Nechte ženy, aby se o vás snažily – StreetGame.cz
Středověká žena s obojkem

Nechte ženy, aby se o vás snažily

Čím více se lidé o něco snaží, tím víc si toho potom váží. Naopak když něco dostanou příliš snadno, nemá to pro ně velkou hodnotu. A úplně stejně to mají ženy s muži. Nechtějí takového, který se jim okamžitě zcela vydá. Aby si vás opravdu vážily, musí si o vás trochu zabojovat, investovat do vás, prostě vám ukázat, že právě ony jsou ty pravé.

Aby žena projevila nějakou snahu, musíte se jí nejdříve líbit. Začne do vás investovat, a tím její zájem vzroste ještě více… VY tedy ženu oslovíte a VY jí svým sebejistým projevem ukážete, jak skvělí jste. To je první krok. Teprve pak se vám bude chtít líbit i ona.

Teď přichází na řadu holka. Podpořte ji v tom, dejte jí možnost dokázat vám, že je úžasná. V prvních minutách stačí otázka jako: „Umíš vařit?“. To je jen příklad, vy se ptejte na to, co je důležité pro vás. Záleží vám na tom, jestli dívka sportuje? Chcete vysokoškolačku? Na vše se zeptejte. Žádná žena nebude hrdá, že měla něco s mužem, který bere každou.

Tím nejmenším vkladem ženy tedy je, že prochází vaším sítem a musí vám dokázat, že splňuje vaše kritéria. Postupem času může investovat i čas, emoce a dokonce peníze. To zní skoro jako v pohádce, že? Tady je pár rozličných příkladů, jak dále můžete dát ženě možnost něco do vašeho vztahu vložit:

  • Zruší kvůli vám svůj původní program (čas)
  • Něco malého vám dá nebo koupí (peníze)
  • Čeká, až jí zavoláte (emoce)
  • Udělá kvůli vám něco bláznivého (emoce)

Aby v něčem takovém pokračovala, musíte její snahu odměnit. Pokud jí oslovíte nepřímo, její výhrou bude postupné odhalování vašeho zájmu. Váš přístup pak bude vypadat asi takhle: „Původně jsem jen chtěl vědět, kudy se dostanu do obchodu s oblečením, teď se mi ale začínáš líbit“. Když začnete přímo, dal by se váš přístup popsat jako: „Vypadáš hezky, ale co dál? Jaká jsi uvnitř?“. Až pak žena projeví snahu, uslyší pochvalné „Teď se mi líbíš ještě víc!“

Další odměnou pro ni budou vaše doteky, a hlubší vztah s vámi, vaše blízkost. Začnete jako tajemný, zajímavý muž, a až jí to vyprovokuje ke snaze, odměníte ji svým postupným odhalením.

Pár tajemství si ale necháte. Tímhle vším to totiž nekončí, ale začíná. Aby s vámi žena byla dlouhodobě šťastná, nesmí si vámi nikdy být úplně jistá. Vždy jí musí něco hnát, aby se o vaši náklonnost snažila dál a dál, už navždy.

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář:

2 komentáře
aldot napsal 16.8.2019

Aby žena projevila nějakou snahu, musíte se jí nejdříve líbit.

A keď sa jej nepačim?

Odpovědět
    Princ napsal 17.8.2019

    Vybuduješ nejdřív přitažlivost. Udička není nejlepší první technika.

    Odpovědět
Odešlete odpověď