Návod, jak na sex na prvním rande – StreetGame.cz
Zamilovaný pár

Návod, jak na sex na prvním rande

První sex s novou holkou představuje jednu z nejzábavnějších věcí, kterou znám. To adrenalinové vzrušení, když ji vedete k sobě, extáze, když do ní poprvé vniknete a vidíte její užaslý obličej… Ženy to většinou cítí podobně. Proto sex tvoří tu nejlepší náplň prvního rande, která hravě strčí do kapsy každou procházku nebo kino.

Osobně se snažím vyspat na prvním rande s každou holkou, se kterou jdu ven. Občas to nevyjde, vždy tam ale musí být alespoň upřímný srdnatý pokus. Cokoli jiného bych bral jako urážku ženy a implikaci, že není dostatečně atraktivní.

„No ale Princi, co když odhalím svůj záměr a nevyjde to?“
„Že máš péro, ona ví celou dobu, nemusíš to skrývat a už vůbec by ses za to neměl stydět.“

Většina žen raději stráví čas skvělým sexem, než aby si povídaly v restauraci, což můžou udělat i s kamarádkou. Některé ale věří, že pokud jim jde o vztah, neměly by „vypadat lacině“ a musí muže nechat čekat. Doopravdy záleží, jak dobré v posteli jsou – těžko si představit, že by vám vykouřily jako královny, vyšukaly mozek z hlavy, a vy už jste je potom nechtěli nikdy vidět. Také záleží, zda dokáží i po sexu zůstat výzvou. Měly by, a pokud zároveň píchají skvěle, mohu takovým ženám doporučit, aby si sex klidně užily.

Většina zdravých, nadržených a populárních holek bez sexu nebude, a obvykle platí, že dokud nespí s vámi, spí s někým jiným. Odkládání sexu ze strany ženy má určitý smysl, pokud taková žena cítí, že jinak nemá co dalšího nabídnout, rozhodně ale nemá vůbec žádný smysl ze strany muže. Právě geniálním sexem k sobě ženu dokážete hluboce připoutat a dostat se do vhodné vstupní pozice pro začátek případného vztahu. (Tady je, co dělat, pokud vztah nechcete.)

Osobně jsem zažil úspěšné vážné vztahy, které začaly sexem na prvním rande, i úspěšné vztahy, kdy mě holka pár rande „nechala čekat“ (mezi tím jsem neskrývaně spal alespoň s jinými – úplně na suchu nebuďte nikdy, škodí to úsudku).

Pokud zvnitřníte, že sex na prvním rande je nejen možný, ale i žádoucí, máte už největší část práce (prozření do reality) za sebou, a zbývá ta zábavná část:

 • udržujte svůj byt po celý rok sex-ready (uklizeno, víno, svíčky, kondomy v každé místnosti…) – duh!
 • plánujte rande poblíž svého domu, ne na druhé straně města – duh! – celý smysl rande spočívá v lepší logistice, než máte při oslovení!
 • přivítejte holku minimálně objetím, a během rande používejte doteky – duh!
 • pro plynulý přesun k sobě domů použijte logistické technologie, jak je učíme v GamePlanu, zejména Semínka® a Kouskování®

Vyspal jsem se s ní, a už se neozvala

Toto se může stát, nejčastěji ze tří důvodů:

 1. Chtěla jednorázovku celou dobu a opravdu touží zamezit každé šanci, že by vás napadlo myslet na vážný vztah (např. sama zaopatřovatele má a je s ním spokojená, dál hledá jen nezávazný sex).
 2. Cítila se přitom strašně moc jako děvka. Trochu výčitek vám žena odpustí, pokud byl sex skvělý, pokud ale nepoužijete vůbec žádné logistické technologie, žádné Udičky®, žádné Kontroverzní podmínky®, a zahrajete čistý bláznův mat, může žena celé věci litovat a snažit se na ni zapomenout.
 3. Nedostala ani 5 orgasmů. Díky určitým dovednostem můžete ženě dát orgasmů klidně 20, pokud jich ale naopak bude málo, zájem ztratíte.

Musíte pochopit: když s vámi žena spí na prvním rande, riskuje a doufá, že vyhraje jackpot. Jde do toho s pocitem: „Podle všeho je to alfa.“ Když ale pícháte jako beta, žena si uvědomí, že na vás měla od začátku aplikovat jiný set pravidel (s betama se spí až na několikátém rande) a udělala chybu.

Sex na prvním rande = dokonalý tah za předpokladu, že pícháte jako Bůh. Mindset: „Vím, že šukám nejlíp ze všech, a vyplatí se tuto přednost ukázat co nejrychleji.“

Pokud jste v posteli opravdu hrozní, možná by bylo lepší taktikou sex odkládat a snažit se vybudovat tak vysoký zájem, že jakmile ke špatnému sexu dojde, už ženu budete mít získanou jinak, a proto se s vámi nerozejde. Ale pokud své sexuální schopnosti chcete posunout na nejvyšší level a získat schopnost vyvolávat mokrý orgasmus za mokrým orgasmem, 18. 11. pořádáme Výcvik Sexu, kde to během šesti hodin vše detailně probereme:

Jak zvýšit své libido a moct vícekrát denně, vždy se silnou erekcí, jak ženě při každém setkání dát přes 20 orgasmů, jak i muž může dosáhnout vícenásobného orgasmu (nevadí pak totiž předčasná ejakulace), budování atmosféry, techniky lízání a ručních prací, všechny polohy a jejich jednotlivé výhody, veškerá možná zpestření a podivnosti… Zkrátka vše, co kdy člověk potřeboval k výkonu podobnému špičkovému pornoherci.

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář:

2 komentáře
M. napsal 12.10.2019

„Nedostala ani 5 orgasmů. Díky určitým dovednostem můžete ženě dát orgasmů klidně 30, pokud jich ale naopak bude málo, zájem ztratíte.“
Alebo nedostala ani jeden, respektíve nedostala žiadny, lebo nech som chcel akokoľvek nestál:) najhot, vyššia než ja holka, dovedená až na skúsenosti znalo premyslene logisticky z rande domov, a až do postele:) a bum, nič..únava z extrémneho behu ten deň, 6 extra kolotočov..a neistota, že kaźdú hodnu dorazí spolub.. pokus to napraviť ustno rućne tiež nevyšiel a div sa svet? holka ktorá sa po rokoch sama ozvala a behom minuty bolo dohodnute rande, teraz odpise raz za tyzden..:) prej 5 alebo 30 omg…njn:/))

Odpovědět
  Princ napsal 12.10.2019

  Jo, někdy najdeš i tolerantnější holky :D

  Píšu, že pokud se neozvala, tohle je častý důvod, ne že vždy, když jsi pod 5, se neozve.

  Odpovědět
Odešlete odpověď