Mýtus o alfa samci a zapomenutý spouštěč přitažlivosti – StreetGame.cz
Alfa samec jako jednorožec

Mýtus o alfa samci a zapomenutý spouštěč přitažlivosti

Proměnit obyčejného chlapíka v totálně sexy svůdníka pro mě není žádný experiment, nýbrž profese, kterou dělám týden co týden přes 7 let. Nikdy jsem nebyl v jiné práci – celý život dýchám a jím pouze balení holek. Co mě motivuje k takové posedlosti? Přeju si všude potkávat stovky píchačů? Aby mi různí floutci každý den oslovovali přítelkyni? Aby vzrostla míra arogance ve společnosti? Ne. Miluju zkrátka probouzet v lidech život. Proto taky to drsné vyjádření na fóru:

„Soustředil jsem se na tour, vyjeveně kulil oči, dělal :o . Hodně to testovala, ale nakonec to její zájem ještě zvedlo. To je něco, co spousta začátečníků nikdy nepochopí:

U některých mužů není hlavním problémem nedostatek sebevědomí nebo introverze, ale emoční oploštěnost a absence vyšších emocí. Takoví lidé nechápou, co je to hrdost, co je to loajalita, nedojme je skvělý film, nepoznají vynikající píseň… Jsou to inteligentní brouci v lidské kůži. A už vůbec nechápou, co tohle má co dělat s holkama. Jenže ta holka třeba skousne, když si super kluk občas nevěří, když je někdo před novými lidmi tichý… Jakmile ale žena pochopí, že tyhle stroje mají všehovšudy 5 emocí, že každá diskuse s nimi bude vždy stejná, že co našly v první minutě už je veškerý jejich emoční potenciál… utečou z toho pekla.

Proto když holka viděla můj údiv, mou dětskou radost z místa, kde jsem se učil jezdit na kole… Viděla, že nejsem jednodimenzionální, dvoudimenzionální, ale že jsem opravdový živý člověk s bohatým vnitřním životem, masivně vzrostl její zájem.“

Abych příběh rychle dokončil, nakonec za mnou přijela do Prahy, přivezla nějaké dárečky a vyspala se se mnou. Kdybych ale jen chtěl hrát maximálního tvrďáka, zřejmě bych nevytvořil dostatek důvěry, a nic z toho by se nestalo.

Probouzení zombies k životu

Vidět toho samého chlapa před prvním kurzem, a potom po kurzu, je prostě k nezaplacení:

Často přijde člověk mrtvolně bledý, s výrazem nedůvěřivým, chůzí nenápadnou… A když zjistí, že může oslovit jakoukoli holku na světě, že je to legrace, že lidé jsou dobří, že reagují skvěle… Najednou před sebou máte živého, veselého kluka, který je rád, že chodí po světě. Za ty tři hodiny si mnozí udělají rekord v počtu doteků, v počtu telefonních čísel i v počtu holek, se kterými vůbec za život mluvili. Udělají jednu dobrou věc, na kterou budou do smrti hrdí.

To je to, o co mi jde. Na tomhle jsem tak závislý!

Média nám občas vnucují, že učíme přetvářku, že prý tvrďáci za každou cenu, že prý radši hajzl než panic… Cítím to přesně naopak. Zlo často vyvěrá z nespokojenosti, vyvěrá z utrpení. Kdo umí sbalit holku na ulici, nemusí ji někde znásilňovat. Kdo nepotřebuje od holky pochválit, může méně brát a více dávat. Kdo se cítí dobře, nemusí se povyšovat.

A kdo se vyrve z řetězů sociální fóbie, z řetězů snahy být obyčejný, nenápadný a nikoho nepopudit, kdo se vyrve z řetězů nízkého sebevědomí a hrozného vnitřního dialogu… ten se přestane bát ztratit tvář.

Učím to každého mocného ředitele, každého vážného soudce, každého respektovaného učitele… Nebát se ztratit tvář. Nebát se blbnout a projevit se a být kreativní.

Postavení vám má umožnit dělat víc věcí, které chcete! Dovolit si kde co a vědět, že vás to neohrozí. Ne žít ve věčném otroctví strachu, že něco ztropíte a status vám klesne. Alfa samec není nudný strnulý stroj o pěti emocích všeho všudy.

Učit sebevědomí, dominanci, vliv… To je maličká špetka toho, co děláme! Hlavně učíme zvědavost – jít každý den tam ven a zjišťovat, jak to vlastně celé je! Učíme hravost a hrdost a soucit a kreativitu…!

Rozvíjíme obrovské spektrum emocí, než je muž hlubokou, plnospektrální osobností plnou překvapení, která magicky vtahuje okolí, která ženy fascinuje a nikdy nepřestane zajímat.

Dominance, to je dětská hra, to vás naučím do půl hodiny. Pokud ale chcete být opravdu výborní v naší věci, v životě s holkama venku, potřebujete rozvíjet celé emoční spektrum.

To se snáz řekne, než udělá. Zvlášť u poloautisty, jakým jsem býval já. Protože jsem nikde nenašel žádný materiál, jak na to jít od základu, jak v sobě ty emoce vzbudit, jak je rozvíjet, jak porozumět jiným lidem, úspěšně s nimi komunikovat a navazovat smysluplné, hluboké vztahy, rozhodl jsem se vytvořit vlastní systém. Nyní, po 10 letech ve svádění konečně uzrál, a představím jej na přednášce Zakázaná emoční inteligence. Bude se vám hodit, pokud vám občas přijde, že už vás nic nebaví a nenadchne (malé emoční spektrum), pokud vám holky dávají čísla a pak se vyhýbají rande (nedůvěra kvůli malému emočnímu spektru), pokud chcete více charisma (skrze větší emoční spektrum) nebo pokud jednou plánujete hluboký vážný vztah. Naopak pokud jste nikdy žádné faux pas nezažili, do každého se vcítíte, magie se vám nikdy nevytrácí… přesně a strojově definované „pravidla lidství“ včetně základů, o kterých se nikdy nemluví, by vás mohly leda šokovat, a v takovém případě můžete přednášku vypustit.

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář:

2 komentáře
Natálka napsal 25.3.2020

Bože pánové a co budete dělat, až vás ženy prokouknou? Ty vaše biohacky, finty, triky, figle…jak dlouho vám to v asi ve vztahu vydrží?
Pak půjdete balit nějakou jinou, chuderu. Však jde o to jen sbalit a hlavně si užít co? Lži a klamstvem k rodinné pohodě. To jsou teda hodnoty!
Časem vás bude takové množství, že si budete ženy balit navzájem ne? Pak tu nebude princ vařit z vody čaj, ale triky jak a kam schovat svou ženu před jinými baliči :D

Odpovědět
    Princ napsal 25.3.2020

    Mrkni na to ještě trochu víc Natálko, není co prokouknout, žádné předstírání neučíme.

    Odpovědět
Odešlete odpověď