… Když už jsem se k nějakému doteku odhodlal, obvykle šlo o nepřirozený náhlý skok, který holku maximálně vyděsil…

Ve stresu se totiž člověk vrátí k dříve zažitým reflexům

Jakmile se cítíte pod tlakem a nemáte čas na promyšlenou volbu, často provedete to, co máte zautomatizováno. Ať je to dobré, nebo špatné.

Problémem je, že takto se špatné návyky jenom dále prohlubují. Pokud uděláte hromadu špatných oslovení, je přeučování náročnější, než učit se to od začátku.

Mezi čistou teorii a čistou praxi je často potřeba vložit ještě mezikrok

Představte si boxera, který by si o boxu nejprve přečetl knihu nebo šel na přednášku… A následně by rovnou nastoupil do ringu! Můžete odhadnout, že by dopadl hodně bídně… Přesto o to samé se lidé mnohdy snaží při svádění.

Boxer se nejprve učí jednotlivé údery, kroky, kryty… Spojuje je do kombinací a teprve po nějaké době se dostane k volnému sparringu.

Také basketbalista nestráví každý trénink hraním košíkové. Izolovaně pracuje na driblování, přihrávkách, házení na koš…

A co takový svůdník? Rovněž může jednotlivé prvky trénovat! Až se pak pod tlakem vrátí ke svým reflexům… Budou to ty správné, účinné reflexy, na které se bude moct spolehnout.

Výcvik elitních baličů

Od začátku roku 2018 pořádáme šestihodinové hodinové Výcviky, kde budeme stokrát dokola nanečisto drilovat vždy jednu část svádění (např. oslovení, doteky, procházení testů…). Protože na naše akce nejvíce chodí stálí členové komunity, můžeme slíbit, že se žádné téma nebude nikdy opakovat.

Tuto část si na Výcviku zažijete tolikrát, že se vám navždy vryje pod kůži. Až pak znova oslovíte holku, můžete být nervózní, můžete být vyděšení… Ale budete automaticky dělat ty správné věci. Stokrát jste si je totiž nadrilovali a teď už jsou vaší novou přirozeností.

Řekněme, že přijdete na Výcvik procházení testů. 6 hodin v kuse budete zasypávání těmi nejčastějšími zkouškami, před jaké ženy muže staví. V počtu maximálně 10 lidí instruktoři (Princ a Magic) okamžitě opraví každou vaši chybu, aby nedošlo k žádnému potvrzování špatných návyků. Naučíte se reagovat pohotově, vtipně a s ledovým klidem. Zopakujete to tolikrát, že už pak ani nedokážete odpovědět holce špatně. Ve stresu se totiž člověk vrátí k dříve zažitým reflexům…

Výcviky budou pokaždé probíhat v Praze a jejich témata se nikdy nebudou opakovat. V den Výcviku se vždy budete konat také přednáška, kterou budou mít členové Výcviku zdarma. Pokud se stihnete přihlásit na všechny Výcviky najednou, v rámci Kompletního balíčku je to nejlevnější.

Tady se můžete přihlásit a navždy si s ženami zautomatizovat přitažlivé návyky:

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář:

2 komentáře
Andrej napsal 30.9.2018

Škoda že sa uz nebudú opakovať prednášky

Odpovědět
    Princ napsal 30.9.2018

    Většina lidí totiž chodí na všechny, navíc je pro mě větší výzvou mapovat nová témata a testovat nové technologie, více mě to posouvá jako instruktora i řečníka. Už se držíme bez opakování dva a půl roku, tedy od doby, kdy proběhla první přednáška.

    Odpovědět
Odešlete odpověď