SuperPack – balík toho nejlepšího – StreetGame.cz

​SuperPack

​Balík toho nejlepšího od

StreetGame.cz

Máme poslední den na to zanechat odkaz

Roky jsme zveřejňovali články o pokrokových metodách svádění, pořádali velké společné přednášky i malé praktické kurzy, kde 3 žáci s instruktorem balí holky přímo na ulici...

Přijít mohl každý. 1. června se ale StreetGame.cz stane plátcem DPH a všechny produkty i akce budeme muset zdražit o 21%, které nepůjdou nám, ale státu. Pro mnoho lidí, kteří nechtějí zbytečně utrácet peníze, je dnešní den posledním v jejich životě, kdy se k našim věcem mohou dostat.  

Protože zdražujeme jen z donucení státu, rozhodli jsme se poslední den ještě levně doprodat, co jen jde. Vybrali jsme naše 4 nejlepší díla, které mužům už dlouho přináší ty nejšílenější transformace, a vytvořili z nich jen pro dnešní den tento zlevněný SuperPack:

​Instruktorský manuál
​(náš nejlepší ebook)

​2 přednášky
2 Výcviky

​1 kurz balení holek na ulici

Detailní pohled na obsažené bestsellery:

 1) Instruktorský manuál

Instruktorský manuál​Cena s DPH: 749 Kč

​Naše nejlepší knížka není jen teorie! Skrze zážitkové čtení doslova přepíše váš mozek na mozek elitního svůdníka. 

​Instruktorský manuál nepřemlouvá, ale šokuje - dává kopanec za kopancem všem beta přesvědčením a sebesabotážím, až vás zcela osvobodí od negativních názorů ostatních.

​Po sekci, která navždy změní váš pohled na svět, následuje GamePlan, obsahující do té doby neslyšené nové technologie svádění.

Závěrečná část není o nic míň šokující, obsahuje totiž přes 10 způsobů, jak vést vztahy s ženami jinak, než monogamně. Už jen číst o nich změní váš pohled na vztahy.

​Amatér v oblasti balení už dávno nejsem, pár článků na StreetGame stačilo abych si aktualizoval svoji představu o standartním ženským mindsetu, tak jsem sáhl rovnou po Manuálu. Když jsem na začátku proletěl přes větu o tom, že vesmír půjde stejně do řiti takže všechno co tu děláme je dost zpochybnitelný, jen jsem si šeptl „Jo, tohle říkám už hodně dlouho.“ Ještě nejsem úplně u konce, jsem u části kde se rozepisujou jednotlivý varianty milostných vztahů (polygamie, monogamie, nevěra atd...), nicméně to co mě zajímalo nejvíc ze všeho už jsem projel, nastavení „interního mindsetu“ (váš osobní stav) a z toho plynoucího „externího mindsetu“ (co z vás vyzařuje). Musím říct že je to hodně „outside-the-box“ e-book a budu ho procházet ještě několikrát, tentokrát s nějakým zvýrazňovačem (a to nedělám skoro vůbec nikdy), plus to půjdu otestovat do praxe. Přemýšlel jsem co by tohle počtení udělalo s takovou generickou betou, první jsem si řekl že by mu to asi spálilo mozek, vysálo duši a zlomilo srdce, když jsem ale četl dál, docvaklo mi že je to tak moc „mimo konvence,“ že by to asi vůbec nechápal, jako by to celý bylo čínsky..Mickey
​Antihrdina

2) 2 přednášky + 2 Výcviky

​2x přijdete do sálu plného mužů, kteří na sobě chtějí pracovat. Už z atmosféry pochopíte, že tady je oslovovat krásné ženy nebo mít harém úplně normální. Po 90 minutách přednášky většina mužů sál opustí, zůstanou jen 2 instruktoři (Princ a Magic) a 10 mužů. Začne Výcvik, kde budeme v jedné místnosti 6 hodin v kuse drilovat nějakou část svádění (např. Pasivní přitažlivosti, Konverzaci, Řeč těla...), až vám navždy vejde do svalové paměti. Tuto část svádění kompletně ovládnete a až se pak vydáte balit holky ven, budete je dělat automaticky. Díky tomuto mezikroku už nikdy nebudete mít problém proměnit teorii v praxi.

Cena 2 přednášek s DPH: 1699 Kč

Cena 2 Výcviků s DPH: 9699 Kč

​Jsem moc vděčnej, že jsem sám sobě dovolil se této série zúčastnit a absolvovat všechny výcviky, včetně tohoto závěrečnýho. Cejtím velkej posun a nabral jsem za tu dobu hodně zkušeností. Na tomto posledním výcviku bylo rovněž spousta nováčků, kterým bych chtěl vyjádřit respekt za to, že investovali do sebe a přišli. Z nějakýho důvodu mě to vždycky potěší vidět nový tváře, který se rozhodnou něco na sobě změnit, takže jsem byl rád za ně.

