Líbá svou nevěstu

Najděte si přítelkyni, kterou emočně zvládnete

Muži při výběru dlouhodobé partnerky berou v potaz spoustu kritérií. Je inteligentní, hezká, sdílí trochu vaše hodnoty, bude s vámi dělat streetgame? Nad tím se zamyslí každý. Co chlapi podceňují je vzít v potaz, jestli danou holku vůbec emočně zvládnou.

Spousta žen například občas bezdůvodně pláče (respektive důvodem je hormonální kolísání, obzvlášť bolestivá menstruace…). Dokážete ji přitom obejmout, pohladit, nechat vybrečet a normálně pokračovat ve svém životě? Nebo vás zaplaví pocity viny, nemůžete to vydržet a s myšlenkou na ni smutnou máte vlastní den zkažený?

Pokud ženský pláč nezvládáte, musíte z množiny potenciálních partnerek vyřadit všechny, které občas bezdůvodně brečí. Což je obrovská spousta.

StreetGame Live kurz - opravdový, vzrušující, diskrétní

Krásné ženy pořád někdo svádí. Jste připraveni, že někdo pořád bude balit tu vaši? Ten falešný beta, který s ní chodí do třídy/práce a už tři roky ji miluje? Zaopatřovatelský šéf, který si ji snaží koupit? Přiopilí zákazníci, kteří jí plácají po zadku? Klasičtí tramvajoví osahávači, který využívají mačkání v hromadné dopravě? Klubová zvířata? Zkušení streetaři, kteří ji budou balit klidně před vámi?

Ničemu z toho nezabráníte, dokážete s tím šťastně žít?

A pamatujte: ženské testy nikdy nekončí. Vztah není žádná bezpečná zátoka, žena vás v něm bude dále zkoušet. Pokud se na ni příliš fixujete, může to být bolestivé (Exupery nepochopil testy Rose a odešel zemřít do války).

Tá moja ma testuje každý jeden deň. Je obklopená mužmi a zrejme si chce byť stále istá, že je s tým správnym.
„Ten môj nový kolega je úžasne vtipný.“
„Super, snáď sa niečo z toho nalepí aj na teba“ alebo „Výborne, zavolaj ho niekedy k nám, bude sranda. Čo ten tvoj nový projekt?“
Dôležité je zachovať úsmev, nadhľad a sebavedomie.
P.S.

Dokážete žít šťastný život s ženou, které se občas mění nálady? Občas brečí? Pořád ji balí někdo jiný? Někdy vám o dalších zájemcích sama vypráví? Schválně na vás hází negativní emoce, aby vás otestovala?

Nebo vás takový vztah bude ničit?

Některé to vše provádějí v menší míře, jiné ve větší. Jako pro začátečníka pro vás bude vztah s „emočně náročnější“ ženou peklem. Budete cítit vinu za její bezdůvodné slzy, žárlit na ní, špatně si vykládat její testy…

Spousta dotazů na fóru se odvíjí právě v tomto duchu: „Chci chodit s touhle holkou, ale je napůl šílená, pořád mi dělá tohle a tohle.“ Upřímná odpověď? Pokud to emočně nezvládáte, najděte si nějakou méně šílenou.

Jak se skrze streetgame budete stávat vyspělejším, emočně stabilnějším mužem, vzroste i množství žen, které emočně zvládnete. Mezi tím… vezměte tento faktor v potaz.

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám dodá sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami nebo vysněný vztah.

Zanechte komentář: