Nastavte hranice vašeho vztahu – StreetGame.cz
Vztah stojí na hranicích

Nastavte hranice vašeho vztahu

Znáte nějakého muže, který se ocitl pod pantoflem? Dopadl tak, protože už na začátku nedokázal vnímavě nastavit hranice, případně z nich později slevil. Jeho partnerka zjistila, že si vůči němu může dovolit téměř cokoli, a přestala si ho vážit. Ve vztahu začala vládnout ona.

Tohle váš případ být nemusí. Stačí se držet jednoduché poučky: vítané chování ženy podpořte a nevhodné chování potrestejte. Zní to trochu nelidsky, ale je to úplně normální ve všech kolektivech, dokonce i těch zvířecích.

Spousta mužů přitom jedná úplně opačně! Snaží se a když žena nemá zájem, začnou se snažit ještě víc! Přitom by se hodilo raději udělat krok zpátky…

Stejnou chybou je vysmát se někomu, protože se vám podvolil nebo uznal svou chybu. S takovou už to zřejmě příště neudělá…

Abyste od začátku účinně nastavili hranice, máte k dispozici celou řadu nástrojů:

Odměny:

  • Komplimenty. Hodí se vybrat něco originálního a opravdu sedícího. Pochvalte věc, která není každému zřejmé na první pohled, naopak člověk musí dívku trochu znát, aby si toho všiml.
  • Doteky, o kterých vyšel dokonce i druhý díl zaměřený na rande
  • Sexuální dvojsmysly. Těm naopak rozumí každý puberťák, proto o nich snad ani nemusíme psát :)
  • Přesuňte se blíže k ní, je to jeden ze signálů náklonnosti v řeči těla
  • Něco jí o sobě prozradíte, nabídnete jí více vzájemného spojení

Ženu to zahřeje a v podobném duchu bude chtít pokračovat.

Tresty

Využijte signály nezájmu, popsané v článcích Krásnou ženu trochu znejistěte a Znejišťujeme krásné ženy, druhý díl. To jí bude nepříjemné a příště se podobným věcem spíše vyhne.

Koření vztahu

Kdybyste ženu pořád jen chválili a pořád na ni byli jen stoprocentně milí, nevážila by si toho, nudilo by jí to. Hezké chování ocení o to víc, že si ho bude muset zasloužit, že nebude úplně samozřejmé.

Jako příklad si vezměme vaše oblíbené jídlo. Byli byste rádi, kdybyste od teď už nemohli jíst nic jiného? Samozřejmě že ne, brzy by vás omrzelo. Úplně stejně to mají ženy. Tak je zbytečně nepřipravujte o radost :)

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář:

2 komentáře
příliš mastný kuřecí řízek napsal 25.5.2017

zajímalo by mě, jak je myšlen sexuální dvojsmysl jako odměna?

Odpovědět
Princ napsal 31.5.2017

Pokud se žena chová nepříjemně a nepřátelsky, není ta správná chvíle tvrdě flirtovat.

Teprve jakmile je otevřená, je čas situaci eskalovat.

Správný postup je: fun, fun, fun, go. Navrstvit svůj konverzní krok na spoustu zábavy. Ne snažit se holku tahat nasucho.

Dvojsmysl dává najevo zájem, je to aktivní flirtování z tvé strany, tedy odměna podobně jako dotek nebo kompliment.

Odpovědět
Odešlete odpověď