Najděte si přítelkyni, kterou emočně zvládnete – StreetGame.cz
Líbá svou nevěstu

Najděte si přítelkyni, kterou emočně zvládnete

Muži při výběru dlouhodobé partnerky berou v potaz spoustu kritérií. Je inteligentní, hezká, sdílí trochu vaše hodnoty, bude s vámi dělat streetgame? Nad tím se zamyslí každý. Co chlapi podceňují je vzít v potaz, jestli danou holku vůbec emočně zvládnou.

Spousta žen například občas bezdůvodně pláče (respektive důvodem je hormonální kolísání, obzvlášť bolestivá menstruace…). Dokážete ji přitom obejmout, pohladit, nechat vybrečet a normálně pokračovat ve svém životě? Nebo vás zaplaví pocity viny, nemůžete to vydržet a s myšlenkou na ni smutnou máte vlastní den zkažený?

Pokud ženský pláč nezvládáte, musíte z množiny potenciálních partnerek vyřadit všechny, které občas bezdůvodně brečí. Což je obrovská spousta.

Krásné ženy pořád někdo svádí. Jste připraveni, že někdo pořád bude balit tu vaši? Ten falešný beta, který s ní chodí do třídy/práce a už tři roky ji miluje? Zaopatřovatelský šéf, který si ji snaží koupit? Přiopilí zákazníci, kteří jí plácají po zadku? Klasičtí tramvajoví osahávači, který využívají mačkání v hromadné dopravě? Klubová zvířata? Zkušení streetaři, kteří ji budou balit klidně před vámi?

Ničemu z toho nezabráníte, dokážete s tím šťastně žít?

A pamatujte: ženské testy nikdy nekončí. Vztah není žádná bezpečná zátoka, žena vás v něm bude dále zkoušet. Pokud se na ni příliš fixujete, může to být bolestivé (Exupery nepochopil testy Rose a odešel zemřít do války).

Tá moja ma testuje každý jeden deň. Je obklopená mužmi a zrejme si chce byť stále istá, že je s tým správnym.
„Ten môj nový kolega je úžasne vtipný.“
„Super, snáď sa niečo z toho nalepí aj na teba“ alebo „Výborne, zavolaj ho niekedy k nám, bude sranda. Čo ten tvoj nový projekt?“
Dôležité je zachovať úsmev, nadhľad a sebavedomie.
P.S.

Dokážete žít šťastný život s ženou, které se občas mění nálady? Občas brečí? Pořád ji balí někdo jiný? Někdy vám o dalších zájemcích sama vypráví? Schválně na vás hází negativní emoce, aby vás otestovala?

Nebo vás takový vztah bude ničit?

Některé to vše provádějí v menší míře, jiné ve větší. Jako pro začátečníka pro vás bude vztah s „emočně náročnější“ ženou peklem. Budete cítit vinu za její bezdůvodné slzy, žárlit na ní, špatně si vykládat její testy…

Spousta dotazů na fóru se odvíjí právě v tomto duchu: „Chci chodit s touhle holkou, ale je napůl šílená, pořád mi dělá tohle a tohle.“ Upřímná odpověď? Pokud to emočně nezvládáte, najděte si nějakou méně šílenou.

Jak se skrze streetgame budete stávat vyspělejším, emočně stabilnějším mužem, vzroste i množství žen, které emočně zvládnete. Mezi tím… vezměte tento faktor v potaz.

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář: