Největší chyba, jakou můžete udělat – zůstat doma – StreetGame.cz
Váš byt je v tomto případě vězením

Největší chyba, jakou můžete udělat – zůstat doma

Opravdu není nic horšího, než když dál žijete stejně jako předtím, žádné holky neoslovujete, pomalu ani nepotkáváte, a streetgame.cz čtete jen jako pohádku před spaním. Abyste začali mít výsledky, musíte se vydat ven, do pole! Ignorovat civilisty a začít hledat první cíle :)

Nedívejte se na naše články jako na něco, co by mohlo být, až třeba jednou a kdyby náhodou… Můžete se do toho pustit teď hned!

Seznamování přímo na ulici je poměrně razantní metoda, jak rychle získat velké množství zkušeností s ženami. Mezi svými přáteli určitě nemáte dost žen na to, abyste se je všechny pokusili svést a zároveň si zachovali normální pověst. Za to při streetgame? Pět holek tam, pět tam… nic se neděje. Hra začíná pořád znova a znova, za to vaše zkušenosti raketovou rychlostí rostou.

Vy navíc máte něco, o čem se ostatním mužům může jen snít. Přesný návod, a to náš web :)

Pravidelně publikujeme nové, zkušenostmi podložené články. To ale neznamená, že toho už teď nevíte dost na to, začít to sami zkoušet!

Ano, začátky můžou být těžké. Proto jsme pro vás připravili speciální manuál Jak se učit svádět ženy. Obsahuje velice přesný návod, jak krok po kroku začít od úplného začátku. Najdete ho v sekci Skryté materiály pro registrované hned po rychlé registraci.

Až se pak vrátíte z prvního pořádného streetu, můžete nám poslat report do sekce Z akce. Použijte k tomu náš kontaktní formulář. Pokud budete souhlasit, vydáme ho tady i s poznámkami, co bylo perfektní a nás samotné to inspirovalo, a co by se pro příště dalo vylepšit. To vám pomůže posunout váš další street zase o kus dál.

Také se můžete přihlásit přímo na naše živé lekce svádění.

A teď už… Nechť započne lovecká sezóna! :)

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář: