Můžeš mít atraktivnější přítelkyni, než jsi ty sám? – StreetGame.cz
Černovlasá Ukrajinka se zimní výbavou

Můžeš mít atraktivnější přítelkyni, než jsi ty sám?

V tomto článku budu mluvit o celkové atraktivitě, nikoli o vzhledu (který je jen určitou částí atraktivity). Pokud jsi celkově chlap 6/10, můžeš mít přítelkyni 8/10?

Obecně platí hypergamie: ženy se snaží najít si atraktivnější partnery, než jsou ony samy, takže žena osmička je radši chvíli na suchu, než aby spala s chlapem sedmičkou.

Nicméně vkus je částečně individuální: jako průměrně šestka můžeš být pro některou ženu osmička. Navíc některá žena šestka tobě může připadat jako osmička. Vzácně se tedy stane, že se dvě šestky vzájemně vnímají jako dvě osmičky.

Ještě existují případy úzkostných introvertních žen, které raději zvolí horšího chlapa z okolí, kterého dobře znají, než příliš riskovat.

Nicméně vztahy s velkým rozdílem atraktivity obvykle u žen vedou k resentimentu: pokud žena neustále cítí, že má na víc, začne ke svému partnerovi cítit vztek, považovat ho za přítěž.

Když to celé dám dohromady a přidám zkušenosti: mnohem atraktivnější ženu, než jsi ty, mít můžeš, obvykle je to ale takové „štěstí“ na pár měsíců, které se pak vymstí. Lepší je navýšit svou atraktivitu co nejvíce, teprve potom se otevřít vážnějším vztahům. Fakt nikdy se neraduj, žes ulovil zlatou rybku a můžeš přestat s osobním rozvojem na věky.

Výjimkou jsou ženy z východu, proti kterým máš jako Čech vždy přibližně 2.5 bodu náskok. Když odečteš 1 bod pro hypergamii, jako chlap 6/10 můžeš chodit s Ruskou 7.5/10 a ona bude ta vděčná, co se s tebou kamarádkám chlubí (nebo s Ruskou 8 a bude se chlubit méně…).

Jak obtížné je pro Čecha sbalit krásnou ženu různě po světě?

Zahrnu pár populárních zemí:

  • Anglie 8/10
  • Německo 7/10
  • Česko 6/10
  • Polsko 5/10
  • Ukrajina 4/10
  • Thajsko 1/10

(Ber v potaz, že jsem napsal krásnou: obtížnost v Anglii a Německu je podobná, ale krásných Němek je více a konkurují si.)

Z toho vyplývá, že nejlepší baličské dovolené bývají na východě. Počítám také s tím, že balič přizpůsobí dané zemi svůj styl svádění a nebude na Ukrajinky aplikovat Hollywood.

Ber to tedy realisticky: ty asi víš, nakolik na sobě co do atraktivity dokážeš zapracovat. Třeba se do Valentýna posuneš o dva body a pak ještě o jeden bod přes jaro… Každopádně když otevřeš hlavu a přestaneš řešit jenom Češky, zjistíš, že v některých zemích jsi už teď mnohem přitažlivější! A to jsou čistě dobré zprávy.

Samozřejmě láska nejsou jen počty – tuhle statistiku ti můžu dát jen proto, že uvažujeme o průměrech mezi obrovskými počty lidí. Normálně když vidíš druhého člověka, nepřemýšlíš, „kolikátka je na stupnici“. Redukce do čísel nám jen umožňuje říct, že třeba sbalit krásnou Rusku je jednodušší, a o kolik asi. Jinak to ale citlivé lidi i popuzuje a tak je to vhodné jen při statistických diskuzích. Také je důležité podržet, že v tomto článku udělujeme čísla jen sami sobě (já jsem vzhledově po zamakání 4/10 a atraktivitou 9/10) a hypotetickým ženám. Nedáváme tu fotku Madonny, abychom se snažili rozhodnout, jaké číslo jí určit, ani bychom v tom zřejmě nedošli shody.

Zapamatuj si z toho hlavně:

Mám atraktivnější Česku / Němku… – pozor, dál hodně makat, ať necítí resentiment.

Mám atraktivnější Rusku / Estonku / Moldavanku… – relax.

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář: