Morální experti mívají nedostatek sexu – StreetGame.cz
Ukřižování morálních expertů

Morální experti mívají nedostatek sexu

Holky se rády baví. A milují sex. Smiřte se s tím.

Možná si myslíte, že zničeho nic, náhle potkáte tu nádhernou holku, která doteď jen čekala na toho pravého. Nechodila ven, nezajímala se o jiné muže, jen čekala. A kdo byl čistě náhodou ten pravý? No přece vy! Tuhle holku nezajímali populární, sebejistí kluci. Nezajímal jí sex nebo párty. Teprve když poznala vás, probudili jste v ní chuť k sexu! Předtím na muže ani nepomyslela, ale teď by to s vámi dělala pořád! Stálý sex, a všechno, co si přejete! Sexuální zkušenosti se v ní totiž samy objevily jakbysmet!

Vlastně i když předtím nikam nechodila, náhle se zničeho nic naučila být společenská a zapadat mezi oblíbené lidi. Takže když ji ukážete přátelům, ví přesně, jak se chovat! V tomhle krutém světě jste právě našli dokonalou dívku přesně pro sebe!

Samozřejmě, něco takového je prostě absurdní. Holky se ráda baví, a milují sex. Paradoxně, určitá skupina mužů se z toho netěší. To, že by dívka před nimi mohla mít i jiné muže, je znejišťuje. A tak se radši nechají slyšet, jaká je ta která coura…

Ono ženy mají spoustu tváří, a často vám prostě řeknou, co chcete slyšet. Ukážou vám tu nevinnou půlku tváře. Vytvoří si přijatelný příběh pro svého budoucího zaopatřovatele. Příběh, ve kterém byli vždy cudné, a když už byl nějaký sex, tak po dlouhé době, v opilosti nebo proti jejich vůli. Nechají vás čekat, pokud vás to přesvědčí, že jsou ty pravé, které si zasloužíte. Ale možná kdyby přišel nějaký zajímavější chlap, který je nebude soudit, půjdou s ním rovnou.

Ženám tohle měnění rolí nepřipadá amorální. Jsou prostě společensky zdatné, schopné dobře vycítit, co se od nich čeká, a zařídit se podle toho.

Měl jsem s jednou zadanou holkou sex na prvním rande, a kousek jsem si pro hezkou vzpomínku natočil na mobil :). Tak o dva roky později, začali jsme se potkávat v jednou sociálním kruhu, a ona dělala, že se nic nestalo. Jednou jsem jí napsal, a ona stále, jako by mě viděla prvně. Poslal jsem jí proto naše video. Na to mi odepsala, že prožila autonehodu, po které ztratila paměť :). Pak dál předstírala, že mě nezná.

V těchto záležitostech vám ženy mohou do očí lhát, a dokonce se u toho samy cítit naprosto nevinně. To není dobře, nebo špatně, tak to prostě je. Nemůžete je za to nenávidět, protože pak byste museli nenávidět všechny.

Nebuďte tím nudný, jedovatým chlapíkem, který se jí bude snažit nenápadně zmanipulovat, říkat: „Proč tohle děláš, nemáš žádnou sebeúctu…“ jen proto, že má holka ráda sex. Nenadávejte, jak je celá společnost dneska prohnilá. Nebuďte morálním expertem jen proto, že vám se příliš sexu nedostává. Vyzařovat takovou náladu, ženy by se s vámi necítili dobře, neužívaly si.

Holky se rády baví. A milují sex. Smiřte se s tím. A připojte se k párty :)

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář: