Návod, jak na první sex – StreetGame.cz
Blondýna v ponožkách

Návod, jak na první sex

Článků o seznamování prozatím bylo dost. Pojďme si konečně říct, jak všechno úspěšně dotáhnout k sexu.

Abyste došli tak daleko, musíte ženu v první řadě přitahovat. To zajistí vaše charisma, status, sebevědomí a tak dál – k tomu se vyjadřujeme neustále. Pokud nejde o opilý sex na jednu noc někde v klubu, chce to také vybudovat trochu důvěry, pocitu, že se znáte

Pak už jen vytvořte vhodné podmínky – zajistěte pohodlné prostředí někde v soukromí a začněte pomalu stupňovat své doteky.

Opřete ji třeba o zeď a začněte líbat, na rty a na krk. Hrajte si s jejíma rukama, hlaďte ji po těle… Pomalu se můžete začít dotýkat jejího zadku a prs, nejdříve přes oblečení a pak i pod ním… Čím postupnější, tím jistější postup, zvlášť jedná-li se o váš první sex. Kam se teď dostanete jednou, nebude už problém dostat se příště znova.

Když se začne bránit, vraťte se zpět a po chvíli to zopakujte. K ničemu jí nenuťte, už vůbec ne slovně. Nejste tím, který by od ní něco potřeboval… Spíš jí pomalu, neodvratně vzrušte tak, aby nemohla odolat.

Holka: Tohle bychom neměli
Vy: Já vím (a pokračujete dál)

Je normální, když žena trochu odolává. Ale je tu s vámi sama a tak si můžete být jistí, že zájem má. Možná jen nechce být za děvku, zvlášť když jde teprve o první nebo druhé rande, nebo není příliš zkušená. Vezměte tedy zodpovědnost na sebe. Ať už je to doopravdy jakkoli, i kdyby vás sama začala líbat a odtáhla někam do houští, zbavte jí jakýchkoli pocitů viny.

Každopádně směle pokračujte dál, klidně už jí zbavte trička. Přibližujte se jejím kalhotkám a sledujte, jak reaguje. Tak blízko u ní snadno vycítíte veškeré napětí. Můžete jí schválně trochu potrápit, hladit jí po vnitřní straně stehen a všude kolem, jen ne tam, kde by nejvíc chtěla, až už nebude nemoct odolat.

Pak konečně použijte prsty a zbavte jí posledních zbytků nejistoty – dnes se s vámi vyspí :)

Dva zásadní požadavky sexu

K sexu potřebujete plnou erekci. Soukat do holky nepostavený penis se ani nesnažte. Nervozita může způsobovat předčasnou ejakulaci i poruchy erekce, proto zůstaňte v klidu. Dokud vám nestojí, dál si hrajte s jejím tělem a užívejte si situaci. I kdyby se vám nepostavil vůbec, můžete jí udělat rukou nebo vibrátorem. A tak jako tak uvidíte nahou holku, to je samo o sobě super. Dlouhodobě k silné erekci pomůžou také triky na zvýšení nadrženosti.

Jakmile vám dobře stojí, nasaďte si kondom. Ochráníte se nejen před těhotenstvím, ale hlavně před pohlavními chorobami, jako je HIV.

Krom erekce má sex ještě jednu podmínku – vše musí být dostatečně vlhké. Na sucho do holky těžko proniknete a i kdyby, sex je pak spíše bolestivý. Většina holek začne vlhnout už z předehry, jako je líbání na krk, mačkání prsou, hlazení stehen, plácání přes zadek…

Pokud je žena málo vzrušená, nervózní, dehydratovaná, nebo má nějaký zdravotní problém, nemusí dostatečně zvlhnout ani po předehře. To se občas stává, proto případně použijte trochu lubrikantu.

Rozdíly mezi pornem a realitou

Pak do ženy konečně můžete vniknout. Pokud jde o váš první sex, začněte s něčím jednodušším, jako je misionářská poloha – žena leží na zádech s roztaženýma nohama, vy ji pícháte shora. V pornu ji tolik neuvidíte, protože není tak vizuálně zajímavá – vidíte hlavně záda a zadek herce, málo z těla ženy. V reálu zde ale pohodlně dosáhnete velké rychlosti i hloubky, zatímco se můžete dívat do očí, líbat ženu na rty nebo krk, lehce ji škrtit, plácat, mačkat prsa…

Sex v reálu je mnohem více o pocitech, vůních a atmosféře, než v pornu, které stojí na vizuální stránce. Užívejte si přítomný okamžik, nestřídejte polohy co minutu, jako byste měli ADHD.

Když žena zůstane dole a vy si dáte její nohu na rameno, můžete do ní proniknout mnohem hlouběji. S oběma nohama ještě více, ale může to být i příliš. Když se unavíte, můžete si lehnout, zatímco si žena sedne na vás. Sama si pak může určovat tempo, případně i masírovat klitoris. Není to z vaší strany příliš dominantní, spíše z romantického soudku.

Sex by měl být pestrý

Někdy romantická předehra zabere půl hodiny, pak spolu sedíte v objetí, pomalu přirážíte, líbáte se a říkáte si, jak se milujete… Jindy jen přijdete domů, nasadíte jí pouta, hodíte na postel, utáhnete opasek kolem krku a opícháte zazadu…

Různé ženy mají různé preference. Vnímejte, jak se cítí, a komunikujte. Některé ženy opravdu chtějí být opíchány co nejrychleji a nejtvrději, jako to vidíte v pornu. Jiné naopak potřebují konstantní střední rychlost po dlouhou a dlouhou dobu, aby vyvrcholily. Některé holky ještě orgasmus neměly a musíte společně objevit, co funguje…

Krátký nebo dlouhý sex? Mluvit nebo mlčet? Pomalu nebo rychle? Dominance nebo romantika? To vše by se mělo střídat.

Různé druhy orgasmů

Ženy mohou dosáhnout více druhů orgasmů. Když budete klitoris masírovat krouživými pohyby (ať už při předehře, nebo zatímco jí třeba pícháte zezadu), docílíte jednoduššího a slabšího klitorálního orgasmu. Tak si to obvykle holky dělají samy. Stejný druh orgasmu vyvoláte, i když klitoris budete lízat, sát a líbat. Ale pozor! Orální sex provádějte jen s přítelkyní, která absolvovala negativní test na pohlavní choroby a plně věříte, že vás nepodvádí. Jinak se můžete nakazit.

Silnější vaginální sex, někdy doprovázený i squirtem, vyvoláte nejčastěji přirážením nebo tím, že strčíte dva prsty do holky a začnete dělat kombinaci pohybu „pojď sem“ a zběsilého bicepsového zdvihu (když prsty jen vjíždíte dovnitř a ven, je to ze začátku příjemné, ale hůř dosáhne orgasmu). Pokud se unavíte, vaše erekce oslábne nebo vyvrcholíte moc brzy, můžete holku dodělat takto. Udržujte nehty krátké a pokud máte prsty poraněné, ručním pracím se vyhněte – i zde hrozí riziko nákazy pohlavní chorobu.

Třetí možností je stimulace děložního čípku. A vůbec – ženský orgasmus je hlavně v hlavě! Atmosféra předčí úhly a vektory… Některé holky vyvrcholí už z toho, že jim po vytvoření všech emocí například cucáte bradavky. Různé druhy orgasmů (klitorální, vaginální, cervikální) může žena zažít i současně.

Po sexu

Jakmile se uděláte, ucítíte uvolnění a štěstí. Všechny problémy rázem vypadají maličké. Není to jako vyvrcholit u porna, kdy se cítíte jen bez energie. Ženy po sexu obvykle ocení pořádné objetí. Jsou malé, zranitelné a vaše. Brzy po orgasmech je nejprve ovládne žízeň (tekutiny vystříkaly ven) a pak nával energie.

Často chcete jen ležet a usmívat se, zatímco holky do vás dloubají, smějí se a mají milióny zvídavých otázek, jako by jim zase bylo 5…

Bezprostředně po sexu prospěje dát si sprchu. Pokud žena dosáhla více orgasmů, máte právo vyžádat si ještě masáž :)

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář:

3 komentáře
Pavel Kelemen napsal 8.3.2019

strikam z toho kluci

Odpovědět
Radek napsal 15.3.2021

Ahoj, Váš článek mi velice pomohl k mému prvnímu sexu, který mám již úspěšně za sebou a s dobrými ohlasy :) Takže Vám mnohokrát děkuji, jste super!

Odpovědět
    Princ napsal 15.3.2021

    Super, gratulujem!

    Odpovědět
Odešlete odpověď