Návod, jak sbalit vdanou ženu – StreetGame.cz
Právě vdaná nevěsta - jak ji sbalit

Návod, jak sbalit vdanou ženu

V pokru nemůžete tahat ostatní hráče za rukáv: „Prosím, nech mě vyhrát! Už jsem vyhrál 80% partie, už to právoplatně patří mě!“ To samé platí ve svádění. Žena není nikdy absolutně sbalená do té míry, že už byste mohli cokoli a ona by musela zůstat. Pokud tedy žena strádá v nenaplněném manželství, rozhodně se ji můžete pokusit svést a neděláte nic špatného. Pouze jí dáváte na výběr…

Nebalit nikdy zadané holky by znamenalo degradovat ženu na něčí majetek. Právě konkurence přitom vztahům prospívá a zajišťuje, že každý skončí s nejlepším partnerem pro sebe, nikoli s prvním, kdo se najde.

Lidé nemusí přicházet do vztahů z vakua (z nezadanosti), daleko větší smysl dává mít alespoň někoho a polepšit si, jakmile je to možné. Ženy například podle studií mají mnohem větší zájem o zadané muže, než o nezadané! Mít partnera je totiž jistou ukázkou kvality.

Ty nejlepší holky většinou někoho mají, a tak spíše než balit ty nezadané, co leží ladem, musíte o kvalitu soutěžit s ostatními.

Je to hra, kterou by si nikdo neměl brát příliš osobně. Protože brečet vám nepomůže. Svět je někdy tvrdý a to, že nebudete balit cizí holky, vám nezaručí, že nějaký žralok sbalí přítelkyni vám.

Vlastně dokonale naopak. Sváděním zadaných žen natrénujete konfrontace s muži a spíše uspějete, až bude někdo balit holku vám.

Toto vše píšu jako sám zadaný muž. Balte mou přítelkyni a pokud si myslí, že s vámi bude šťastnější, oběma vám to přeju! Nemusím mít všechno pro sebe.

Vdané ženy pak představují specifickou skupinu! Mají totiž 4 fáze:

1. fáze – vztah před zasnoubením

Tady některé ženy své partnery podvádějí, některé ne… Je to různé.

Kdo šel do vztahu s převahou, tvrdě si ženu prozkoušel, vyloženě ji nechal vyhrát si ho… moc podváděný nebude.

Kdo ženu tak tak přesvědčil, aby do vztahu šla, je jí za to vlastně vděčný, tahá za kratší provaz a nevěra na něj vyloženě čeká.

2. fáze – partnerství po zásnubách, ale před svatbou

Jak se svatba blíží, žena panikaří, že už nic nezažije, že má poslední možnost si pořádně užít… Že po svatbě toho jako nechá, tak teď možná naposled…

Šance nevěry v této fázi masivně roste.

3. fáze – čerstvě vdaná

Lidé často uzavírají manželství v očekávání, že svatba samotná jejich vztah nějak změní. Nakopne. Že si díky podpisu na úřadě začnou víc rozumět. Že Ano v kostele jim zlepší sex. Že se stejným přímením se přestanou hádat…

Po svatbě tedy obvykle nastává pár dní, kdy žena doufá, že ji ta svatba třeba změní, že třeba teď dokáže nebýt už nevěrná… Šance, že muže podvede, je v tomto období nízká.

4. fáze – delší čas po svatbě

Každá manželka je věrná… dokud manžela nepodvede. „Ale mě ještě nepodvedla!“ namítají někteří žáci. „Jednou to musí být poprvé,“ usmívám se vždycky.

Žena brzy zjistí, že svatba nevyřešila všechny její problémy. Ani ji nepovýšila do stavu svatého, a pořád ji tak vzrušují alfa samci v okolí.

Snaha být hodná z důvěry v instituci manželství klesá a ztráta respektu k muži, který se jí nemůže lehce zbavit narůstá.

Ona totiž svatba nebývá pro muže příliš výhodná… Zvlášť u nás, kde můžete pojmout maximálně 1 manželku. Má to cenu, pokud si jako politici potřebujete naklonit své konzervativní voliče, dostanete slevu na dani… Ale zatímco dříve, pokud vztah nefungoval, mohli jste přítelkyni nechat jít, svatbou vytváříte situaci, kdy se k vám žena může chovat jakkoli, a dostane za to leda polovinu majetku. Ne každá žena toho samozřejmě zneužije, jen je třeba dobře zvážit, co riskujete a co získáváte na oplátku.

Obvykle si méně jistý partner ve vztahu chce svatbou toho druhého pojistit. Plné pojistky ale neexistují a manželka člověka může podvádět stejně dobře, jako přítelkyně. Akorát za to při rozvodu dostane finanční bonus.

To každá žena ví. Pro ženu je svatba vítězstvím, po kterém už se nemusí snažit, a stejně toho má spoustu zajištěného.

Nechci strašit, že se to stane i vám. Každý to má, jak si zařídí. Jen popisuju, jak vypadá průběh NEJČASTĚJŠÍHO vztahu. A nejčastěji ženy po legální svatbě ukončí snahu a přestanou své manžely, kterým se podstatně zkrátila páka, respektovat. Toho můžete využít a dát jim místo zničeného manžela pořádného alfa samce!

Jakmile cyklus manželství znáte, je vám to jasné. Nejsnáze sbalíte zasnoubenou dívku, které tikají domnělé hodiny naposled si užít, a pak už delší čas (pár týdnů?) ženatou paní, která přišla o iluze a znelíbilo se jí být dominou ochočenému manželovi.

Neřešte s ní „starého“ (ale v duchu ho politujte a pošlete mu tento web, který mu pomůže se z hrozivé pozice vymanit), neslibujte další svatbu (kterou už má), prostě ji poskytněte únik do světa dobrodružství, jak se naučíte na celém tomto webu.

Ať vyhraje ten lepší!

P.S. Pokud má o vás žena hodně velký zájem, většinou vám ani neřekne, že je vdaná. Proto už teď jste zřejmě spali s mnoha vdanými ženami, aniž byste o tom věděli. Stačí dělat, co jste dělali doteď! Nezmiňovat jejího partnera, nesrovnávat se… Vytvořit nový bezstarostný svět, kde pro daný moment existujete jen vy dva (a obří sexuální hračka).

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

3 komentáře
Woody napsal 5.7.2020

Tak tenhle článek mě MEGA nakopnul, kolikrát jsem se i nasmál, jak je to upřímně pravdivé. Až se příště setkám se vdanou/zasnoubenou/zadanou, probudím v sobě ještě víc žraloka 😍

A máš pravdu, že by měla mít na výběr, což jí dám. Koncept DÁVÁNÍ jedna báseň! Díky za supr článek, máš to mega dobrý 🖤

    Princ napsal 5.7.2020

    Děkuju Woody!

Doctor Dolan napsal 25.7.2020

Když holka nějak moc nápadně zmiňuje přítele/ex tak to ignoruju, ale té poslední sem navrhl trojku. Furt tvrdila jak je zvrhlá, úchylná, na prvním rande si to chtěla rozdat (moc svědků, blbá logistika) ale trojka „jí už přijde moc“.
Jeptiška jedna.

Komentáře jsou uzavřeny