Nákupní horečka – jak sbalit holku na diskotéce – StreetGame.cz
Rozjetý noční klub

Nákupní horečka – jak sbalit holku na diskotéce

Spousta holek se v klubu chce s někým seznámit, případně mít sex. Ne ale ve 20:00, kdy podnik tak tak otevřel. Ženy se chtějí nejdříve bavit, tančit, a až nakonec si to s někým rozdat.

Večer má své tempo. Lidé přicházejí na diskotéku pozvolna, střízliví a se zbytky práce v hlavě. Drží se svých skupinek, stěží tancují, všechno teprve začíná. V tu chvíli je poměrně nepravděpodobné (i když ne nemožné), abyste si nějakou holku vzali z disco domů. Ženy chtějí splnit svou sérii questů jako: dát dohromady svou holčičí partu, zatančit si, zvýšit si sebevědomí skrze pár kluků, kteří to budou zkoušet, nechat se pozvat na pár drinků… Co se týče sexu, ekonom by řekl: nikdo teď nechce kupovat. Jako film – taky ho hned nepřetočíte nakonec.

Přizpůsobte svádění žen zavíračce diskotéky!

Na začátku akce není třeba stresovat se a tlačit na pilu. Není co ztratit, není co vyhrát. Když si nákupní horečku představíte jako download bar, nebudete poslouchat písničku, která se ještě nestáhla. Vašim cílem je dostat se do nálady, udělat pár krátkých oslovení, klidně vzít pár telefonních čísel, spřátelit se s lidmi okolo, budovat momentum… Krátkých oslovení, protože s ženou vůbec nemusíte trávit čtyři hodiny až do zavíračky, a ona to ani nechce. Nezapomeňte: jsou tu jiní kluci, aby si mohla užívat jejich zájem.

Jak ale noc pokračuje, zábava se rozjíždí a nákupní horečka stoupá. Blíží se zavíračka klubu a lidé chtějí kupovat. Přibývá holek, které už zažily dost zábavy, splnily všechny obvyklé cíle a jsou připravené zmizet k vám domů. Teprve v tu chvíli je čas finálně si vybrat jedinou holku. Použijte telefonní čísla z předtím, a setkejte se. Plně získejte její pozornost. Komunikace začne být klidnější, romantičtější, sexuálnější. Už jí nenecháte přátelům, ale povedete až k sexu.

Ať už jí dříve nažhavil kdokoli, právě vy můžete sklidit plody jeho práce. Zařiďte, aby to nebylo naopak – abyste vy od 21:30 nepřipravovali půdu někomu, kdo ji v 01:15 vezme domů.

(Pokud se VY nepotřebujete pomalu rozjíždět, VY nepotřebujete momentum, můžete si klidně nastavit budík na půlnoc a jít do klubu až v tu dobu. Záleží, jak dobře dokážete gameovat sami sebe.)

Když diskotéka skončí a lidé se vydávají domů, nákupní horečka je ještě výš. Všechna zábava už skončila a tohle je poslední možnost pro holky, které si nikoho nenašly. Poslední stojící péro. Soubor je stažený a čeká, kdo ho otevře. Kdo se stane prodloužením magického víru světel, hudby a tance. Skoro sbíráte přiopilé holky z chodníku.

Přizpůsobte tedy svou hru tempu noci a pomalu rostoucí nákupní horečce! Přestanete z klubu odcházet sami.

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář:

2 komentáře
fantom napsal 6.1.2015

Díky za článek. Docela dost mi to vysvětluje poslední události :)

Odpovědět
goSatanego napsal 13.1.2015

Článek velmi dobrý, jako většina zde, já osobně bych uvítal zaměření na rockové/metalové koncerty a festivaly. ;) O klubech, diskotékách se píše téměř vždy.

Odpovědět
Odešlete odpověď