Měsíc píše, že nemá čas? Jak řešit ženskou pasivní agresi – StreetGame.cz
Naštvaná holka v posteli

Měsíc píše, že nemá čas? Jak řešit ženskou pasivní agresi

Pokud se vám člověk nepostaví z očí do očí a jasně vám neřekne, co mu vadí, ale začne věci tajně sabotovat, odkládat a zdržovat, mluvíme o pasivní agresivitě. A zkušenějším baličům už svítá: „Tohle se stalo, když mi holka 10x napsala, že nemá čas!“

Toto je veřejná informace: před streetgame jsem patřil k nejhorším beta samcům. Jedním z mých mnoha komunikačních problémů, který mě jako jeden z mála provází snad dodnes, vždy byla neschopnost lhát nebo lež rozeznat. Samotnému mi lhaní nejde a tak mě vždy překvapí, jakmile někdo zalže mě. Když mi holka napsala, že nemá čas, věřil jsem jí. I podruhé a potřetí… Nedošlo mi, že uplatňuje pasivní agresivitu – nemá zájem, neumí to říct a tak věci odkládá do zblbnutí.

Jak situaci řešit? Muži mi často píšou, že potřebují rozuzlení. Ať holka napíše, že ano, nebo že ne, ale nenechává je v nejistotě! Ať je nenapíná a nechá je případně posunout se dál. Nevědět totiž bývá nejhorší.

Dobře to znám. Bohužel nám ženy nic nedluží. Nemáme automatický nárok na nic, dokonce ani na rozuzlení. Tak jako všechny ostatní věci, i schopnost nechat to jít leží čistě v nás. Jako nemůžeme žádat kompliment, nemůžeme ani žádat, aby nám někdo pomáhal nechat jít.

Pokud se chcete ujistit, že holce nedáváte návrhů málo ani moc, mám na to roztomilé pravidlo: před každým návrhem oslovte 20 holek, absolvujte 3 rande nebo se s 2 vyspěte. To zajistí optimální poměr návrhů. (Ano, zablokuje to v návrzích většinu nestreetařů, ale to je jen dobře. Pokud jste se od minulého návrhu nijak nezlepšili, nemá cenu to zkoušet. A výraznější progresy v řádech týdnů dělají jen pravidelní streetaři. Kdo má o holku opravdový, opravdový zájem, dokáže ji půl roku neotravovat, oslovit pár set jiných a zlepšit se na nich.)

Pokud se ženy zeptáte: „Tak kdy se vidět chceš?“ anebo: „Chceš se vidět, nebo ne?“, její nezájem už se vám vyjeví jasněji. Než ale řešit důsledek (že se vymlouvá), řešte raději příčinu (proč se vymlouvá). Cílem nikdy není „hledat pravdu o tom, jestli vás chce nebo ne,“ nýbrž umět zájem vybudovat.

Ještě jednou: pokud se holka vymlouvá, nechte si další návrhy a dobudujte přitažlivost. Jak přesně na to budeme do hloubky probírat na přednášce 7 nových algoritmů pro budování přitažlivosti a následném Výcviku Aktivní přitažlivosti.

Taky bych byl samozřejmě raději, kdyby ženy nebyly tak často pasivně agresivní a uměly odmítnout na přímo. Nemyslí to zle: často naopak odkládání považují za dobrou věc, kterou ušetří mužovy city. Neuvědomují si, že nevědět je nejhorší. I když streetgame hodně uvědomělých holek čte, tohle se jen tak nezmění. Na rovinu odmítnout bývá těžké.

Nemůžeme pořád někoho o něco prosit. Zbývá nám jediné: uvědomit si, že schopnost nechat to jít leží v nás, ne někde mimo nás. Pokud nám nějaká holka svou nerozhodností bere klid, vyřešit to můžeme jen sami v sobě.

Sportovat. Meditovat. Píchat jiné. Vyřešit stará traumata. Pomoct lidem novým byznysem. Soustředit se v životě na to, co je dobré a důležité.

Kdykoli vás holka odmítne, o něco přicházíte, a něco získáváte: čas a energii na jiné věci, na jiné holky. Fifty fifty výměna, díky které je každé odmítnutí neutrální. Pokud máte co na práci. A to tvoří hlavní poselství tohoto článku: mějte co na práci! Vydejte se na cestu, a každé odmítnutí začne znamenat jen více času pro vaši misi.

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář:

10 komentářů
Doctor Dolan napsal 1.6.2019

Tak když holka třikrát po sobě „nemá čas“ dojde to i pomalejším jedincům :D
Ono jak holka chce, tak navrhne sama „opravný termín“.

Mě spíš vytáčí „ženská logika“, nejdřív furt nemá čas, kecy jak to nechce uspěchat atd, nedokáže odmítnout na plnou hubu ale nezájem je jasně cítit…
Jak tě ale vidí s jinou babou, žárlivá scéna jak z hororu, jako kdybyste byli dvacet let manželé a ona tě přistihla s nejlepší kamarádkou.

Jako jo, chápu, když sbalil jinou, asi až takovej looser to nebude a za pokus by stál, ale smůla, svou šanci si měla, zahodilas ji, musíš čekat na dalšího.

Odpovědět
Kaja napsal 4.6.2019

Ahoj. Vim ze to sem nepatri, ale myslis ze bys mohl napsat neco o volnem case nebo odpocinku ?

Odpovědět
  Princ napsal 5.6.2019

  Z jakého hlediska přesně?

  Odpovědět
Kaja napsal 16.6.2019

Cau Princi. Muzu jeste dalsi dotaz? Jak ty travis treba volny cas?

Odpovědět
  Princ napsal 18.6.2019

  Celý můj život je volný čas. Existují jen povinnosti, které jsme si vybrali. Takže hlavně balím holky, cestuju, posiluju, dělám na StreetGame.cz, medituju a učím se nové věci.

  Odpovědět
Kaja napsal 18.6.2019

Aha. Já se třeba vracím okolo 6-7 a chtěl bych nak oslavit, že jsem vše stihl, ale nic moc mě nenapadá. ://// Už to začíná být stereotyp. :D

Odpovědět
Karel napsal 30.7.2019

Ahoj, já osobně bych oddalování za pasivní agresivitu nepovažoval. Nemluví=nemá zájem => jdu dál… Co je potom když vám protistrana na otázku zda je u počítače odpoví to jsem jako pod dozorem?

Odpovědět
holka napsal 14.9.2019

Souhlasím že je to blbé a dřív jsem se snažila jednat na rovinu (ve věku tak do 23 let), ale s tím mám zase špatné zkušenosti já jakožto holka. Holt někteří vyrostli na „když dáma řekne NE tak myslí ANO; když dáma řekne MOŽNÁ tak myslí NE; když dáma řekne ANO tak to není dáma“ a brali to jen jako výzvu k větší snaze, případně „nenápadnému“ zvaní na rande (kdy se dotyčný tváří jako že jde o něco jiného, např. že mu chybí nějaké materiály ke zkoušce, a pak se snaží o „nenápadný“ fyzický kontakt), tož shrnuto a podtrženo bych s dnešními životními zkušenostmi (32 let) doporučila spíše „nojánevim“ strategii nebo ghosting.

Odpovědět
  Princ napsal 15.9.2019

  Ghosting je určitě v pohodě

  Odpovědět
Knihomol :P napsal 15.9.2019

Doporučená četba: Letting Go (David R. Hawkins)

Odpovědět
Odešlete odpověď