Na streetgame neexistují domečky – StreetGame.cz
Žádné zákazy vstupu

Na streetgame neexistují domečky

„Oslov tuhle,“ ukázal jsem. „Dobře,“ potvrdil student a rychlým krokem se vydal za dívkou. Náhle zastavil a začal se vracet ke mě. „Vešla do obchodu,“ hlesl zklamaně. „No a?“ nechápal jsem: „Jdi za ní! Na streetgame neexistují domečky!“

„Tohle není honěná,“ vysvětlil jsem mu, když se po pár minutách vrátil: „Žádné domečky, hraje se všude. Řeknu ti příběh.

Jednou se na mě na sídlišti ohlédla nádherná holka. Říkal jsem si: ještě musím koupit steaky a zubní kartáček… Pak ale začal vítězit můj roky potvrzovaný návyk oslovovat prostě všechny krásné holky, a žádné nevynechávat. Jenže právě vešla do dveří paneláku, a ty se za ní zavřely!

Zpanikařil jsem. Všechny romantické filmy měly pravdu! Tohle byla ta pravá, a já ji nechal jít! Ta pravá, to se přece pozná podle prsou!

Pak mi ale svitlo: přece neexistují domečky! Došel jsem ke vchodu a zazvonil na první zvonek. Vykoukl nějaký chlap v tílku. Dobrý den, promiňte, to je omyl, omluvil jsem se a zazvonil na druhý. Z okna vystrčila hlavu nějaká milfka. To by možná šlo, napadlo mě. Ale jsme tu na výpravě za láskou! Nechám si jí kdyžtak v záloze, kdyby ta prsatá holka nevyšla…

A tak jsem ještě chvilku zvonil, než konečně vykoukla holka, kterou jsem viděl prvně. Nepřipravoval jsem žádné oslovení a tak jsem jen zavolal: ahoj, já jsem Princ. Usmála se a zmizela v otevřeném okně.

Ok, nic, takže který zvonek byla ta záložní milfka? Vrátil jsem se zklamaně k vchodovým dveřím. Začaly bzučet! Otevřel jsem je a rychle stoupal po schodech. Zprvu vyhlédnutá holka už tam čekala: jsem právě sama doma.“

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář: