Navykněte adrenalinu, užijte si nervozitu – StreetGame.cz
Adrenalinová atrakce

Navykněte adrenalinu, užijte si nervozitu

Oslovit ženu, když máte strach, je jako skočit do ledové vody, sníst nejpálivější papričku na světě nebo zpívat koncert pro halu lidí. A přesně tak se na to nejlépe připravíte.

Určitá míra vzrušení je lidem vždy příjemná. S hormonem adrenalinem, který uvolní spoustu energie, se totiž vždy vyplavuje endorfin, který vás má připravit na případnou bolest.

Některým lidem ale přijde oslovení neznámé holky na ulici až příliš ostré. Nervozita je na takové úrovni, že jim je pocení, bušení srdce, koktání a prázdno v hlavě nepříjemné.

Samozřejmě je nutné seznamovat se i tak. Když někdo tvrdí: „Neoslovuju holky na ulici, protože z toho mám strach,“ jde o nesmysl. Každý se ze začátku bojí. Musíte oslovovat i přes svůj strach. Prostě to uděláte, ať se cítíte jakkoli.

Zároveň s oslovováním můžete přivyknout adrenalinu i jinými způsoby. Tak posunete svou toleranci a co se dříve zdálo nepříjemným, teď začnete vyhledávat. Stejně jako lidé, kteří skáčou padákem, dělají triky na motorkách, bijí se v barech, skáčou do ledové vody, jí pálivé věci, jezdí na horské dráze, kradou pro zábavu, užívají pervitin… Závislosti na adrenalinu, respektive s ním vylučovaném endorfinu, se zkrátka těžko odolává.

Ledové sprchy

Snadným receptem na rychlý hormonální koktejl je zkrátka jít do sprchy a pustit na sebe ledovou vodu. Ideální je začít v létě, postupně zvyšovat výdrž pod vodou a pokračovat pak už po zbytek života. Otužování je tajným trikem mnoha starých siláků, podpoří činnost srdce a udělá z vás houževnatějšího člověka přivyklého adrenalinu.

Adrenalinové sporty

To zahrnuje kontaktní bojové sporty, silový trénink, automobilové závody, skákání padákem, jízdu na vodních lyžích a další zdánlivě rizikové aktivity.

Vypíchněme třeba silový trénink. Posilování patří mezi aktivity s nejnižší statistikou zranění. Pod dobrým vedením vás udělá téměř nezranitelnými. Síla a svalový růst koreluje s dlouhověkostí mnohem více než například vytrvalost, kterou za zdravou mylně považuje nezasvěcená většina. Přesto každé překonání maximálky způsobí radostnou hormonální spršku.

Podobně jako 200 kg na zádech a 100 kg nad hlavou, bít se uprostřed sálu plného lidí nebo skákat z letadla posune to, co považujete za strach.

Vystupování na veřejnosti

Přednášení, projevy při významných příležitostech, herecká, taneční nebo hudební vystoupení… Každý může vstoupit do sboru nebo hereckého kroužku, přednostně se ve škole hlásit k referátům a vyhrávat řečnické soutěže, brát na sebe prezentace v práci…

Všímejte si příležitostí

Každý den můžete nabýt spousty šílených zážitků. Řekněme, že vstanete, dáte si ledovou sprchu, sníte pár vajec a vydáte se do posilovny. Tam se vám povede mrtvý tah s 250 kg. Cestou zpátky ještě napumpovaný oslovíte pár holek, ideálně se s nějakou půjdete najíst. Sex v restauraci dále podpoří vaše hledání adrenalinu. Dojíte steak a na motorce odjedete pronést svou prezentaci…

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář: