Návod, kde a jak se seznámit se ženou – StreetGame.cz
Život snů

Návod, kde a jak se seznámit se ženou

Čas najít si holku! Čas nakopnout svůj sexuální život! Mám pro vás podrobnou analýzu, kde se seznamovat a proč! V zásadě máte 4 možností, které lze chytře kombinovat:

1) Sociální kruh

První pokusy většiny mužů se odehrávají na jejich škole, v práci, v kroužcích… Pokud přítelkyni ještě nemáte, možná neděláte nic špatně. Možná je tam žen jenom málo!

Svádění je totiž dovednost, která k mistrovství vyžaduje notnou dávku tréninku. Sociální kruh většiny začátečníků neobsahuje dostatek žen k tomu, aby se člověk dostatečně otrkal. Pravá chvíle konexí přichází až u pokročilých svůdníků, kteří se vypracovali jinými metodami. Jakmile spíte se čtyřmi kamarádkami, které vás seznamují s dalšími a loví s vámi další do trojky, to je úplně jiná social circle game, než když to půl roku zkoušíte na svou spolužačku!

Má smysl chodit do kroužků plných žen? Ono když začnete třeba jezdit na koni, krasavic z dobrých kruhů tam postupně potkáte spoustu, ale nebude to zrovna první hodina… Počítáte se až po měsících, ideálně když v tom závodíte… Těží z toho hlavně kluci, kteří jezdí od mala. Takže pokud koně nesnášíte, není to zrovna efektivně vynaložený čas, roky jim čistit kopyta, česat jim hřívu a doufat, že si konečně zapícháte… (Metafora k jakémukoli koníčku.)

Ano, náš druhý instruktor Magic chodí do hereckého kroužku, a spal tam snad s každou. Jenže on vybudoval skill jinde (dostaneme se k tomu, kde) a do divadla přišel už jako atraktivní muž. Zároveň ho hraní zajímalo v rámci rozvoje expresivity a chodil by tam dál, i kdyby to místo žen navštěvovalo 10 chlupatých chlapů.

Expandujte své kontakty a hlouběji poznávejte stále více lidí! Než ale svůj sociální okruh zúročíte, dostaňte se nejprve na rozumnou úspěšnost. Při 20 holkách a konverzním poměru 2% totiž moc nepochodíte… Potřebujete buď 100 holek, nebo 5% poměr…

2) Seznamování v klubu

Kluby navštěvuje specifická sorta žen. Podle někoho je to dobře (nejkrásnější materiál ve své nejlepší formě, tanečnice, barmanky, odvázanější typy, přiopilé…), podle někoho špatně („Chci rozumnou holku do vztahu, která se mnou bude vstávat a meditovat při východu slunce“). Záleží na vás.

ClubGame dokáže týden co týden navyšovat vaše komunikační dovednosti a generovat pravidelný sex s novými ženami. V takovém množství půjde i vybrat ty nejlepší do vztahu.

„Kámoši kalí každý pátek a moc jim to nefunguje… Jak to opravdu rozjet?“ Vyhledali jste tento článek, což o vás prozrazuje, že už vás nebaví čekat na náhodu, a chcete vzít věci do vlastních rukou. S tím dokážu pracovat. Prozradím vám proto své tajemství:

Pokud se chcete opravdu posunout na další level, balení holek v klubu berte jako trénink se vším všudy. Nepijte, držte konzistenci alespoň 2x týdně, veďte deník a když se nikomu z kámošů nechce, jděte sami. Ano, je to emočně náročnější, ale právě to vás zocelí a přinese výsledky, které ostatní nemají.

Jak překonat strach, jak si každý večer udělat nové kámoše na místě, jak řešit, že krásné holky tam nebývají samy, jak balit personál, jak holku dostat z klubu domů…? Právě se nacházíte na webu o svádění, kde všechno tohle podrobně řešíme. Tak se tu porozhlédněte!

3) Balení holek na ulici

Ucítíte nádhernou vůni, a o vteřinu později spatříte sexbombu svého života, jak si čte jednu z vašich oblíbených knížek. Co si řeknete? „Kéž bych jí tak večer potkal v klubu? Kéž by tak byla v mém sociálním kruhu?“

Ostatní druhy svádění jsou ke streetgame asi jako florbal k pravému hokeji… Jenom adrenalinové seznamování na ulici vám totiž umožní oslovit a sbalit holku kdykoli. Jdete nakoupit, uvidíte sympatickou krásku, dokážete se seznámit. Tohle vám dá jedině streetgame.

Tahle „připravenost nemít strach a jednat kdykoli“ se na streetgame také nejlépe trénuje, protože nemusíte čekat na večer, nemusíte smolit inzerát a čekat na odpovědi… Prostě vyjdete ven a jedete.

Balení holek na ulici mi změnilo život na tolik, že jsem jej vložil přímo do názvu webu. Za veškerý svůj úspěch, včetně všech holek, které jsem později sbalil i v sociálním kruhu, vděčím právě streetgame. Je to změněná realita, adrenalinový koníček s psychedelickými prvky. První streetgame je jako první stav bez tíže nebo první ponor 30 metrů pod hladinu – platí tam vlastní zákony.

Tady to po svém popisuje náš čtvrtý, nejmladší instruktor, Zeph:

Autobusy, vlaky, parky… pak všechny dále počítáme do streetgame.

4) Online seznamky, jako je Tinder a Badoo

Seznamovací aplikace bych doporučil každému, kdo už dokáže sbalit holku na živo, a nikomu, kdo to ještě neumí. Totiž nastartovat auto jedna věc, vyjet do provozu druhá…

Na StreetGame.cz najdete celou rubriku o seznamování online. Vychytáte si profil, použijete naše první zprávy, náš systém, jak holku dostat ven… Tam ji ale už uvidíte z očí do očí a musíte být schopní vše dohrát. To chce trénink.

„Tak samotná rande jsou můj trénink.“ Kolik rande jste rozumně schopni domluvit za týden? 10? Tolik holek snadno oslovíte na ulici za hodinu. Žen na Tinderu je opravdu škoda k tomu, aby byly vaším prvním mezilidským kontaktem mimo sociální kruh, když si můžete poctivě natrénovat na streetu.

Později, až natrénujete, nabízí Tinder geniální možnosti – můžete ho delegovat na marketingovou agenturu, nastavit si makra nebo zaúkolovat domlouváním rande svou hlavní přítelkyni.

Finální doporučení

Zvolte minimálně 1 metodu, která umožňuje masivní trénink (klub nebo street). Podle libosti postupně doplňte sociálním kruhem nebo Tinderem, které nabízí vyšší míru delegování a automatizace.

Učil jsem to osobně už stovky mužů, online tisíce, a můžu vám říct: když to pevně chytnete do vlastních rukou, výsledky přijdou! Musíte získat ten pocit, že to děláte vy, ne že se vám to celé nějak děje, a pak jste na správné cestě!

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář:

10 komentářů
Mazací sýr napsal 1.4.2020

This post gave me boner

Odpovědět
  Princ napsal 1.4.2020

  Proč? :D

  Odpovědět
Mazací sýr napsal 1.4.2020

Je to prostě epický tak nějak celkově. Hlavně ta čast o tom že sg je psychedelickej zážitek. Rok zpátky bych to nepochopil. Ale docela mne rozesmutnilo to že pokud nemám game tak budu úplně marně bouchat hlavou do zdi na Tinderu alespoň do té doby než skončí tahle roušková epidemie.

Odpovědět
aldot napsal 2.4.2020

hm, muž musí to alebo ono. žene stačí že existuje. fest zaujímavé.

Odpovědět
  Princ napsal 2.4.2020

  A ty bys chtěl být žena?

  Odpovědět
  aldot napsal 2.4.2020

  rozmýšľam že sa majú v živote oveľa lepšie. Teda pokiaľ sa narodia v správnej krajine.

  Odpovědět
  Princ napsal 2.4.2020

  Má to asi své pro a proti. Já si chlapský život teda užívám :D Možná na sobě většinou víc makáme, na druhou stranu jako úspěšný muž toho ve svádění můžeš nakonec dosáhnout více, než úspěšná žena. Například žena desítka si obvykle neudělá harém s třemi muži devítkami :D

  Odpovědět
  aldot napsal 2.4.2020

  ak sa narodim ako úspešný zvodca, môžem byť aj muž. cieľom je narodiť sa tak aby som mal dostatok kvalitného sexu.

  Odpovědět
  Princ napsal 2.4.2020

  No já hned po narození nikoho nesváděl, chvíli to trvalo :D

  Odpovědět
aldot napsal 2.4.2020

určite kratšie jak mne.
ale vždy je tam istota že úspešným sa raz stanem. vybral som si hold nesprávneho človeka pred narodením.

Odpovědět
Odešlete odpověď