Nebuďte zachránce – StreetGame.cz
Záchrana

Nebuďte zachránce

Řekněme, že vám žena řekne, že její tři bývalí byli všichni hajzlové. Vyložíte si to tak, že máte být jiní. Doopravdy to ale znamená, že chodí jen s hajzlama.

Řešením není být jiný než její bývalí, řešením je být stejný jako její bývalí. Co fungovalo, není třeba měnit. 

To nemusíte nutně hnát do extrému, jako třeba rozjíždět domácí násilí… Ale pokud vždy chodila s dominantními chlapy, co dělali věci po svém, buďte také takoví. Přijďte jen s pročištěnější verzí tohoto přístupu. Přitahovala ji jeho nezávislost, ale bohužel jí mlátil? Taky buďte nezávislí, jen jí to místo bití dobře udělejte.

Muži rádi zachraňují. Každá prostitutka má několik klientů, kteří jí slibují: „Dostanu tě z toho všeho ven.“ Pohrdá jima. „Proč z toho musíš dělat drama a litovat mě? Chci ti jen poskytnout zábavu za tvé peníze,“ myslí si.

Čím více žena o bývalém mluví, tím větší je šance, že na něj pořád myslí a chce ho zpátky. Nevydávejte se cestou „Nenávidím toho bastarda, nejradši bych ho kvůli tobě zmlátil.“ Jen ukazujete, nakolik jste schopní nechat se strhnout. Přitom máte být stabilní. Ostatně co bude říkat o vás?

Mnoho mužů je dokonce ochotno šťárat se v ženiných problémech ještě předtím, než se s ní vyspí! Nechávají se ovlivnit jejími problémy. Jsou reaktivní, místo aby byli proaktivní. Jsou důsledkem, a ne příčinou.

A tak jestli měla tři alfa samce, které teď po rozchodu pomlouvá, nevyložte si to tak, že máte být ten nejhodnější kluk pod sluncem.

Teprve jste začali a už máte plnou hlavu jejích problémů? Pak jste zachránce. A to je role, která skoro vždycky selže.

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář: