Můj den s Princem – StreetGame.cz
Princovo náměstí

Můj den s Princem

„Když jsem se probudil, připadalo mi, že jsem ztracený případ. Co jsem proboha dělal posledních 10 let ? Ale začněme pěkně popořadě.

Dětství jsem prožil v problematické rodině, na základní škole jsem byl šikanován a v patnácti jsem se červenal, když jsem měl vůbec promluvit. Za svůj život jsem měl po dobu 2 let ve 4. a 5. třídě ZŠ jednoho kamaráda, který v 6. třídě odešel na gympl a já se s ním přestal bavit, protože jsem si myslel, že nejsem dostatečně dobrý, abych s ním kamarádil. Věřil jsem, že jsem bezcenný, že nepatřím do společnosti, že si nezasloužím žít. Jediné, co pro mě mělo smysl byly počítače. Vzhledem k tomu, že jsem vyrůstal v tomto prostředí, nikdy jsem se nedokázal s nikým skamarádit a neměl jsem žádné zkušenosti se ženami. A co víc, věřil jsem, že je to zcela přirozené a normální.

Před 2 lety jsem se rozhodl, že tak nechci žít a začal jsem pracovat na „algoritmu“, jak získám přátele, což se nakonec úspěšně podařilo. V lednu tohoto roku jsem si dovolit zajít ještě dál a odvážil jsem se prozkoumat dosud neodkrytý svět žen. Po pečlivém vypracování teorie jsem přistoupil k praxi a mým průvodcem se stal Princ. Princovy články na webu mě zaujaly natolik, že jsem se rozhodl zkusit to naživo.

Naše společná Street game proběhla v Olomouci. Princ přijel z Ostravy ve 14:00 a udělal na mě obrovský dojem. Jedná se o velmi milého a přátelského člověka. Po krátkém představení jsme spolu vyrazili do akce. Princovým cílem bylo vytáhnout mě z mé malé omezené krabičky a ukázat mi, co je možné. První oslovení žen probíhalo u hlavního nádraží. Princ vybral vhodnou kandidátku na seznámení a poslal mě do akce, přitom bedlivě sledoval, jak si počínám. Když viděl, že jsem v úzkých, přebral situaci a prakticky ukázal, jak postupovat dál.

Další seznamování probíhalo v centru, oslovovali jsme protijdoucí ženy. Princ neustále sledoval, jak si počínám a upozorňoval mě na mé typické chyby „Mluvíš moc potichu“ nebo „Musíš je oslovit zavčas“. Po celou dobu hry panovala přátelská atmosféra, dozvěděl jsem se, jak správně držet tělo a jak posilovat. Princ mi dal obrovskou lekci, když jsem byl svědkem, jak hravě během 5 minut dovedl ženu až k vášnivé líbačce.

Celá hra trvala přibližně 4.5 hodiny, rozešli jsme se kolem 18:30. Dojmy z akce jsou vesměs pozitivní, jediným problémem bylo celkem chladné počasí, což mi osobně bránilo cítit se jistě, protože jsem po 4 hodinách ve městě začal trochu promrzat. Největším přínosem pro mě bylo, že jsem poznal fajn kámoše a viděl ho v akci, což mi umožnilo trochu povylézt ven ze své ulity a otevřít se světu. Těším se na další akci s ním. Jarda“

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář: