Neřešte při oslovení lidi kolem – StreetGame.cz

Neřešte při oslovení lidi kolem

Poznal jsem spoustu mužů, kteří se ani tolik nestyděli před holkou, kterou oslovují, jako se spíš báli lidí kolem, obyčejných nevědomých „civilistů“. A to i přesto, že tento dav je vždycky vytrvale ignoroval :)

Neznámé lidi totiž vůbec nezajímá, co právě děláte. Je až arogantní myslet si, že by vás dlouze pozorovali a přemýšleli o vás. Naopak, přemýšlejí o sobě, eventuálně je zajímá, co si myslíte vy o nich :)

Pokud před lidmi oslovíte holku, většina si nevšimne. Těch několik, kteří to zaregistrují, pak obvykle nabudou přesvědčení, že ji už znáte a máte domluvený sraz, nebo jste se právě náhodně potkali.

Párkrát jsem dokonce oslovil dvojičku holek, kdy jedna z nich si myslela, že znám druhou, a druhá, že znám tu první :)

A na lidi kolem by neměla myslet ani holka, kterou balíte – naopak by měla být naprosto soustředěná na vás. Jako kdybyste měli svůj vlastní svět, malou pohodlnou bublinu, kde se vše odehrává. Čím více její pozornosti získáte, tím lépe. Když přitom má v jednom uchu sluchátko a u druhého telefon, je to špatně.

Trochu netradičně dnes přidáváme i video – udělaný chlapík v saku na něm přede všemi přepadá svého tajného komplice. I přes extrémní povahu situací obvykle nikdo z kolemjdoucích nezasáhne:

Když můžete za bílého dne beztrestně dělat tohle, proč se bát oslovit holku :)

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář:

1 komentář
matees24 napsal 29.4.2015

To video je dost smutné – jenom ukazuje na zoufalou lhostejnost okolních lidí a jejich nezájem o ostatní, popřípadě strach zasáhnout (být zúčastněný), na druhou stranu já bych v dané situaci asi taky nic nedělal, protože bych scénu nebral vážně. Sám takhle zkouším dělat třeba dřepy na chodníku a musím říct, že si hodně osob všimne, někdo něco utrousí, ale to mi právě pomáhá k odbourání komfortní zóny a tím i vytváření vlastní „bubliny“.

Odpovědět
Odešlete odpověď