Každý z nováčků udělal určitej posun, kterej byl na konci výcviku očividný. A myslím, že to pak vzápětí potvrdili i oni sami svým závěrečným hodnocením. Pro mě bylo trošku překvapující, že se zvedl věkový průměr, protože mezi nováčky bylo dost kluků kolem třiceti a víc. Ale nejdůležitější je fakt, že se sebou začali něco dělat. A vždycky je mnohem lepší později, než vůbec :)

Novinka byly rovněž nové posily ze Slovenska - s Magicem přijely dvě holčiny, které byly ochotné nám pomoct na sobě zapracovat a poskytnout tolik ceněnou ženskou perspektivu a zpětnou vazbu. Je sice skvělý, když vás pochválí Princ, ale od holky to je něco úplně jinýho. ​

Pro mě osobně to bylo skvělý zopakování všeho, co se během těch měsíců probíralo a pomohlo mi to zase přijít na nějaký nový věci - ty aha momenty jsou naprosto boží pocit!


Na konci byly vyhlášeny nový termíny a témata dalších výcviků, které budou probíhat celý léto, opět jednou měsíčně. A jo, mám je zabookovaný všechny.

Jednoznačně můžu říct, že týhle investice nelituju​. Myslím si, že by takovouto před přípravu měl absolvovat naprosto každej ještě před tím, než se vydá na kurz nebo sám ven.

Během těchto sérií přednášek a výcviků jsem navíc poznal spoustu novejch tváří, především pak kluky ze skupiny, co se účastnila výcviků, protože ta se v podstatě měnila minimálně - v podstatě drtivá většina lidí z prvního výcviků následně absolovovala celou etapu, takže jsme se navzájem celkem slušně poznali, za což jsem rád a všem zúčastněným musím vyjádřit velkej respekt jednak za investovaný čas a peníze, ale hlavně za tu vůli a ochotu na sobě pracovat ;) Jednoznačně se každej z nás posunul o velkej kus dopředu - rozdíl mezi prvním a posledním výcvikem byl do očí bijící.

Štefan
​STG_Mark

​3) Kurz balení holek na ulici

​Náš iniciační rituál, kde se z chlapce rodí muži, a nejsilnější program vůbec. 1 instruktor, 3 žáci, a kopec adrenalinu, kdy budeme společně oslovovat ženy přímo na ulici. Překonáte strach, vaše komfortní zóna expanduje a pod dohledem zkušeného instuktora (9+ let ve hře) se v praxi naučíte ženy zastavovat, budovat přitažlivost, dotýkat se jich, brát si kontakty, chodit s nimi na rande...

Cena kurzu s DPH: 3699 Kč

​Od doby co jsem se sem zaregistroval jsem šel dvakrát sám ven s plánem oslovit nějakou holku, říct jí, že jí to sluší a klidně potom někam zdrhnout… Ani jednou jsem na to nesebral koule. To jenom na úvod s čím dneska Princ pracoval.Jo je to tak, dneska přišlel den na kdy jsem si booknul kurz svádění. Od kurzu jsem si sliboval, že mne někdo nakope do prdele a pomůže mi zlomit strach z prvního oslovení. No a dostal jsem mnohem víc.Dorazil jsem na smluvený místo a našel Prince. Dost mne zajímalo, co to bude za teepka. Je to přece jen první streetař, kterýho potkám. Měl jsem takový ty beta obavy jestli třeba nemá dva metry, nefotí modeling a holky ho na ulici neoslovujou samy. To bych se pak měl alespoň na co vymlouvat :-)

Bál jsem se ale zbytečně, je to proste normální kluk, co se o sebe stará, má nadpozemský schopnosti balit holky a je dost v pohodě. Navíc je vidět, že fakt ví, co potřebuju pro svůj progres.Začal tím, že doběhl a oslovil první holčinu. Ona se po pár okamžicích začala smát, nakonec se objímali a dávali si čísla. Šílený, něco co jsem do té doby vídal jen ve videu vážně funguje.


Když shrnu dnešek, mám ze sebe nejleší pocit za hodně dlouhou dobu. Překonal jsem svůj strach a objevil možnosti, který ve streetu jsou. Poznal jsem super teepka Prince a už se těšim, na sobotní konferenci a nedělní trenink.

Co se týče hodnocení Princova kurzu, investoval jsem už hodně času a peněz do různýho vzdělání o tom jak balit holky. Když ale srovnám reálnej progres, tohle byly nejlíp investovaný money a čas v životě. Jo, chvílema to nebylo příjemný, ale i diamanty vznikají pod extrémním tlakem. Takže pokuď jseš na tom tak jako jsem byl já, studuješ teorii, ale nemáš koule na tu praxi, prostě do toho skoč, bookni si na odpoledne Prince a nebudeš toho litovat.

Hitchez a tři holky
​Ondra

​Neplaťte státu brutální částky

 749 + 1699 + 9699 + 3699 = 15846 Kč

​Tolik peněz bohužel budou muset lidé zaplatit, pokud si dané produkty budou chtít koupit zvlášť. V rámci dnešního balíčku to je 9999 Kč! Ušetříte tedy přes 5000 Kč. 

​Po objednání vás kontaktujeme a termín svých Výcviků a kurzu si můžete sami zvolit. Platnost je jako obvykle 1 rok - můžete si tedy kurz levně koupit dnes a absolvovat jej třeba až v říjnu, kdy už pro ostatní bude mnohem dražší. 

​Nabídka platí pouze do konce čtvrtka 31. května 2018. Veškeré pozdější objednávky považujeme za neplatné.