Tip číslo 1, jak si udržet přítelkyni – StreetGame.cz
Harmonický vztah

Tip číslo 1, jak si udržet přítelkyni

„Nepřestaňte na sobě pracovat, stále jí občas dávejte najevo svou lásku, občas uvařte večeři…“ Taky už vás unavují tyhle generické magazínové rady? Mám pro vás jeden jediný tip, který vám umožní udržet si jakoukoli ženu:

Mistrovsky ovládněte sex, a kdykoli se vidíte, dejte přítelkyni 20+ orgasmů.

Totiž: při božském sexu se většina ženského mozku vypne a ona zažije pravé, nefalšované osvícení. Setkání s Bohem. Nejsilnější duchovní zážitek jejího života.

Perfektní sex je pro ženu jako velká dávka heroinu. Zažije jej jednou, a nic už nebude jako dřív. Výkony ve sportu, odměny v práci, zábava na dovolené… Nic už jí nikdy nezprostředkuje takové čiré štěstí, jaké zažila s vámi.

Ještě dlouho se bude třást, plakat ve vašem objetí a děkovat.

Dál už nebude záležet, jestli máte jiné holky, kolik vyděláváte, jestli vaříte… Tento zážitek z jiného světa přebije veškeré pozemské radosti.

Pokud se partnerka už nechová jako dřív, manipuluje s vámi, často se hádáte – zažila už vystřelení do kosmu?

Pokud se vám holka po prvním sexu přestala ozývat – zažila vystřelení do kosmu, nebo se pateticky udělala dvakrát?

Taky jsem romantik, taky mě zajímá láska, důvěra, a respekt, a vše to má své místo! Ale pokud se bavíme o jedné nejsilnější vztahové dovednosti? Je. To. Sex.

Takový sex, který jí vypne mozek, uvolní všechny emoce naráz, vystřelí její vědomí na oběžnou dráhu, a když se vrátí, ucítí úlevu a mír, jaké ještě nikdy nepoznala.

Miluju vážné vztahy, a tak 18. 11. pořádáme šestihodinový Výcvik Sexu, kde se vše můžete naučit.

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář: