Nenechte si zkazit party ani přehnaným soucitem – StreetGame.cz
Streetař co sdílí problémy všech holek, které oslovil

Nenechte si zkazit party ani přehnaným soucitem

Leželi jsme spolu, já a mladá bezbranná holka. Mezi jejími prsy jsem uviděl jizvu. „Co to tady máš?“ ukázal jsem. „To je od cigarety,“ odpověděla. „Cože?“ nechápal jsem. „Můj ex jednou po sexu vzal cigaretu a popálil mě,“ odpověděla. Tenkrát jsem byl strašně smutný. Představoval jsem si ještě týdny, jak najdu jejího ex a zmlátím ho… Jí na mě nezáleželo a už nikdy se mnou ven nešla.

„Doufám, že nejsi ten kluk, kterému jde jen o sex,“ řekla mi jiná holka na prvním rande typický test. Pak ale dodala: „Jeden pasák mi za sex platil a pak jsem s ním musela spát dál, aby to nikomu neřekl.“ Také to mě krajně vyděsilo. Byl jsem slušný kluk a nad pasáky nikdy moc nepřemýšlel… Ještě dlouho jsem si říkal: „Taková roztomilá holka, ještě jí nebylo ani 18, a měla tak smutný život…“ Také ona už mě nikdy nechtěla vidět.

Podobných případů jsem zažil ještě mnoho. Vždy se mi nějaká žena svěřila s problémem, na který jsem pak ještě dlouho musel myslet. Teprve později jen zjistil, že ony to tak černě nevidí. Mění se jim nálady, chvilku jsou takové, chvilku zase jiné… Že jediný, kdo tím tolik žije, jsem já. A že to dělám proto, že mi na těchto ženách až příliš záleží. Už na prvním rande je vidím jako holky na vztah a když mi řekne, že ji expřítel pálil nebo jí pasák vydíral, vnímám to, jako by mi někdo zneuctil mou princeznu, můj svatý obrázek.

A tak místo abych si vesele streetoval, přemýšlel jsem, jak pomoct holce, která se řeže, jak pomoct holce, kterou terorizuje matka…

Proč si zachovat svou party

Při svádění se musíte dostat do šťastné, extrovertní, bezmyšlenkovité nálady. Streetgame i rande musí vypadat jako jedna velká party. Musíte se stát dobrou náladou a šířit ji všude kolem. Dávat hodnotu, což k vám bude magneticky přitahovat jiné lidi.

Ženy pak přirozeně začnou testovat, jestli takoví jste doopravdy. Vystaví vás nějakému stresu, kydnou na vás trochu hnoje, aby zjistili, zda to jen nehrajete, zda si udržíte svou party.

Testy jako „Jsem zadaná“ nebo „Promiň, pospíchám“ nebo „Takhle oslovuješ každou?“ nebo „A kde máš holku?“ určitě znáte. Mnohem později, často až na prvním nebo několikátém rande přijde zachráncovský test. Žena se vám svěří s tíživou situací ze svého života. A pokud vás to semele, pokud si neudržíte svou party, neprošli jste.

Skončíte jako zachránce – ten druh beta samce, co říká prostitutkám: „Ty sem nepatříš, dostanu tě z toho, seženu ti práci…“ Muž dobrý možná na zneužití, ne ale atraktivní.

Biologický pohled na věc

Lidé s nízkou hladinou testosteronu (beta samci) jsou mnohem soucitnější, mnohem spíše se nechají strhnout názory ostatních. Každou událostí jsou zasaženi nejvíce ze všech, i když se nestane jim. Mají citlivé bradavky a brečí u romantických filmů

Dá se říct, že pokud vás žena nutí k lítosti, vlastně testuje vaši hladinu testosteronu. Vše vás snadno zasáhne = beta samec.

Jak projít zachráncovský test

Musíte emoce ženy vnímat, ale nesmíte se jimi nechat strhnout. Můžete jí obejmout a pohladit po vlasech, ale nesmíte celý druhý den myslet na její problémy, jako by byly vaše. Musíte udržet svou party.

(To samé platí už při oslovení. Pokud od vás odchází a šklebí se, musíte to vnímat a například přestat stupňovat své doteky. Ale nesmíte se tím nechat strhnout a nechat si zkazit náladu. Nálada musí zůstat skvělou.)

Pokud ženu chcete zachraňovat z každé drobné situace, pokud vás všechno snadno semele, ukazuje tím akorát, že pro ni nejste opravdovou oporou. Ona chce pevnou skálu, které se bude moci držet. Chce zábavu a rozptýlení. Obejmutí, pohlazení a pak dobrý sex. Nechce, abyste to prožili ještě několikrát intenzivněji za ni. Proto:

A pokud jsou její problémy víc, než snesete, nezachraňujte ji. Nevykonávali byste tím žádné dobro – jen si brali větší sousto, než zatím zvládnete.

Zahrňte mezi své nároky, že holka nesmí být šílená a nesmí mít úplně děsivý život. Nebuďte zoufalec, který překousne jakékoli chyby jen ze strachu, že jinou už nenajde. Vyřaďte ji z rotace a sbalte místo ní nějakou veselejší ženu.

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář:

3 komentáře
Simon napsal 12.12.2016

Diky za článek, pomohl.
Právě mi buchta vyprávěla jak ji balil a obtěžoval místní milionář. Předpokládám, že je to stejný princip.

Odpovědět
    Princ napsal 12.12.2016

    Ber v potaz, že i když to popisuje negativně, vlastně se chlubí, chce ti ukázat svou hodnotu (že o ni mají zájem jiní muži). To je dobrá věc.

    Odpovědět
smutnejkluk napsal 28.12.2016

Zajimavy poznatek-neco na tom je.
A jake je tedy nejlepsi reseni krome nejakeho vyslechnuti, pohlazeni, pokyvani hlavou a zmeny tematu?
Pochvalit ji, jak je statecna, ze to zvladla?
Nebo ji shodit tim, ze nechapu, jak se muze nekdo nechat takhle ponizovat?
Nebo neco uplne jineho?

Odpovědět
Odešlete odpověď