Nebojte se hrát tělem – StreetGame.cz
Tanec s ženou

Nebojte se hrát tělem

Herci jsou často naváděni, aby se nebáli „být fyzičtí“. Když mají zahrát vztek, nestačí se tvářit! Ať využijí vše, co mají! Ať přiskočí a zasadí záporákovi facku!

Na streetgame nepředáváte emoce divákům, ale vyvoláváte je v ženách. Kdo není schopen střihnout si malou muzikálovou roli (vyjádřit pocity, hýbat se, pracovat s hlasem), nebude dobrý ani v balení holek na ulici. A tak i zde je třeba hrát i tělem.

Místo klasické teorie vám to předvedu na třech příkladech z posledního týdne:

1) Kamarádky na mou stranu

Sváděl jsem holku asi dvě minuty, než se objevily její kamarádky. „Ahoj, tohle je má přítelkyně,“ představil jsem ji, jako by se neznali. „To teda nevím,“ začala se má dívka distancovat. Zastoupil jsem jí, roztáhl ruce a začal ironicky volat: „Věřte mi, je to pravda, líbím se jí!“ Kamarádky to rozesmálo. Ještě chvilku jsem se bavil výhradně s nimi, než má holka začala bojovat o pozornost. „Řekněte mi, mám si vzít její instagram? Vypadá hezky, ale co když je nebezpečná?“ Začaly mě přesvědčovat…

Kdybych z kamarádek znervózněl, prohrál bych.

Kdybych od začátku nepřevzal iniciativu, prohrál bych.

Kdybych neprošel testem, prohrál bych.

Nicméně i kdybych to vše prkenně hrál z místa, vyšla by z toho nudná, blaah game. Tím, že jsem se nebál být fyzický, nemilosrdně zlobivou holku předstoupit a vyřadit ji tím ze hry, získal jsem velkou výhody. Celá skupina pocítila, že se mnou je zábava a beze mě je nuda.

2) Fyzická ukázka zájmu

Jedna žena fotila druhou. „Skoč jim do fotky,“ poslal jsem Magica. Spinning mu wingoval. Pár minut to docela fungovalo, pořád to ale nebyla extra bomba, jakou ideálně potřebujete.

„Tak my už asi půjdem,“ podívala se jedna na druhou. To byl můj vstup na scénu! „Cože? Nepopletla jsi to? Obvykle je to naopak, to Magic říká (zdrsním hlas): my už asi půjdem, a holky křičí (zvednu hlas): nechoď, nechoď!“ Při napodobování holek jsem Magica pevně objal rukama.

Pouze vyprávět, jak holky milují Magica, to je klasický výkon vašeho Regular Everyday Normal Guye… Protože jsem se nebál hrát tělem a pevně Magica chytnout, holky si dokázaly reálně představit, jak o něj obvykle davy žen bojujou. Nedostaly jen logickou informaci, ale kompletní obrázek.

3) Neutralizace těžké váhy

Spinning, další člen Internship programu, byl zakotvený u krásné holky. Jak jsem si ji prohlížel, na poslední vteřinu jsem zachytil, že se k nim valí její tlustá kamarádka a chce vše zmařit.

Představte si, že bych tam přišel a řekl: „Počkej, dej jim pokoj, chtějí chvilku pro sebe.“ Nuda, takhle bych emoce nevybudoval.

Nařítil jsem se tam, začal tlusťošku plácat a volat: „Kša! Kša! Kša! Kša! Kša! Kša,“ až jsem jí odplácal na druhou stranu ulice.

Když setřásla zmatek, zmohla se ještě na test: „Ty biješ holky?“ Věděl jsem, že to bylo jen neškodné jemné plácání. Upravil jsem si tedy význam podle sebe: „Proč se ptáš? Nechceš se mnou doufám dělat sado maso?“

Spinning byl rád, a jeho dívka taky. Abych opravdu konal dobro všemi směry, dal jsem pak ještě škaredší kamarádce pár minut milé, pozitivní hry.

Probuďte v sobě umělce

Pamatujte: pokud balíte holky, zejména večer nebo ve větší skupině, nejen vaše řeči, i vaše tělo musí být na place! Buďte fyzičtí! Abyste šířili mem, který potřebujete („Jsem unikátní, odvážný, duchovně osvícený vůdce mužů, milovaný ženami.“), využijte jakékoli nekonvenční cesty. Právě takovou improvizací vznikají ve svádění stále nové metody.

Pokud chcete začít vyzařovat charisma, ovládnout sílu svého hlasu a naučit se další podobné triky s řečí těla, podívejte na Autentické charisma.

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář:

2 komentáře
peterh napsal 31.10.2017

Proc nefunguje ten objednavaci formular na workshop?

Odpovědět
    Princ napsal 31.10.2017

    Ahoj, prodejní formulář je někdy přetížený. Vyplnil jsem jej za tebe, vše potřebné teď najdeš ve svém e-mailu.

    Odpovědět
Odešlete odpověď