Nebojte se riskovat – StreetGame.cz
Zkoušení nových věcí

Nebojte se riskovat

Když chodíme na streetgame, nesnažíme se všechny dílčí oslovení zahrát dokonale. Často prostě experimentujeme, zkoušíme nové věci a bavíme se.

Není vaším cílem jít ven a co nejrychleji najít jakoukoli holku, která je s vámi ochotná chodit. Takhle myslí beta, už krajně rozložený samotou. Jde spíš o to získat co nejvíce zážitků a zkušeností, a skrze to se stát ostřílenějším, zralejším mužem (pro všechny ženy v budoucnu).

Konzervativní oslovení po delší době už příliš nových stimulů nepřinášejí. Člověk zažívá to samé dokola, jako kdyby v posilovně zvedal pořád tu samou váhu nebo ve škole dokola chodil pořád ten samý ročník. Naopak neobvyklé, až extrémní situace, vás postaví před novou výzvu, a umožní vám dále se zlepšovat. Nějaké oslovení holky, co se sama nudí v parku, pak začne být směšně jednoduché.

Skrze pokusy a reakce okolí člověk získává sociální inteligenci – zjišťuje, jak se příště chovat, aby uspěl. Než se něco naučí, najde zlatý střed, často to musí několikrát přehnat na každou stranu. Průběh kalibrace skrze pokusy a omyly pak vypadá asi takto:

Průběh kalibrace

Diagram postupné kalibrace

Osa y je hledaný ideál, kterému se muž postupně přibližuje. Y zároveň zaznamenává čas. Osa x (na obrázku nevyznačená, ale vedla by kolmo k y, tedy horizontálně zleva doprava) určuje míru vychýlení od ideálního chování (ideální chování nastává, když x=0). Muž tedy začíná dole společensky nezkušený (reprezentováno velkou výchylkou), a za uplynulou dobu končí nahoře jako ostřílený sociální ninja, který se do čáry přesně trefí :)

Tahle nějak to vypadá, když člověk hledá správnou míru. Přepískne to jedním směrem, pak ve snaze napravit to druhým směrem, pak zase prvním, ale už méně… Až konečně po mnoha pokusech zjistí, jak na to. Jako kdyby podle sluchu ladil kytaru.

Když ale nezískáte dostatek zkušeností, nemáte své chování podle čeho kalibrovat. Berte tedy streetgame jako tréning. Pouštějte se i do cílů, kde cítíte menší pravděpodobnost  – dívky se sluchátky v uších, ženy v MDH, větší skupinky… Teprve když budete umět oslovit cokoli, nastane ta pravá svoboda. Zkoušejte nová oslovení, nové postupy, riskujte a otrkávejte se. Tak budete moct rychle stoupat nahoru.

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář:

1 komentář
Jindra napsal 3.3.2015

Tenhle článek mě přesvědčil, abych zvednul zase jednou svůj línej zadek a šel se projít do ven a do obchoďáku.. nebylo to slavný, ale časem jsem se otrkal a rozkecal se aspon s jednou prodavačkou :D Lepší, než nic, ale oslovení v tramvaji bylo ještě nad moje síly.

Odpovědět
Odešlete odpověď