Najděte a odstraňte svůj problematický bod – StreetGame.cz
Dlouhá cesta vpřed

Najděte a odstraňte svůj problematický bod

Skoro každý hráč má nějaký aktuální problematický bod, na kterém opakovaně pohořívá. Když ho najde a usilovnou prací odstraní, zjeví se jiný – ten je buď menší, nebo na časové ose dál oslovení a blíž sexu. Postupným odstraňováním chyb piluje svou hru k dokonalosti.

Úplná dokonalost v tomto směru zřejmě neexistuje. Člověk je vždy spokojený chvíli, a pak chce víc. Jakmile se naučíte líbat s holkou do pěti minut, začnete chtít s ní do pěti minut spát… Byť tedy cesta k dokonalosti je nekonečná, hra se stále víc a víc vybrušuje, a problematickými body se stávají stále méně důležité věci.

Jak vidíte, streetgame není jen házení hovnem o zeď s nadějí, že se přilepí. Díky zpětné analýze jde spíše o vývoj stále lepkavějšího hovna :)

Začátečníci většinou postupně naráží na některé z těchto problémů:

Řekněme, že muži nejde právě zastavování. To je jeho problematický bod, který musí přednostně vyřešit, aby se mohl zlepšovat. Piluje tedy používání síly jedi, jako Neo zastavuje kulky, a pokud dělá streetgame pravidelně, jeho oslovení brzy začnou být přesvědčivé. Stavidla se uvolní a voda teče, dokud nenarazí na další překážku – jiný problematický bod, ale už blíže sexu.

Například zjistí, že na to, kolik holek mu dává svá telefonní čísla, jen málo jich s ním pak jde na rande. Prodlouží tedy oslovení, bude pilovat spojení, začne dělat přesuny a brát holky z ulice přímo na malá instantní rande. Problematický bod zmizí, a on zase může nasměrovat svou energii jinam.

Za rok už bude jeho problematickým bodem nějaká banalita. Bude třeba pilovat oslovení ženy s mužem po boku, manažování sex týmu nebo pořádání švédské trojky…

Přemýšlejte tedy, co je právě teď vašim největším problémem, a jak ho můžete napravit. V následujících týdnech se na to zaměřte. Uvidíme, kde budete za rok…

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář: